Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Avatar: Legenda o Aangovi na Netflixu! Jak sledovat 2024

Kristina Perunicic Odpovědná redaktorka

Slyšeli jste dobře – Avatar: Legenda o Aangovi právě dorazil na Netflix US!

Pokud žijete v České republice, tak se kvůli geoblokování Netflixu nebudete moci dívat, jak Aang velí čtyřem živlům proti Národu ohně.

Ale nebojte se. Potřebujete pouze prémiovou VPN se specializovanými americkými streamovacími servery, které dokážou geoblokování Netflixu obejít.

Vyzkoušela jsem přes 300 VPN, abych našla službu, která funguje. Zjistila jsem, které VPN mají dostatečně rychlé připojení a jsou schopny obejít technologii Netflixu proti VPN, aby zajistily vysoce kvalitní streamování.

Ještě lepší je, že můžete ZDARMA vyzkoušet kterékoli VPN ze seznamu pomocí záruky vrácení peněz. Prostě se zaregistrujte a pak požádejte o vrácení peněz ještě před skončením záruční lhůty. Dostanete své peníze zpět, aniž by se vás někdo na něco ptal.

Sledujte Legendu o Aangovi hned teď!

Jak sledovat seriál Avatar: Legenda o Aangovi z Česka za méně než 2 minuty

 1. Předplaťte si prémiovou VPN. Moje oblíbená je ExpressVPN, protože je velmi rychlá a má vysoce kvalitní streamování.
 2. Stáhněte si novou VPN a připojte se k americkému serveru.
 3. Zaregistrujte se / přihlaste se na Netflix. A to je vše – bavte se!

Proč potřebujete v Česku VPN, abyste mohli sledovat seriál Avatar: Legenda o Aangovi

Netflix US používá geoblokování, aby si lidé nemohli zobrazit obsah mimo USA kvůli přísným licenčním omezením.

VPN dokáže tato pravidla obejít a to tak, že skryje vaši IP adresu a polohu. Díky připojení vaší IP adresy na americký server VPN oklame Netflix, který si bude myslet, že bydlíte v USA. Pak Netflix odemkne svůj obsah, včetně Legendy o Aangovi, a vy se můžete dívat.

Nejlepší VPN pro sledování seriálu Avatar: Legenda o Aangovi – z Česka (aktualizace 2024)

Trvalo mi několik měsíců, než jsem vyzkoušela přes 300 VPN, a našla nejlepší možnosti, jak zpřístupnit Legendu o Aangovi. Pravidelně je budu zkoušet znova, aby byl tento seznam stále aktuální.

Tip: Někdy se může stát, že vám Netflix na některém serveru nepůjde, protože ho zjistili nebo zablokovali. Pokud k tomu dojde, prostě se od daného serveru odpojte a vyberte jiný. To obnoví vaši IP adresu a vy budete moci pokračovat ve streamování.

1. ExpressVPN - Nejlepší pro streamování na chytrých televizích a herních konzolách

 • Víc než 3 000 serverů na 105 místech, víc než 40 serverů v USA
 • Místní servery: 40 serverů v České republice, které vám umožní zobrazit místní obsah (Prima, ČT 1, ČT Sport, ČT 2), když jste v zahraničí.
 • Bleskově rychlé připojení
 • Zabudovaný test rychlosti
 • MediaStreamer vám umožní streamovat na zařízeních, která obyčejně nepodporují VPN
 • 30denní lhůta pro vrácení peněz
 • Pět zařízení připojených současně
 • Výborná nonstop zákaznická podpora
 • Funguje s: Netflix, Amazon Prime, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, Sling TV, DAZN
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, prohlížeče, routery

Pokud hodláte zhltnout všechny tři série Avatara: Legendy o Aangovi na chytré TV nebo herní konzoli, ExpressVPN může být pro vás tou nejlepší volbou. Je neuvěřitelně rychlá a technologie MediaStreamer vám umožní odblokovat Netflix US na zařízeních, která obyčejně nepodporují připojení VPN.

Nainstalovala jsem ji na Xbox One a po krátkém nastavení jsem mohla streamovat ve vysokém rozlišení přímo na mé konzoli.

Byla jsem zvědavá, jaké rychlosti je schopná dosáhnout, tak jsem otestovala rychlost připojení ExpressVPN. Před připojením k VPN byla rychlost mého připojení 55,73 Mbps. Když jsem se připojila k ExpressVPN, rychlost o trošku klesla na 44,83 Mbps. Netflix vyžaduje k streamování v HD jenom 5 Mbps, takže je rychlost pro získání čistého obrazu naprosto dostačující.

