Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

NEDOVOLTE VLÁDĚ USA HACKOVAT POČÍTAČE – RULE 41

Matthew Amos Seniorní editor

Vláda USA chce využít obskurní postup pro změnu federálního pravidla, známého jako Pravidlo 41, jež by ji umožnila radikálně rozšířit její autoritu hackování. Změny Pravidla 41 by jim umožnily snazší proniknutí do našich počítačů, kopírovat data a zapojit se do dálkového dohledu. Tyto změny by mohly mít vliv na jakoukoliv osobu používající počítač s přístupem k internetu kdekoli na světě. Nicméně, nepřiměřeně ovlivní ty, kteří používají technologie pro ochranu soukromí včetně Tor a VPN. Americký Kongres má čas pouze do 1.prosince zastavit změny od nabytí účinku. Musíme se ozvat. Sdílejte tento článek s přáteli a na svém blogu. Zvyšte povědomí o změnách v Pravidle 41!

Co je to pravidlo 41 a jaký bude mít vliv na lidi žijící mimo USA?

Pravidlo 41 opravňuje federální soudce vydat soudní příkazy umožňující prohledávání a exekuce ze strany policie a příslušných orgánů. Obsahuje však důležité omezení: vyžaduje, aby vláda získala povolení od soudce v jurisdikci, kde chce provádět vyhledávání, s výjimkou určitých omezených podmínek. Změny Pravidla 41 by oslabily toto omezení, což by vládě umožnilo žádat o soudní příkaz v jedné jurisdikci a provádět vzdálené prohledávání počítačů umístěných v jiné. Tyto změny by se vztahovaly na:

  1. Když někdo používá "technologické prostředky" k zakrytí umístění svého počítače; nebo
  2. Při vyšetřování botnetů, kde poškozené počítače jsou umístěny v 5 nebo více okresech.

50 organizací - včetně veřejných zájmových skupin, poskytovatelů nástrojů soukromí a internetových společností - se sjednotilo v úsilí zamezení změn Pravidla 41. vpnMentor ve spolupráci s noglobalwarrants.org vede celosvětové úsilí v oblasti zrušení navrhované změny Pravidla 41. Zatímco noglobalwarrants.org se zaměřuje na občany USA a nabádá je, aby kontaktovali jejich zástupce v Kongresu, je také velmi důležité globální povědomí o tomto pravidle, protože americká vláda bude moci hackovat globální uživatele pomocí VPN nebo prohlížeče Tor. To je důvodem, proč jsme přeložili původní "výzvu k akci" do 26 jazyků a vynakládáme velké úsilí na její sdílení po celém světě.

reject rule 41 changes

Co je tak špatného na změnách Pravidla 41?

Změny pravidla by mohly dramaticky zvýšit frekvenci nabourávání počítačů ze strany donucovacích orgánů. To proto, že tyto změny by povolovaly téměř jakémukoliv federálnímu soudci v zemi vydávat tyto soudní příkazy. Orgány činné v trestním řízení by tak mohly soudce ve Spojených státech nakloněného trestnímu stíhání nebo s omezenými technickými znalostmi přesvědčit k vydání těchto nebezpečných soudních příkazů.

V rámci těchto změn pravidla by soudci téměř v každé čtvrti USA mohli oprávnit policii vzdáleně prohledávat nebo proniknout do počítačů lidí v případech, kdy jejich technologie ochrany soukromí zakrývá umístění jejich počítače. To znamená, že ti mající největší obavy o své soukromí, by mohli být nepřiměřeně ovlivněni touto změnou pravidla.

V mnoha případech, by smírčí soudce soudci pravděpodobně nevědomky vydali soudní příkazy týkající se počítačů umístěných po celém světě, a nikoliv pouze ve Spojených státech, bez ohledu na právní ochrany jiných zemí.

Změny pravidla také umožňují policejním orgánům, aby usilovaly o jediný soudní příkaz k vzdálenému prohledávání tisíce počítačů - což je v rozporu se čtvrtým dodatkem americké ústavy a mezinárodním právem v oblasti lidských práv.

Hacking - nepozorované vloupání do počítačů, kopírování dat, odstranění dat nebo spuštění kódu - může mít vážné důsledky pro uživatele a jejich zařízení. Vládní zmocněnec by mohl ve skutečnosti napáchat více škody na počítačích nevinných uživatelů během vyšetřování botnet než samotný botnet. Pokud Kongres někdy schválí tento extrémní krok povolující vládní hacking, musí mít přísná omezení stanovující, kdy je možné tuto akci povolit, i silnou ochranu uživatelů v souladu s americkou ústavou a mezinárodním právem.

V případě, že americký Kongres nebude jednat, tato nová aktualizace pravidla jednoduše vstoupí v platnost 1. prosince 2016. To je důvodem, proč musíme jednat a zastavit tuto změnu pravidla. Sdílejte na sociálních sítích a na svém blogu. Sdílejte na Facebooku!  nebo Tweetujte

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!

Poznámka redakce: Vážíme si vztahu s našimi čtenáři a snažíme se získat vaši důvěru transparentností a poctivostí. Jsme ve stejné vlastnické skupině jako některé z předních produktů recenzovaných na těchto stránkách: Intego, Cyberghost, ExpressVPN a Private Internet Access. To však nemá vliv na náš proces hodnocení, protože dodržujeme přísnou metodiku testování.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Matthew Amos se celý život zajímá o technologie. Žije ve městě Boise ve státu Idaho (USA). Dříve pracoval jako vedoucí autor článků o marketingu na univerzitě v Montaně. Nyní pracuje na volné noze a soustředí se na vytváření obsahu o technologiích a kyberbezpečnosti.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.