Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Avatar: The Last Airbender je na Netflixu! Jak ho sledovat 2024

Kristina Perunicic Aktualizováno dne 16. 4. 2024 Odpovědná redaktorka

Zvěsti jsou pravdivé – Avatar: The Last Airbender je nyní na americkém Netflixu. Pokud se ale nacházíte mimo USA, tak to Netflix pozná na základě IP adresy a nepustí vás do americké knihovny.
VPN vám teoreticky americkou IP adresu může zajistit – ale porušili byste tím smluvní podmínky Netflixu a současně s tím i autorská práva.

Pokud se však v USA nacházíte a chcete chránit své online soukromí bez obětování rychlosti, ExpressVPN je můj favorit pro sledování Avatar: The Last Airbender. Vyzkoušela jsem přes 50 pro USA a ExpressVPN byla za všech nejrychlejší. Navíc má 30denní záruku vrácení peně. Když vás neosloví, zrušíte účet a peníze vám vrátí.

Streamujte v HD kvalitě s ExpressVPN!

Jak sledovat Avatar: The Last Airbender online za méně než 2 minuty

 1. Stáhněte si VP. Můj favorit je ExpressVPN, protože má vynikající rychlost připojení pro nerušené sledování obsahu a silnou ochranu soukrom.
 2. Připojte se k serveru z USA. Pokud se nacházíte v USA, připojte se k lokálnímu serveru. Čím je server blíže, tím rychlejší bude připojení.
 3. Pusťte se do sledování. Přihlaste se na Netflix a sledujte Avatar: The Last Airbender online bezpečně.

Důležité. Tým vpnMentor je silně proti jakékoliv formě porušování autorských práv. Uvedené VPN dodržují striktní zásady neuchovávání záznamů, takže nikdo nemůže spojit vaše online aktivity s vaší osobou. Proto je čistě vaší zodpovědností při používání VPN dodržovat všechna stanovená pravidla a předpisy.

Nejlepší VPN pro sledování Avatar: The Last Airbender – Kompletní analýza (aktualizace 2024)

1. ExpressVPN - Nejlepší pro streamování na chytrých televizích a herních konzolách

 • Víc než 3 000 serverů na 105 místech, víc než 40 serverů v USA
 • Bleskově rychlé připojení
 • Zabudovaný test rychlosti
 • MediaStreamer vám umožní streamovat na zařízeních, která obyčejně nepodporují VPN
 • 30denní lhůta pro vrácení peněz
 • Pět zařízení připojených současně
 • Výborná nonstop zákaznická podpora
 • Funguje s: Netflix, Amazon Prime, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, Sling TV, DAZN
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, prohlížeče, routery

Pokud plánujete sjet všechny tři série Avatar: The Last Airbender na chytré televizi nebo herní konzoli, ExpressVPN bude ideální řešení. Má vynikající rychlost a díky její funkci MediaStreamer můžete sledovat americký Netflix v HD a UHD na zařízeních, co běžně nepodporují VPN.

Nainstalovala jsem ji na Xbox One a po krátkém nastavení jsem mohla streamovat ve vysokém rozlišení přímo na mé konzoli.

Byla jsem zvědavá, jaké rychlosti je schopná dosáhnout, tak jsem otestovala rychlost připojení ExpressVPN. Před připojením k VPN byla rychlost mého připojení 55,73 Mbps. Když jsem se připojila k ExpressVPN, rychlost o trošku klesla na 44,83 Mbps. Netflix vyžaduje k streamování v HD jenom 5 Mbps, takže je rychlost pro získání čistého obrazu naprosto dostačující.

Pokud chcete začít streamovat, dejte ExpressVPN šanci – nabízí 30denní lhůtu pro vrácení peněz.

Má neomezenou šířku pásma a neomezená data, takže během streamování nedocházelo k žádnému bufferingu. Líbil se mi zabudovaný test rychlosti. Měří rychlost a latenci všech serverů, takže si okamžitě můžete vybrat ten nejrychlejší.

ExpressVPN má víc jak 40 serverů v USA a 3 000 po celém světě. Díky tak obrovské síti se nemusíte bát zahlcení sítě. Pokud je jeden server pomalý nebo zablokovaný, máte na výběr z mnoha dalších.

Tato VPN nabízí 8 připojených zařízení z jednoho účtu. Kromě počítače a iPhonu jsem se během pár minut připojila taky k mé Fire TV. I když jsem měla připojená tři zařízení, výkon se nijak nesnížil.