Pokud chcete začít streamovat, dejte ExpressVPN šanci – nabízí 30denní lhůtu pro vrácení peněz.

Má neomezenou šířku pásma a neomezená data, takže během streamování nedocházelo k žádnému bufferingu. Líbil se mi zabudovaný test rychlosti. Měří rychlost a latenci všech serverů, takže si okamžitě můžete vybrat ten nejrychlejší.

ExpressVPN má víc jak 40 serverů v USA a 3 000 po celém světě. Díky tak obrovské síti se nemusíte bát zahlcení sítě. Pokud je jeden server pomalý nebo zablokovaný, máte na výběr z mnoha dalších.

Tato VPN nabízí 8 připojených zařízení z jednoho účtu. Kromě počítače a iPhonu jsem se během pár minut připojila taky k mé Fire TV. I když jsem měla připojená tři zařízení, výkon se nijak nesnížil.

Pokud narazíte na jakékoli překážky při připojení nebo pokud potřebujete jednoduchý návod, jak připojit router, nonstop živý chat vám dá všechny odpovědi. Komunikace se zákaznickým servisem byla vždycky rychlá, poučná a přátelská.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na recenzi ExpressVPN, kde najdete kompletní výsledky našeho výzkumu a testování.

Sledujte Legendu o Aangovi s ExpressVPN!

2. CyberGhost - Nejlepší pro začátečníky

 • Víc než 11 683 globálních serverů, víc než 1 000 serverů v USA
 • Místní servery: 40 serverů v České republice, které vám umožní zobrazit místní obsah (Prima, ČT 1, ČT Sport, ČT 2), když jste v zahraničí.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní s označenými servery optimalizovanými pro Netflix US
 • Neomezená šířka pásma
 • Sedm zařízení připojených současně
 • 45denní lhůta pro vrácení peněz
 • Funguje s: Netflix, ESPN, Crunchyroll, BBC iPlayer, Sling TV, Showtime, HBO
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, prohlížeče, routery

Pokud se jedná o vaši první VPN, CyberGhost je skvělá volba díky přehlednému rozhraní. Ale i když jste zkušenější, nenechte se odradit; pokročilá nastavení vám dovolí přizpůsobit si je podle potřeby.

Snadno najdete ten nejlepší server pro sledování Legendy o Aangovi. Všechny streamovací optimalizované servery CyberGhostu jsou označeny službou, kterou dokážou nejlépe odblokovat. Stačilo napsat „Netflix US“ do pole vyhledávání a zobrazilo mi to nejrychlejší server. Všechny funkce si můžete vyzkoušet bez rizika díky štědré 45denní lhůtě pro vrácení peněz.

CyberGhost spravuje víc jak 1000 serverů v USA, takže máte spoustu alternativ pro případ, že Netflix jeden nebo dva zablokuje. Rozhodla jsem se otestovat rychlost serverů optimalizovaných pro Netflix, abych viděla, jak rychle dokážou běžet. Před připojením byla rychlost mého připojení 55,73 Mbps.

Připojila jsem se k několika serverům připraveným ke streamování a moje průměrná rychlost byla 21,82 Mbps. Není tak rychlá jako ExpressVPN, ale i tak je pořád schopná poskytnout vysoce kvalitní video bez bufferingu. Neomezuje ani vaši šířku pásma.

Vaše celá domácnost může vyzkoušet CyberGhost, která podporuje 7 souběžných připojení. I přesto, že jsem byla připojená na šesti zařízeních zároveň, se mi nestalo, že by poklesla rychlost nebo spadlo připojení.

Má nonstop živý chat a širokou bázi znalostí, která je plná tutoriálů a obecných informací. Živý chat používám pravidelně a ve většině případů mi zákaznický servis připadal přátelský a informativní.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na recenzi CyberGhost, kde najdete kompletní výsledky našeho výzkumu a testování.

Sledujte Legendu o Aangovi s CyberGhost!

3. PrivateVPN - Optimalizované servery pro Netflix US

 • Víc než 200 globálních serverů, včetně 14 serverů v USA
 • Místní servery: 40 serverů v České republice, které vám umožní zobrazit místní obsah (Prima, ČT 1, ČT Sport, ČT 2), když jste v zahraničí.
 • Servery optimalizované pro streamování
 • Neomezená šířka pásma
 • Jednoduché rozhraní
 • Velmi rychlé připojení
 • 30denní lhůta pro vrácení peněz
 • Připojení pro šest zařízení
 • Funguje s: Netflix, Hulu, Sling TV, BBC iPlayer, DAZN, ESPN, Amazon Prime
 • Kompatibilní s: Windows, iOS, macOS, Android, Kodi, Linux, OpenVPN-podporované routery

PrivateVPN je jednoduchá, snadno použitelná služba se servery optimalizovanými pro streamování. Jednoduše vyhledejte Netflix US a připojí vás k nejlepšímu serveru.

