Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

6 nejlepších VPN pro Sky Go, které skutečně fungují

Sheharyar Zaheer Aktualizováno dne 10. 2. 2024 Fakta ověřil/a Kristina Joshevska Odborník na kyberbezpečnost

Sky Go je online portálem do světa nejnovějších zpráv ze sportu i nejlepších britských pořadů, prostě ke všemu, co vám může Sky nabídnout. A to nejlepší na tom je, že díky VPN můžete vše sledovat odkudkoliv na světě.

Až dokud nemůžete.

Je to tak, velké streamovací platformy se vložily do hry. Byla zavedena výrazná opatření, která značně omezují efektivitu proxy protokolu.

Konečný verdikt? Vaše VPN už nemusí se Sky Go fungovat, což je naneštěstí pro uživatele v dnešní době u streamovacích služeb celkem běžná věc.

SkyGo_uk

Pokud se vám to v poslední době stalo, nebo hledáte způsob, jak tomu předejít, jste na správném místě.

Po důkladném průzkumu a nespočtu testů, jsme vybrali pět nejlepších VPN, u kterých se můžete spolehnout na to, že nehledě na vaši polohu odblokují obsah Sky Go i dalších služeb.

6 nejlepších VPN pro Sky Go

1. ExpressVPN

 • Extrémní rychlost – žádné výpadky nebo zdlouhavé načítání
 • Díky funkci split tunneling si můžete zvolit, jaký provoz chcete šifrovat
 • Vysokorychlostní servery ve VB
 • Bezmezná zákaznická podpora
 • Díky 30denní záruce vrácení peněz vyzkoušíte VPN bez rizika

Na trhu existuje velké množství VPN. Při výběru té pravé pro Sky Go se řiďte podle serverů v Británii, zákaznické podpory, zaručeného soukromí a zásad pro vrácení peněz.

Vše naprosto na jedničku splňuje ExpressVPN. Nejen že je rychlá, ale také bezpečná a snadno se používá. Díky vysokému počtu britských serverů a skvělým funkcím, jako split tunneling a Media Streamer DNS, je tato VPN nabitá výhodami šifrovaného připojení a prakticky žádnými zápory.

ExpressVPN netvrdí, že je dokonalá. Proto má schopnou zákaznickou podporu, která vám pomůže s jakýmikoliv problémy, od serverů po vrácení peněz. Zástupci podpory jsou dostupní na živém chatu nebo e-mailu 24 hodin denně.

Co se týče vrácení peněz, máte celý měsíc na to, se rozhodnout, zda vám tato VPN vyhovuje. ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Tak směle do toho!

Nabídka ExpressVPN červen 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. CyberGhost

 • Nové servery a profily pro snadný přístup ke Sky Go
 • Naprosto intuitivní
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Týdenní bezplatná zkušební verze

Po provedení několika významných úprav je CyberGhost skvělou volbou pro Sky Go.

Největší výhodou je snadné použití. Tato VPN nabízí intuitivní ovládání a několik přednastavených profilů. Můžete si vybrat nejlepší nastavení pro práci s torrenty, extra ochranu a samozřejmě odblokování obsahu.

Vše si můžete nastavit sami, ale pro začátečníky jsou tyto profily darem z nebes. V našich testech výkonu tato VPN obstála skvěle a odblokovala obsah Sky Go (a dalších žádaných streamovacích služeb) mrknutím oka.

Kromě fantastických profilů získáte všechno, co byste od prémiové VPN očekávali. Díky ochotné zákaznické podpoře dostupné 24/7, obstojné rychlosti (i když ne tak dobré jako u  ExpressVPN) a 45denní záruce vrácení peněz je CyberGhost spolehlivým pomocníkem při odblokování obsahu.

Pro iOS a Android je k dispozici 7denní bezplatná zkušební verze aplikací, takže si můžete vyzkoušet všechny nabízené funkce bez zaplacení jediného halíře! Jděte do toho.

Akce červen 2024: CyberGhost aktuálně nabízí slevu 83% na svůj nejpopulárnější tarif! Využijte tuto nabídku a ušetřete ještě více na předplatném CyberGhost subscription.

 3. PrivateVPN

 • Levná a efektivní
 • Žádné třetí strany
 • Vynikající šifrování a nulové protokolování
 • 30denní záruka vrácení peněz

Švédský poskytovatel PrivateVPN nemá zrovna největší počet serverů nebo nepřetržitě dostupnou zákaznickou podporu, ale svou pečlivostí si získal přízeň velkého počtu uživatelů.

