Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Jak otevřít ExpressVPN účet a nainstalovat na Windows

Ditsa Keren Odbornice na technologie

Než začnete, doporučujeme navštívit naše stránky obsahující recenze ExpressVPN.

a seznámit se s nejnovějšími aktualizacemi od našich uživatelů. To vám pomůže učinit moudré rozhodnutí ohledně té správné VPN službě, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Plány a ceny

První věc, kterou musíte udělat, je navštívit webové stránky ExpressVPN a kliknout na "Get ExpressVPN". Tím zobrazíte stránku s plány a cenami, kde si budete muset vybrat plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. V tomto případě je jediným rozdílem mezi jednotlivými plány délka předplatného a cena za měsíc. Roční předplatné vám poskytne nejlepší měsíční cenu.

get expressvpn plans and pricing

Následně zadejte vaši e-mailovou adresu a dokončete proces platby. Poté obdržíte e-mail potvrzující vaši platbu s některými užitečnými odkazy.

Další věc, kterou uvidíte, je obrazovka pro zadání hesla. ExpressVPN navrhne automatické heslo, které si budete změnit, pokud budete chtít.

expressVPN password setup

Posledním krokem před instalací je velmi důležitý a je relativně snadné jej přehlédnout, takže mu věnujte zvýčenou pozornost. Na obrazovce uvidíte aktivační kód, který je nutné zkopírovat a uložit pro pozdější potřeby. Poté jednoduše klikněte na stažení preferované verze aplikace v závislosti na zařízení a operačním systému, který používáte. U této ukázce budeme sledovat "Windows 7,8 a pozdější" proces instalace.

step4 blurred

 

Instalační proces

Po dokončení stahování, otevře průvodce nastavením a postupujte podle pokynů: Klikněte na tlačítko Install, Next atd.

Install expressvpn on windows

Během procesu instalace dojde k otevření dalšího průvodce nastavením, což je mírně matoucí. Nicméně, nebyla nutná žádná akce z mé straně a oba procesy se samy dokončily.

Install expressvpn on windows

Konfigurace

Po dokončení instalace dojde k automatickému otevření ExpressVPN a bude vyžadovat zadání aktivačního kódu. Doufejme, že jste si tento kód dříve uložili. Pokud se tak nestalo, můžete vždy získat nový pomocí následujícího odkazu. Zadejte kód do textového pole a klikněte na "OK".

expressVPN activation Code

ExpressVPN následně pro vás navrhne doporučený server k použití. Kliknutím na tlačítko "connect" vás připojí k tomuto serveru nebo alternativně, kliknutím na tlačítko "select another location" vám nabídne seznam alternativních serverů na výběr:

step10 (1) step11 (1)

Chcete-li připojit další zařízení, jako například chytrý telefon nebo tablet, klikněte na tlačítko "Get started" v dolní části ExpressVPN okna. Jelikož je tato příručka určena pro uživatele Windows, nebudeme zacházet do větších detailů. To, co chceme zdůraznit, je, že předplatné ExpressVPN je možné použít na více zařízeních najednou, což je velmi užitečné.

Po kliknutí na tlačítko "connect" můžete bezpečně používat internet prostřednictvím ExpressVPN. Žádné další akce nejsou z vaší strany vyžadovány.

step12

Vše je hotovo!

Už jste vyzkoušeli ExpressVPN? Rádi bychom znali váš názor! Navštivte na sekci recenzí a pomozte druhým učinit nejlepší volbu pro ně!

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Ditsa Keren je odbornicí na kyberbezpečnost se zájmem o technologie a digitální soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.