Líbí se mi, protože aplikace je odlehčená a rychlá. Pokud používáte starší počítač, nezabere celou RAM. Dokonce i na mém levném tabletu fungovala bez sekání a tablet nezpomalovala.

Můžete si užít všechny tři série Avatara: Legendy o Aangovi díky 30denní lhůtě pro vrácení peněz od PrivateVPN.

Provedla jsem testování rychlosti serveru optimalizovaného pro Netflix v USA. Před připojením jsem měla rychlost 55,73 Mbps. Když jsem se připojila, rychlost klesla asi o 72 % na 15,92 Mbps. Takhle napsané to vypadá jako hodně, ale i tak rychlost naprosto stačila pro streamování v HD. Nedošlo ani k žádnému bufferingu, protože má neomezenou šířku pásma a neomezená data.

PrivateVPN si můžete nainstalovat až na 10 zařízení naráz. Bez jakýchkoliv problémů připojím stolní počítač, notebook, iPhone a Fire TV. Aplikace mají snadnou instalaci, a mohla jsem na počítači streamovat Netflix a zároveň procházet internet a torrentovat na telefonu a notebooku.

Živý chat od PrivateVPN mi vždycky rychle poskytl potřebné odpovědi. Ale je dostupný jenom ve švédských úředních hodinách. Mimo tyto hodiny můžete vyplnit jednoduchý formulář pro podporu.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na recenzi PrivateVPN, kde najdete kompletní výsledky našeho výzkumu a testování.

Sledujte Legendu o Aangovi s PrivateVPN!

Často kladené otázky

Co dalšího VPN dokáže?

Když si předplatíte prémiovou VPN, můžete se dívat na seriál Avatar: Legenda o Aangovi a další obsah z amerického Netflixu odkudkoliv. Ale prémiová VPN vám nabízí mnohem víc než jen streamování, například:

 • Špičkové funkce kybernetické bezpečnosti, včetně šifrování na vojenské úrovni, žádné záznamy a automatický kill switch.
 • Soukromí a anonymita
 • Ochrana před malware a kybernetickými útoky
 • Blokování reklamy a sledování
 • Vysoká rychlost, anonymní streamování, prohlížení a torrentování

Pokud se chcete dozvědět víc, podívejte se na našeho průvodce VPN pro nováčky.

Je nelegální streamovat Netflix s VPN?

Vůbec ne. Netflix používá technologii proti VPN, aby lidé nemohli sledovat obsah mimo svou oblast. Neexistuje žádný právní postih za používání VPN k obejití tohoto blokování.

Více o legálnosti VPN ve vaší zemi se dozvíte zde.

Nechci moc utrácet. Je bezpečné používat bezplatnou VPN ke streamování Netflixu?

Ve zkratce, ne. Zatím jsem neobjevila bezplatnou VPN, která by dokázala odblokovat Netflix a která by poskytla dost dat ke streamování víc než půl epizody.

Ještě horší je, že bezplatné VPN často mají adware, malware a sledování třetími stranami v rámci svých aplikací. Mnohé z nich dokonce zaznamenávají a prodávají data za účelem zisku. Podívejte se na článek mého kolegy, kde najdete vše, co potřebujete vědět o nebezpečí bezplatných VPN.

Má VPN dopad na rychlost streamování?

Obvykle ne.

Je normální, že se při používání VPN vaše rychlost trochu zpomalí, protože data musí urazit delší cestu ke vzdálenému serveru. Nicméně s prémiovou VPN si toho sotva všimnete.

Závěr

Pokud žijete v České republice, nemůžete se podívat na seriál Avatar: Legenda o Aangovi na Netflixu bez VPN.

ExpressVPN je má oblíbená VPN, protože je rychlá, dostupná a funkce SmartPlay DNS umožňuje snadné odblokování mezinárodních streamovacích služeb.

Po tom, co jsem otestovala všechny VPN na svém seznamu, můžu s radostí říct, že jsou skvělé pro odblokování Legendy o Aangovi na americkém Netflixu. Nejlepší na tom je, že můžete každou z nich vyzkoušet zdarma díky jejich záruce pro vrácení peněz.

Pro přehlednost, zde jsou ty nejlepší VPN pro sledování seriálu Avatar: Legenda o Aangovi pro rok 2024...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 85%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Kristina Perunicic je bývalá redaktorka vpnMentor. Je odborník na kybernetickou bezpečnosti se zájmem o VPN a jejich význam v oblasti digitálního soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.