PrivateVPN nemá s odblokováním obsahu Sky Go (a dalších služeb) žádný problém. Ačkoliv v současné době vlastní pouze 5 britských serverů (z celkového počtu více než 200), udržela si tato VPN svou nenápadnost, a proto jí nedělá problém odblokovat obsah za velice příznivou cenu.

Kromě příznivé ceny a efektivity má PrivateVPN další eso v rukávu – nevyužívá servery třetích stran, a tak má svou infrastrukturu naprosto pod kontrolou. Pro uživatele to znamená nulové zapojení třetích stran a ještě větší zabezpečení.

Pokud hledáte způsob, jak ušetřit, ale stále chcete vyzkoušenou a spolehlivou VPN pro Sky Go, určitě vyzkoušejte PrivateVPN. Pokud nesplní vaše očekávání, stále můžete využít 30denní záruku vrácení peněz.

4. NordVPN

 • 6 444 serverů v 111 zemích, se kterými získáte novou IP adresu
 • Špičkové zabezpečení a prověření zásady neuchovávání záznamů zajišťující online ochranu
 • 10 současných připojení
 • S čím si poradí: Netflix, Disney+, BBC iPlayer, Hulu a další
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, prohlížeče, routery a další

NordVPN je obstojné řešení, ať už chcete jen něco sledovat nebo chránit své online soukromí. Hlavní výhodou jsou pro mě dedikované servery pro různé aktivity, což velice usnadňuje výběr. Vytvořili také vlastní bezpečnostní protokol (NordLynx) nabízející vynikající rychlost pro aktivity náročné na data (např. streaming a torrentování), aniž by obětovali bezpečnost.

Nenabízí streamovací servery, ale můžete si vybrat ze serverů P2P nebo Double VPN pro bezpečné torrentování nebo zvýšené zabezpečení. Všechny servery jsou uspořádány podle zemí a v průběhu rozsáhlého testování NordVPN se ukázalo, že jejich běžné místní servery fungovaly pro streamování opravdu dobře. Videa se načítala rychle a při sledování se nevyskytly problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti.

NordVPN je také dobrou volbou pro překonání omezení sítě. Díky skrytým serverům vypadá váš provoz VPN jako normální, nešifrovaný provoz, což vám umožní obejít těžké firewally a VPN bloky. To se hodí, když chcete používat požadované weby v sítích s omezeními, například ve škole nebo v práci.

Nabízí i mnoho jedinečných bezpečnostních prvků. Funkce Threat Protection vás chrání před trackery, malwarem a nakaženými weby, a navíc blokuje reklamu. Sice se ji nepodařilo zablokovat reklamy na YouTube, ale zablokovala vyskakovací okna v prohlížeči a reklamy ve hrách na Androidu. Dále rozhodně stojí za zmínku servery Onion, přes které se můžete připojit přímo do sítě Tor pro zvýšenou ochranu. Spojení těchto serverů, integrované ochrany proti únikům dat a nouzové odpojení zajišťuje soukromí vašich aktivit za všech okolností.

Nejvíce mi vadilo, že navázat připojení se serverem NordVPN občas trvalo skutečně dlouho. V jednu chvíli bylo dokonce nutné vypnout aplikaci a zkusit navázat připojení znovu. Nakonec se mi vždy podařilo připojit, ale může vám to přijít otravné.

NordVPN nabízí skvělé ceny s předplatným od €5,99/měsíc. Za příplatek můžete také získat vyhrazenou IP, což vám může pomoci vyhnout se problémům, které jsou způsobeny přeplněnými servery (jako je nízká rychlost a konektivita).

Nabízí 30denní záruku vrácení peněz na všechny tarify, takže si můžete NordVPN vyzkoušet bez finančního závazku. Vrácení peněz šlo vyřešit přes živý chat 24/7 po téměř měsíci používání služby a nebyl žádný problém. Peníze dorazily zpět za pár dní.

5. Surfshark

 • 3 200 rychlých serverů v 100 zemích, abyste měli přístup na stránky bez zpomalení
 • Intuitivní aplikace pro každého uživatele
 • Neomezený současných připojení
 • S čím si poradí: Netflix, Disney+, BBC iPlayer, Hulu a další
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, prohlížeče, routery a další

Surfshark má 3 200 serverů v 100 zemích a zajistí vám stabilní vysokou rychlost na jakoukoliv vzdálenost. Během testování se rychlost místních serverů téměř nelišila od mé základní rychlosti. Torrentování, hraní her a sledování videí běželo zcela nerušené bez jakéhokoliv sekání. Přijatelné snížení rychlosti je okolo 20 % a v případě Surfshark se takové hodnoty nemusíte obávat ani v případě vzdálenějších serverů.