Pokud narazíte na jakékoli překážky při připojení nebo pokud potřebujete jednoduchý návod, jak připojit router, nonstop živý chat vám dá všechny odpovědi. Komunikace se zákaznickým servisem byla vždycky rychlá, poučná a přátelská.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na recenzi ExpressVPN, kde najdete kompletní výsledky našeho výzkumu a testování.

Nabídka ExpressVPN červenec 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. CyberGhost - Nejlepší pro začátečníky

 • Víc než 11 690 globálních serverů, víc než 1 000 serverů v USA
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní s označenými servery optimalizovanými pro Netflix US
 • Neomezená šířka pásma
 • Sedm zařízení připojených současně
 • 45denní lhůta pro vrácení peněz
 • Funguje s: Netflix, ESPN, Crunchyroll, BBC iPlayer, Sling TV, Showtime, HBO
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, prohlížeče, routery

Pokud se jedná o vaši první VPN, CyberGhost je skvělá volba díky přehlednému rozhraní. Ale i když jste zkušenější, nenechte se odradit; pokročilá nastavení vám dovolí přizpůsobit si je podle potřeby.

Snadno najdete ten nejlepší server pro sledování Legendy o Aangovi. Všechny streamovací optimalizované servery CyberGhostu jsou označeny službou, kterou dokážou nejlépe odblokovat. Stačilo napsat „Netflix US“ do pole vyhledávání a zobrazilo mi to nejrychlejší server. Všechny funkce si můžete vyzkoušet bez rizika díky štědré 45denní lhůtě pro vrácení peněz.

CyberGhost provozuje mnoho amerických serverů, takže máte dostatek alternativ pro získání rychlejšího a stabilnějšího připojení. Rozhodla jsem se otestovat rychlost serverů optimalizovaných pro Netflix, abych viděla, jak rychle dokážou běžet. Před připojením byla rychlost mého připojení 55,73 Mbps.

Připojila jsem se k několika serverům připraveným ke streamování a moje průměrná rychlost byla 21,82 Mbps. Není tak rychlá jako ExpressVPN, ale i tak je pořád schopná poskytnout vysoce kvalitní video bez bufferingu. Neomezuje ani vaši šířku pásma.

Vaše celá domácnost může vyzkoušet CyberGhost, která podporuje 7 souběžných připojení. I přesto, že jsem byla připojená na šesti zařízeních zároveň, se mi nestalo, že by poklesla rychlost nebo spadlo připojení.

Má nonstop živý chat a širokou bázi znalostí, která je plná tutoriálů a obecných informací. Živý chat používám pravidelně a ve většině případů mi zákaznický servis připadal přátelský a informativní.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na recenzi CyberGhost, kde najdete kompletní výsledky našeho výzkumu a testování.

3. PrivateVPN - Optimalizované servery pro Netflix US

 • Víc než 200 globálních serverů, včetně 14 serverů v USA
 • Místní servery: 40 serverů v České republice, které vám umožní zobrazit místní obsah (Prima, ČT 1, ČT Sport, ČT 2), když jste v zahraničí.
 • Servery optimalizované pro streamování
 • Neomezená šířka pásma
 • Jednoduché rozhraní
 • Velmi rychlé připojení
 • 30denní lhůta pro vrácení peněz
 • Připojení pro šest zařízení
 • Funguje s: Netflix, Hulu, Sling TV, BBC iPlayer, DAZN, ESPN, Amazon Prime
 • Kompatibilní s: Windows, iOS, macOS, Android, Kodi, Linux, OpenVPN-podporované routery

PrivateVPN je jednoduchá, snadno použitelná služba se servery optimalizovanými pro streamování. Jednoduše vyhledejte Netflix US a připojí vás k nejlepšímu serveru.

Líbí se mi, protože aplikace je odlehčená a rychlá. Pokud používáte starší počítač, nezabere celou RAM. Dokonce i na mém levném tabletu fungovala bez sekání a tablet nezpomalovala.

Můžete si užít všechny tři série Avatara: Legendy o Aangovi díky 30denní lhůtě pro vrácení peněz od PrivateVPN.

