Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale také s ohledem na vaši zpětnou vazbu a naše obchodní dohody s poskytovateli. Tato stránka obsahuje partnerské odkazy.
Oznámení:
Profesionální recenze

Na vpnMentor najdete recenze našich komunitních recenzentů. Jsou založeny na nezávislém a profesionálním průzkumu produktů/služeb.

Vlastnictví

vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a zabývá se tématy souvisejícími s ochranou soukromí. Dnes náš tým čítá stovky autorů a redaktorů zabývajících se kybernetickou bezpečností a nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego, jejichž recenze můžete na těchto webových stránkách najít.

Partnerské provize Inzerce

Recenze na vpnMentor striktně splňují zavedené standardy (mimo jiné i etické standardy). Tyto standardy vyžadují, aby každá recenze stála na nezávislém, upřímném a profesionálním zvážení recenzenta. Současně můžeme získat provizi, pokud uživatel dokončí konkrétní akci po kliknutí na některý z našich odkazů. Uživatele to nic nestojí. Žebříčky na jednotlivých stránkách následně sestavujeme podle názoru recenzenta, ale současně zvažujeme také zpětnou vazbu uživatelů a naše obchodní dohody s poskytovateli.

Pravidla recenzí

Autory recenzí na stránkách vpnMentor jsou komunitní recezenti, kteří hodnotí každý produkt dle striktních standardů. Tyto standardy jsou zárukou toho, že každá recenze stojí na nezávislém, profesionálním a poctivém průzkumu. Zvažujeme také technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho hodnotou pro uživatele. Do hodnocení se mohou promítnout i partnerské provize, které získáváme za nákupy přes odkazy na našem webu.

Jak získat přístup k YouTube v Číně 2023

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Lidé žijící v Číně nemají přístup k mnoha internetovým stránkám. To je způsobeno proslulým velkým čínským firewallem (jehož oficiální název je Golden Shield Project), který blokuje webové stránky, jako je YouTube. Z tohoto důvodu, nikdo v Číně nemá z jakéhokoliv zařízení přístup k YouTube a řadě dalším stránkám, pokud nezná způsob, jak obejít vládní blokování.

you-cant-tube_445

Blokování čínské vlády může být silné, avšak je stále možné je obejít. Zablokovaný přístup k YouTube při příjezdu do Číny může výrazně ovlivnit váš tamní život. Nebudete moci sledovat žádné ze skvělých videí, jež jsou součástí YouTube, včetně těch zahrnutých na jiných webových stránkách. YouTube je však pouze jedna ze služeb Google včetně Gmailu, jež jsou cenzurovaný čínskými orgány, a existuje mnoho dalších webových stránek, na které lidé v Číně nemají přístup.

YouTube nejsou jediné internetové stránky blokované v Číně

Níže jsou uvedeny jen některé z webových stránek, jež jsou cenzurovány čínskou vládou...

- Facebook

- Twitter

- Gmail

- Instagram

- Netflix

- Dropbox

- Flickr

- BBC

- The Wall Street Journal

Jak obejít čínské blokování YouTube

Šifrování je klíčem k obejití čínské cenzury YouTube. Můžete toho docílit skrytím vašeho online provozu před servery, které používáte od samého počátku.

Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je využití VPN programu, který pracuje jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních. Úkolem VPN sítě je skrýt vaše online aktivity pomocí šifrování. Pokud čínské orgány nemohou zjistit, které webové stránky jste navštívili, pak je nemohou zablokovat.

Otestovali jsme řadu VPN služeb na těchto webových stránkách. Několik posledních měsíců jsme strávili testováním nejrůznějších VPN aplikací na různých zařízeních. To je výsledek celé naší tvrdé práce: seznam nejlepších VPN s přihlédnutím nejen k jejich účinnosti, spolehlivosti, ale i jejich rychlosti - což je zásadní, pokud se chystáte sledovat videa online.

Mohu najít nějaké bezplatné VPN?

Uvedené VPN služby mají svá omezení. Všechny poskytují bezplatné nebo omezené služby, ale ty mohou mít nedostatky, pokud jde o rychlost a kvalitu. Je možné, že váš přístup k některým stránkám bude stále zamezen nebo budete mít potíže při sledování některých videí. Pokud nebudete spokojeni s poskytovanou službou, můžete požádat o vráceni peněz. Všichni uvedení poskytovatelé vám vám vrátí vaše peníze zpět.

Sdílením tohoto článku se podělíte s ostatními, jak mohou obejít cenzuru a získat přístup k jejich oblíbené webové stránce!

Nejlepší poskytovatelé VPN pro přístup k YouTube v Číně

V tuto chvíli můžete v Číně použít těchto 3 VPN služeb:

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
Ušetřete 83%!

V tomto Top 3 seznamu jsme uvedli poskytovatele VPN počínaje nejlepším. I když všichni mají své vlastní silné stránky, všechny z nich jsou schopny obejít čínské vládní kontroly.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale také s ohledem na vaši zpětnou vazbu a naše obchodní dohody s poskytovateli. Tato stránka obsahuje partnerské odkazy.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.