Co se týče bezpečnosti, tak nabízí standardní AES 256bitové šifrování – nic silnějšího neexistuje. Aby byla data šifrovaná za všech okolností, mají všechny aplikace nouzové odpojení, které lze zapnout na jedno kliknutí v nastavení. Funkci jsem ověřil tak, že jsem se zkusil z jednoho serveru připojit na jiný. Než se připojení znovu ustálilo, nebyl přístup k internetu, takže nedošlo k odhalení mé IP adresy.

Surfshark je také skvělá, pokud chcete zabezpečit své připojení v sítích s omezeními. Jejich režim Camouflage maskuje váš provoz VPN, aby vypadal jako běžný internetový provoz. Navíc je tu funkce NoBorders, která se automaticky spustí, když aplikace detekuje problematickou síť a ukáže vám seznam serverů, které v těchto situacích fungují nejlépe.

Její aplikace je velice intuitivní a přehledná, takže nebudete mít potíže s ovládáním ani jako naprostý nováček. Nechybí ani tlačítko pro rychlé připojení, které vás připojí k nejrychlejšímu serveru z okolí nebo nejbližšímu ze zahraničí pro zajištění optimální rychlosti. Pokud však chcete, můžete si ručně vybrat server ze seznamu. Velice se mi líbí, že si často používané oblasti můžete přidat do oblíbených, abyste je v budoucnu nemuseli hledat.

Jedinou nevýhodou je za mě sídlo v Nizozemsku, které je součástí spojenectví 9 Eyes pro sdílení údajů. Má však zásady neuchovávání záznamů, takže neuchovává žádné informace o vašich online aktivitách. Všechny jeho servery navíc běží na RAM, takže po restartu dochází k odstranění všech dat. Tím pádem nemohou s nikým nic sdílet, ani kdyby o to požádal.

Dlouhodobý tarif Surfshark si můžete pořídit za pouhých €2,19/měsíc. Doporučuji také balíček Surfshark One, který vás vyjde na pár drobných. Dostanete v něm antivirus, soukromý vyhledávač (Search) a funkce, která vás upozorní na únik osobních údajů (Alert).

Na všechny tarify se vztahuje 30denní záruka vrácení peněz. Pokud tato služba nesplní vaše očekávání, můžete si snadno říct o náhradu. Sám jsem to vyzkoušel přes živý chat 24/7. Po krátké konverzaci s podporou jsem měl peníze do 4 dní zpátky.

6. Hotspot Shield

 • Intuitivní rozhraní
 • Velké množství vysokorychlostních serverů ve VB
 • Patentovaný protokol Catapult Hydra zajišťuje (podle tvrzení) vyšší výkon
 • 45denní záruka vrácení peněz

Hotspot Shield je na trhu již nějakou dobu, ale až nedávné úpravy jejich zásad ochrany osobních údajů a celkových služeb ho posunuly z celkem průměrné VPN na jednu z těch, co stojí za to vyzkoušet.

Placená verze (Hotspot Shield Elite) nabízí výběr z vysokorychlostních serverů ve Spojeném království. Díky patentovanému protokolu nazývanému „Catapult Hydra“ si tato VPN, co se týče výkonu, vede skvěle. Jen upozorňujeme, že na rozdíl od OpenVPN používá closed-source technologii.

Přístup k obsahu Sky Go je zaručen. Pokud narazíte na problém, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu, se kterou ho vyřešíte mrknutím oka.

Všechny výše vyjmenované výhody něco stojí, ale za to získáte stálý a spolehlivý výkon. Nedejte jen na náš názor a vyzkoušejte si Hotspot Shield sami. Pokud nebudete spokojeni, vrátí vám do 45 dnů peníze.

 Získejte přístup ke Sky Go odkudkoliv – díky VPN

Obejít blokování Sky Go je poslední dobou oříškem, ale není to nemožné. Jen musíte vědět, na které VPN se můžete v tomto ohledu spolehnout.

Byl tento článek užitečný? Pokud ano, sdílejte ho!

Nemůžete se nabažit britské televize? Podívejte se na nejlepší VPN pro BBC iPlayer.

Abychom to shrnuli, tady jsou nejlepší VPN pro streamovací služby roku 2024...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
4
9.4 /10
9.4 Naše skóre
Ušetřete 74%!
5
9.3 /10
9.3 Naše skóre
Ušetřete 86%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Sheharyar je nezávislý autor obsahu, který se specializuje na kybernetickou bezpečnost a další témata související s technologiemi. Je silným zastáncem digitální svobody a věří, že každý má právo na soukromí online.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.