Provedla jsem testování rychlosti serveru optimalizovaného pro Netflix v USA. Před připojením jsem měla rychlost 55,73 Mbps. Když jsem se připojila, rychlost klesla asi o 72 % na 15,92 Mbps. Takhle napsané to vypadá jako hodně, ale i tak rychlost naprosto stačila pro streamování v HD. Nedošlo ani k žádnému bufferingu, protože má neomezenou šířku pásma a neomezená data.

PrivateVPN si můžete nainstalovat až na 10 zařízení naráz. Bez jakýchkoliv problémů připojím stolní počítač, notebook, iPhone a Fire TV. Aplikace mají snadnou instalaci, a mohla jsem na počítači streamovat Netflix a zároveň procházet internet a torrentovat na telefonu a notebooku.

Živý chat od PrivateVPN mi vždycky rychle poskytl potřebné odpovědi. Ale je dostupný jenom ve švédských úředních hodinách. Mimo tyto hodiny můžete vyplnit jednoduchý formulář pro podporu.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na recenzi PrivateVPN, kde najdete kompletní výsledky našeho výzkumu a testování.

Často kladené otázky

Co dalšího VPN dokáže?

Když si pořídíte prémiovou VPN, můžete bezpečně sledovat Avatar: The Last Airbender a další obsah amerického Netflixu online z USA. Prémiová VPN toho však umí mnohem víc než jen zabezpečit připojení při streamingu:

 • Špičkové funkce kybernetické bezpečnosti, včetně šifrování na vojenské úrovni, žádné záznamy a automatický kill switch.
 • Soukromí a anonymita
 • Ochrana před malware a kybernetickými útoky
 • Blokování reklamy a sledování
 • Vysoká rychlost, anonymní streamování, prohlížení a torrentování

Pokud se chcete dozvědět víc, podívejte se na našeho průvodce VPN pro nováčky.

Je nelegální streamovat Netflix s VPN?

Pokud sledujete obsah v zemi, kde má Netflix vysílací práva a VPN jsou v této zemi povolené, tak se nedopouštíte ničeho nelegálního. Chránit své soukromí pomocí VPN je ve většině zemí naprosto v pořádku. Několik zemí však používání VPN silně limituje nebo celoplošně zakazuje (například Čína a SAE).

Sledování obsahu limitovaného podle polohy v nepovolené zemi je také proti smluvím podmínkám Netflixu. Pokud například pomocí VPN sledujete Avatar: The Last Airbender mimo USA, můžete porušit autorská práva (protože Netflix nemá licenci obsah jinde vysílat). Berte v potaz, že náš tým neschvaluje nezákonné používání VPN.

Nechci moc utrácet. Je bezpečné používat bezplatnou VPN ke streamování Netflixu?

Zkrceně: není. Ještě se mi nepodařilo najít bezplatnou VPN pro spolehlivé sledování Netflixu (nebo jiných streamingových služeb z USA), co vám dá zároveň dostatek dat na více než polovinu jednoho dílu seriálu.

Ještě horší je, že bezplatné VPN často mají adware, malware a sledování třetími stranami v rámci svých aplikací. Mnohé z nich dokonce zaznamenávají a prodávají data za účelem zisku. Podívejte se na článek mého kolegy, kde najdete vše, co potřebujete vědět o nebezpečí bezplatných VPN.

Má VPN dopad na rychlost streamování?

Obvykle ne.

Je normální, že se při používání VPN vaše rychlost trochu zpomalí, protože data musí urazit delší cestu ke vzdálenému serveru. Nicméně s prémiovou VPN si toho sotva všimnete.

Závěr

Hromada VPN má v USA pomalé a nespolehlivé servery. VPN z tohoto seznamu mají však nejlepší stabilní rychlost pro nerušené sledování Avatar: The Last Airbender v rámci USA. Jsou také velice bezpečné a ochrání vaše online soukromí.

ExpressVPN je můj favorit, protože je rychlá a spolehlivá a díky funkci MediaStreamer s ní můžete sledovat americký Netflix ve vysoké kvalitě na pestré škále zařízení. Můžete si také vyzkoušet nezávazně, protože se na ní vztahuje 30-denní záruka vrácení peněz.

Pro přehlednost, zde jsou ty nejlepší VPN pro sledování seriálu Avatar: Legenda o Aangovi pro rok 2024...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Kristina Perunicic je bývalá redaktorka vpnMentor. Je odborník na kybernetickou bezpečnosti se zájmem o VPN a jejich význam v oblasti digitálního soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.