Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak otevřít PureVPN účet a nainstalovat jej na Windows

Ditsa Keren Odbornice na technologie

Před tím, než učiníte rozhodnutí, doporučujeme přečíst si naše čtenářské recenze PureVPN. Pokud jste se rozhodli, že PureVPN je služba vhodná pro vás, tento článek vám ukáže, jak nastavit váš účet a instalovat jejich aplikaci na Windows.

Takže bez dalšího prodlení, tady je návod, jak začít s PureVPN.

Krok 1- Otevřete váš PureVPN účet

Chcete-li otevřít účet, navštivte webové stránky PureVPN a klikněte na tlačítko Get PureVPN. Tím se dostanete na stránku s jednotlivými plány, kde budete mít na výběr mezi 3 stejnými plány s rozdílnými časovými úseky. Pro dosažení optimálních úspor zvolte roční předplatné, které vás opravňuje k 50% slevě.

how to open an account with purevpn

Pokračujte k pokladně až nakonec budete přesměrováni na stránku stažení.

Krok 2- Stáhněte PureVPN

Na stránce pro stahování, klikněte na jedno ze dvou ze zelených tlačítek: "Latest Version" download odkazuje na vaši verzi systému Windows a nikoliv na verzi PureVPN.

how to open an account with purevpn

Jakmile je stahování dokončeno, otevřete exe soubor a následujte proces instalace. Mějte na paměti, že za účelem dokončení tohoto procesu, budete muset zavřít všechny ostatní aplikace. Po dosažení konečné fáze se program spustí a nabídne vám tutoriál všech jeho nástrojů a funkcí. Doporučujeme si udělat čas a podívat se na videa a instrukce, což vám pomůže vytěžit z aplikace co nejvíce.

how to open an account with purevpn

Krok 3- Konfigurace aplikace PureVPN

Po dokončení všech tutoriálů by použití ovládacího panelu mělo být poměrně snadné. Pro počáteční připojení, zadejte uživatelské jméno a heslo, které jste obdrželi emailem po potvrzení objednání. Tento e-mail vypadá takto:

how to open an account with purevpn

Dále si vyberte protokol a účel nebo zemi a klikněte na tlačítko Quick Connect.

 

how to open an account with purevpn

Jakmile je spojení navázáno, uvidíte pohybující se graf, ukazující množství kilobajtů procházející přes váš server.

how to open an account with purevpn

Kromě toho, když se podíváte na svou WIFI, uvidíte, že jste připojeni k síti PureVPN.

how to open an account with purevpn

Pokročilé nastavení

V menu na levé straně nabízí některé unikátní vlastnosti, které stojí za to prozkoumat.

Personalized Selection vám umožní vybrat konkrétní umístění serveru nebo se připojit k nejrychlejšímu dostupnému serveru.

how to open an account with purevpn

Sekce SmartDNS je speciálně navržena tak, aby vám umožnila sledovat vaše oblíbené televizní kanály z libovolného místa na světě. Pokud jste si zakoupili doplněk PureVPN Smart DNS.Totéž platí pro ochranu webu, ke které budete potřebovat doplněk NAT Firewall.

Sekce Split Tunneling umožňuje zvolit, které aplikace na ploše bude pracovat pomocí VPN a ty, které nikoliv. Chcete-li použít tuto funkci, bude nejprve nutné odpojit VPN, a pak se vrátit a kliknout na tlačítko Disabled. V momentě, kdy tlačítko zčervená klikněte na něj pro prohledávání aplikací. Budete muset chvíli počkat, než se konečně objeví seznam webových aplikací s možností buď spustit, upravit nebo smazat. Můžete také do tohoto seznamu přidat aplikaci kliknutím na tlačítko Add an Application v pravém dolním rohu.

how to open an account with purevpn

Nicméně předtím, než budete moci cokoliv udělat, budete se muset vrátit do ovládacího panelu a znovu připojit své připojení.

A konečně, sekce Settings umožňuje zvolit několik základních preference, jako je aktivace virtuálního router hotspot a tabulka provozu.

Používáte PureVPN?

Pomozte druhým učinit moudré rozhodnutí a podělte se s nimi o váš názor na PureVPN!

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Ditsa Keren je odbornicí na kyberbezpečnost se zájmem o technologie a digitální soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.