Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

6 nejlepších VPN pro torrenty a P2P roku 2024 (ZDARMA)

Guy Fawkes Aktualizováno dne 11. 2. 2024 Fakta ověřil/a Christine Johansen Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Pravděpodobnost, že jste slyšeli o torrentech již dříve jsou velké. Torrenty lze použít ke sdílení všech typů souborů - filmů, televizních pořadů, skladeb, her a softwaru. Zatímco torrentování je nejčastěji spojováno s pirátstvím, pravdou je, že torrentování samo o sobě není ilegální – je ilegální jestliže stahujete pouze obsah s autorskými právy.

Ale kvůli těm, kteří stahují pirátský obsah, mnoho zemí a poskytovatelů internetových služeb (ISP) blokují stránky torrentu, nebo pokutují ty, kteří stahují torrenty. Pro zpřístupnění těchto stránek, potřebujete VPN. Pomocí VPN, můžete změnit svou lokaci na místo, kde je stahování torrentů povoleno a stáhnout obsahu.

Ikdyž je na trhu několik VPN zdarma, nabízejí pouze omezené funkce. Některé mohou mít omezený počet serverů, nebo mohou nabízet omezenou šířku pásma. A potom se mohou vyskytovat poskytovatelé VPN, kteří chtějí sledovat vaší aktivitu.

Jestliže chcete zpřístupnit velké množství serverů a mít neomezenou šířku pásma společně s přístupem ke všem VPN protokolům, budete potřebovat placenou VPN. Ale jestli stále chcete stahovat torrenty pomocí VPN zdarma, zde je náš seznam těch nejlepších poskytovatelů.

Найкращі безкоштовні VPN для завантаження торрентів

 1. ExpressVPN - Vysoká rychlost pro bleskové stahování torrentů. Nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže si ji můžete pořídit bez rizika.
 2. CyberGhost - Servery optimalizované pro torrenting s ultra vysokou rychlostí stahování. Nabízí 24hodinovou bezplatnou zkušební verzi a 45denní zárukou vrácení peněz, takže máte spoustu času vše otestovat.
 3. U Hotspot Shield získáte 500 MB každý den zdarma
 4. hide.me nabízí neomezenou práci s torrenty na třech serverech
 5. U Windscribe získáte 10 GB dat měsíčně
 6. Security Kiss podporuje OpenVPN pro vyšší zabezpečení

1. ExpressVPN – Vyzkoušení bez rizika díky 30denní záruce vrácení peněz

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako ExpressVPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.
 • Vynikající rychlost stahování
 • 3 000 serverů v 105 zemích
 • 30denní záruka vrácení peněz

ExpressVPN je nejbezpečnější službou pro stahování torrentů, a to díky neprůstřelnému zabezpečení, spolehlivým serverům a striktní ochraně soukromí. Není sice úplně zadarmo, ale s koupí si nemusíte dělat žádné starosti. Nabízí totiž záruku vrácení peněz, takže pokud by se vám něco nelíbilo, můžete kdykoliv požádat o své peníze.

ExpressVPN má 3 000 serverů s podporou P2P po celém světě – ideální pro torrenty. Bez problémů dokázala odblokovat všechny torrentové stránky. Připojení k serverům poblíž je velice rychlé, a to i když cestujete. Nikdy při stahování torrentů nenarazíte na žádné problémy.

A konečně ExpressVPN neuchovává naprosto žádné záznamy. To znamená, že si můžete být jistí, že nebude ukládat ani předávat žádné z vašich údajů. Ukládají se jen omezená data, například datum vašeho přihlášení a poloha serveru. Historie procházení, IP adresa a DNS dotazy budou vždy anonymní.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na naši recenzi ExpressVPN obsahující všechny výsledky průzkumů a testování.

Nabídka ExpressVPN červenec 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. CyberGhost – servery optimalizované pro superrychlé stanování

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako CyberGhost VPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.
 • Blesková rychlost pro P2P sdílení souborů a stahování
 • 11 690 serveru v 100 zemích, včetně několika optimalizovaných pro torrenting
 • 24hodinová bezplatná zkušební verze a 45denní záruka vrácení peněz

CyberGhost nabízí seznam serverů optimalizovaných pro torrenting. Otestoval jsem jejich speciální server v USA (New York), zatímco jsem stahoval soubor s názvem „Astronomy Picture of the Day“ nezatížený autorskými právy. Moje rychlost byla konsistentní kolem 33Mbps. Soubor byl docela veliký (2,62 GB), ale stažení trvalo jen 23 minut. Nemusíte kvůli stahování torrentů hledat nejrychlejší server.

Abyste byli v bezpečí, používají silné bezpečnostní funkce. Mezi ně patří 256bitové šifrování, ochrana proti úniku DNS/IP a funkce kill switch. Ten zajišťuje, že i když dočasně ztratíte spojení, vaše údaje nebudou odhaleny. Testoval jsem to při přepínání ze serveru v Londýně na server v Miami. Během této doby jsem se pokoušel nahrát uTorrent – ale dokud jsem spojení neobnovil, tato akce byla blokována. Při používání torrentů budou vaše osobní údaje vždy zabezpečeny.

