Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale také s ohledem na vaši zpětnou vazbu a naše obchodní dohody s poskytovateli. Tato stránka obsahuje partnerské odkazy.
Oznámení:
Profesionální recenze

Na vpnMentor najdete recenze našich komunitních recenzentů. Jsou založeny na nezávislém a profesionálním průzkumu produktů/služeb.

Vlastnictví

vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a zabývá se tématy souvisejícími s ochranou soukromí. Dnes náš tým čítá stovky autorů a redaktorů zabývajících se kybernetickou bezpečností a nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego, jejichž recenze můžete na těchto webových stránkách najít.

Partnerské provize Inzerce

Recenze na vpnMentor striktně splňují zavedené standardy (mimo jiné i etické standardy). Tyto standardy vyžadují, aby každá recenze stála na nezávislém, upřímném a profesionálním zvážení recenzenta. Současně můžeme získat provizi, pokud uživatel dokončí konkrétní akci po kliknutí na některý z našich odkazů. Uživatele to nic nestojí. Žebříčky na jednotlivých stránkách následně sestavujeme podle názoru recenzenta, ale současně zvažujeme také zpětnou vazbu uživatelů a naše obchodní dohody s poskytovateli.

Pravidla recenzí

Autory recenzí na stránkách vpnMentor jsou komunitní recezenti, kteří hodnotí každý produkt dle striktních standardů. Tyto standardy jsou zárukou toho, že každá recenze stojí na nezávislém, profesionálním a poctivém průzkumu. Zvažujeme také technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho hodnotou pro uživatele. Do hodnocení se mohou promítnout i partnerské provize, které získáváme za nákupy přes odkazy na našem webu.

Jak získat přístup na Facebook v Číně 2023

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Jak úspěšně získat přístup k Facebooku v Číně z vašeho počítače nebo telefonu. Jednou ze zásadních otázek, jež lidé čelí při návštěvě Číny, je omezení internetu. Naučte se, jak odblokovat Facebook.

Skutečnost, že čínské úřady používají takzvaný "velký čínský firewall" pro kontrolu a omezení přístupu k internetu, způsobuje problém pro návštěvníky Číny. Mnoho webových stránek, včetně populárních sociálních sítí jako je Facebook a Twitter, a dokonce i YouTube a řada zpravodajských serverů jsou cenzurovány čínskou vládou. Chcete-li mít přístup k těmto webových stránek, a i nadále používat Facebook, když jste v Číně, tato příručka vás naučí, jak obejít překážky čínských úřadů.

facebook blocked in china_445

I přesto, že blokování používané čínskými úřady je docela účinné, existují způsoby, jak je obejít. Zablokovaný přístup na Facebook vás připraví o mnoho skvělých služeb a informace co se děje s vašimi přáteli a rodinou. Facebook je však pouze jednou z několika dalších webových stránek blokovaných čínskou vládou.

Které další internetové stránky jsou blokovaný čínskou vládou?

V tomto seznamu naleznete některé z internetových stránek cenzurovaných čínskými úřady …

- YouTube

- Twitter

- Služby Google, včetně Gmail, Google Maps, Google Drive

- Instagram

- Netflix

- Dropbox

- Flickr

- The New York Times

- The Wall Street Journal

Jak obejít čínské blokování a získat přístup k Facebooku?

Za účelem obejití kontrol čínské vlády je nutné najít způsob, jak schovat váš internetový provoz pomocí šifrování. To musí být v okamžiku, kdy začnete používat internet tak, aby čínské orgány nemohly zjistit, které webové stránky jste navštívili.

Virtuální privátní sítě (VPN) poskytují nejjednodušší způsob pro skrytí vašich internetových aktivit na vašem počítači, notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu. S VPN se můžete připojit ke vzdálenému serveru, čímž obejdete blokování. VPN zašifruje celý rozsah vaší online aktivity, takže i služby pro posílání zpráv jako je Skype bude také skryté a chráněné před cenzurou. Tyto služby obvykle účtují měsíční poplatek (na rozdíl od bezplatných variant nebo ročního předplatného), což je zvláště výhodné pro ty, kteří jsou dočasně mimo domov.

Nicméně, čínské orgány byly schopny zamezit přístup k některým VPN. Z tohoto důvodu pravidelně kontrolujeme, které z nich je stále možné použít v Číně a tento seznam aktualizujeme.

Nejlepší služby VPN pro přístup k Facebooku v Číně

Stručně řečeno, pokud chcete VPN poskytovatele, který je efektivní, spolehlivý, snadno ovladatelný a poskytuje servery ve velkém počtu zemí, měli byste zvolit mezi tři níže.

Pokud jste již v Číně, můžete mít potíže s používáním doporučených služeb, protože čínské úřady by mohly být schopny zamezit přístup k těmto internetovým stránkám. Nicméně, stále to stojí za to vyzkoušet a zjistit, jestli fungují. Pokud jste ještě nedorazili do Číny, proveďte instalaci těchto služeb před příjezdem, pro zamezení možných problémů.

Sdílením tohoto článku pomůžete ostatním lidem obejít cenzuru internetu a zajistit jejich volný přístup k webovým stránkám, které chtějí navštívit!

Nejlepší VPN pro Čínu jsou...

V tuto chvíli můžete v Číně použít těchto 3 VPN služeb:

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
Ušetřete 83%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale také s ohledem na vaši zpětnou vazbu a naše obchodní dohody s poskytovateli. Tato stránka obsahuje partnerské odkazy.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.