Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak získat přístup k službě Dropbox v Číně

Guy Fawkes Aktualizováno dne 19. 2. 2024 Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Čína se pokouší blokovat Dropbox od roku 2010.Nicméně, Dropbox začal v roce 2014 používat protokol HTTPS pro zabezpečenou komunikaci, která pomáhá této službě čelit čínským pokusům o cenzuru ("velký čínský firewall").

Nicméně, čínské úřady nalezly odplatu a blokují přístup k HTTPS adresám služby, což vedlo k úplnému zákazu všech Dropbox služeb, aplikací stejně jako on-line služeb.

unblock-dropbox_445

A pokud potřebujete přístup k dalším platformám, jako je WhatsApp a Facebook, budete muset také plánovat dopředu. Pomocí našeho nástroje na testování brány firewall se můžete podívat, které stránky čínská vláda cenzuruje. Pokud máte obavy z používání VPN v Číně, pak se nebojte, protože čínská vláda bojuje proti VPN tím, že je blokuje pomocí technologií. Neexistují však žádné veřejné zprávy o tom, že by turisté byli za používání VPN v Číně penalizováni.

Dropbox není jedinými stránkami blokovanými v Číně.

Následující jsou jen některé ze služeb, jež byly omezeny čínskými úřady...

- Facebook

- YouTube

- Twitter

- Služby Google, včetně Gmail, Google Maps, Google Drive

- Instagram

- Netflix

- Flickr

- The New York Times

- The Wall Street Journal

Způsob, jak obejít velký čínský firewall a získat přístup k Dropbox

Nejlepším způsobem, jak obejít velký čínský firewall, je skrýt navštěvované webové stránky před čínskými servery. To vyžaduje, aby veškerý internetový provoz byl šifrovaný od samého začátku.

Program VPN, který může být použitý nejen na stolních počítačích a noteboocích, ale také na mobilních zařízeních, jako jsou tablety a smartphony, poskytuje nejjednodušší prostředek k šifrování online aktivit. VPN programy používají šifrování pro skrytí vaší online aktivity od okamžiku spuštění. Díky tomu vás firewall neodstřihne od přístupu k internetovým stránkám, které chcete navštívit, z prostého důvodu, že nemůže

Nejjednodušším způsobem šifrování komunikace je pomocí aplikace VPN ( v počítači, tabletu nebo chytrém telefonu). VPN aplikace zašifruje veškerý internetový provoz od prvního připojení. Firewall nebude schopen rozpoznat, které webové stránky jste navštívili a proto je nebude moci zablokovat.

I když tyto webové stránky zkoumají nejlepší dostupné VPN služby, Čína je zvláštní případ. Čínské úřady byly schopny zablokovat celou řadu VPN služeb, což omezuje dostupné možnosti šifrování on-line aktivit v Číně. Z tohoto důvodu se zaměřujeme na ty VPN služby, které jsou v současné době v Číně stále v provozu.

The best VPN services to access Dropbox in China

Tento seznam zahrnuje VPN služeb počínaje nejlepší s různými silnými stránkami, které jsou stále v provozu v Číně.
Nicméně, pro ty, kteří se v současné době nachází v Číně, může být připojení k těmto webovým stránkám obtížné, neboť tyto jsou někdy úspěšně blokovány firewallem. Avšak stojí za to zkusit a ověřit, zda fungují. Pokud plánujete návštěvu Číny, ale ještě tam nejste, doporučujeme nainstalovat službu VPN na počítači nebo mobilním zařízení pro vyhnutí se problémům.

Existují v Číně nějaké služby podobné Dropboxu?

V Číně existuje několik služeb, které umožní zálohovat soubory a mohou tak být alternativou k Dropboxu. Je však nutné si uvědomit, že mohou být pod dohledem čínských orgánů, které tak mohou být schopné vidět, jaké soubory jsou ukládány.

  1. http://www.dbank.com/ - Tato služba, poskytována výrobcem telefonů Huawei, je také velmi populární.
  2. http://pan.baidu.com/ - Tato služba, poskytována vyhledávačem Baidu, je nejrozšířenější v Číně.
  3. http://www.sinacloud.com/ – Dobré stránky poskytující služby podobné Dropbox

Sdílením tohoto článku pomůžete ostatním získat přístup k jejich oblíbeným webovým stránkám!

V tuto chvíli můžete v Číně použít těchto VPN služeb:

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.