Jedinou nevýhodo je, že CyberGhost v některých přísně cenzurovaných zemích nefunguje úplně konsistentně. To platí zejména pro Spojené Arabské Emiráty, Čínu, Severní Koreu a některé části Středního východu. To se vás může, ale nemusí týkat v závislosti na vašich cestovních plánech nebo zemi, kde bydlíte.

Když využijete 24hodinovou bezplatnou zkušební verzi CyberGhost, můžete si vyzkoušet všechny jejich služby. Potřebujete-li více času, nabízejí také 45denní záruku vrácení peněz bez rizika. Když jsem dokončil testování (po 28 dnech), pomocí live chatu jsem požádal o vrácení peněz. Pracovník podpory mi položil několik rychlých otázek týkajících se mých dosavadních zkušeností. A asi po 2 minutách mi vrácení peněz potvrdil. Peníze byly zpět na účtu během 3 dnů.

Akce červenec 2024: CyberGhost aktuálně nabízí slevu 83% na svůj nejpopulárnější tarif! Využijte tuto nabídku a ušetřete ještě více na předplatném CyberGhost subscription.

3. Hotspot Shield - 500 MB každý den zdarma

 • Vysoká rychlost
 • 500 MB dat denně
 • Jednoduché ovládání

Hotspot Shield je velice oblíbenýzejména jeho bezplatná verze Jedním z hlavních důvodů je jeho obrovská rychlost, která je ideální pro stahování. S bezplatnou verzí můžete využít jen 500 MB denně, což nemusí být pro stahování větších torrentů dostatečné. Ale jelikož je to zdarma, stojí to určitě za zkoušku.

4. Hide.me - P2P servery po celém světě

 • 1 připojení k účtu
 • Pouze 3 servery k připojení
 • 2GB limit pro přenos dat
 • Stahování torrentů povoleno

Hide.me je rychlá VPN, která poskytuje aplikace pro všechny známé platformy, jak pro iPhone tak Android. Ve verzi zdarma se můžete připojit pouze ke 3 serverům a mít 2GB na měsíc. Hide.me také nenabízí OpenVPN podporu, což může být zklamáním pro uživatele s bezpečnostním vědomím. Hide.me nicméně podporuje PPTP, L2TP, SSTP a IPSec. Zatímco dostanete nabídku pouze 3 serverů, můžete stahovat torrenty bez jakýchkoliv omezení (výjma datového omezení).

5. Windscribe - Až 10 GB dat měsíčně zdarma

 • Neomezené připojení
 • Pouze 11 serverů
 • 10GB na měsíc

Windscribe nabízí 10GB měsíčně, což znamená, že můžete stahovat torrenty větších veliostí. Nabízí aplikace pro známé platformy a přichází také se silnou blokací reklam. Bohužel, verze zdarma má pouze 11 serverů, což může způsobovat pomalejší rychlosti.

6. Security Kiss - OpenVPN pro vyšší zabezpečení

 • OpenVPN podpora
 • Poze 300MB denně
 • 4 zeměpisné lokace

Security Kiss přichází s několika plány a verzí zdarma, která zpřístupňuje připojení ke 4 lokacím. Podporuje OpenVPN na systémech Windows a Mac, což je preferovaným protokolem. S denním limitem 300MB, nemůžete stahovat mnoho torrentů, ale jestli máte v plánu stáhnout pár písniček nebo malé soubory, tak tato aplikace může být užitečná.

Poznámka redakce: Vážíme si vztahu s našimi čtenáři a snažíme se získat vaši důvěru transparentností a poctivostí. Jsme ve stejné vlastnické skupině jako některé z předních produktů recenzovaných na těchto stránkách: Intego, Cyberghost, ExpressVPN a Private Internet Access. To však nemá vliv na náš proces hodnocení, protože dodržujeme přísnou metodiku testování.

Shrnutí

Zatímco trh nabízí VPN zdarma, některé z nich mají omezení lokací, další mají omezení šířky pásma nebo rychlostí. S VPN zdarma nemůžete být opravdu svobodní. Jestli vám nevadí utratit pár kaček, máme seznam těch nejlepších VPN pro stahováíní torrentů.

Některé z nejlepších VPN, jako je ExpressVPN, nabízí záruku vrácení peněz, takže si je můžete vyzkoušet bez rizika a dostat své peníze v případě, že se vám nebude něco líbit.

S placenou VPN, můžete získat neomezené data a šířku pásma pro rychlejší stahování. A nejsou ani příliš drahé - s plánem na rok či dva, jdou ceny dolů a stojí jen pár dolarů měsíčně.

Nejlepší VPN pro stahování torrentů, které si můžete vyzkoušet zdarma díky záruce vrácení peněz...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.1 /10
9.1 Naše skóre
Ušetřete 77%!

Poznámka redakce: Vážíme si vztahu s našimi čtenáři a snažíme se získat vaši důvěru transparentností a poctivostí. Jsme ve stejné vlastnické skupině jako některé z předních produktů recenzovaných na těchto stránkách: Intego, Cyberghost, ExpressVPN a Private Internet Access. To však nemá vliv na náš proces hodnocení, protože dodržujeme přísnou metodiku testování.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

 • Guy Fawkes
 • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.