Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

4 nej VPN pro sledování Netflixu v Argentině v roce 2024

Donna Moses Fakta ověřil/a Eric Raue Odbornice na kyberbezpečnost

Ano, Netflix je k dispozici v Argentině. Srovnává se s americkým katalogem pořadů? Nikoliv.

Ačkoli obsahuje některé skvělé pořady, verze Netflixu, kterou získáte v Argentině, má méně než polovinu titulů, které získáte ve Spojených státech - a neobsahuje několik celosvětově oblíbených.

A navíc, anglicky mluvící uživatelé, kteří navštěvují krásnou Argentinu, mohou být zklamáni. Budou totiž mít přístup pouze k argentinské lokalizaci Netflixu a většina katalogu je ve španělštině.

Takže, jak získáte zaručený přístup k americkému Netflixu v Argentině? Naštěstí solidní VPN může tento problém vyřešit! Podívejte se na níže uvedený stručný přehled a zjistěte, proč, jak a které VPN služby vám mohou pomoci s Netflixem.

Nejlepší VPN pro americký Netflix v Argentině – Souhrn

 1. ExpressVPN - Špičkové rychlosti a spolehlivá síť činí z ExpressVPN špičkovou volbou pro odblokování amerického Netflixu.Díky elegantním funkcím a rychlé podpoře prostřednictvím live chatu vám neunikne žádný z vašich oblíbených pořadů, i když nejsou tradičně k dispozici v zahraničí.
 2. CyberGhost usnadňuje přístup k Netflix pomocí přednastaveného streamingového nastavení. Tato služba je také rychlá a spolehlivá a nabízí stovky serverů v USA.
 3. PrivateVPN je kompaktní a udržuje nízký profil - dokonce i s poměrně malou sítí serverů vám pomůže přistupovat k americkému Netflixu z Argentiny nebo odkudkoli jinde. Zatímco neobsahuje tolik funkcí, má ty správné nástroje pro práci.
 4. Hotspot Shield má silnou přítomnost v USA a pokročilý protokol pro extra přístupnost. Výsledkem je hladké spojení s americkým Netflixem a zaručené překonání jeho obtížných zeměpisných bloků.

Na co byste se měli zaměřit u VPN pro americký Netflix

Bohužel Netflix se v jednotlivých zemích liší. Americký katalog je nejkompletnější verze a některé evropské lokalizace nejsou příliš pozadu.

Nicméně pokud jde o Argentinu ve srovnání s USA je Netflix katalog výrazně menší. Má zhruba 55% toho, co nabízí americká verze a neposkytuje přístup ke stovkám (ne-li tisícům) úžasných filmů, seriálů a dokumentů.

To je obzvláště omezující, pokud již máte americký Netflix účet a pouze navštěvujete Argentinu za účelem podnikání nebo dovolené. Vzhledem k tomu, že americký katalog je geograficky omezený, není k dispozici v zámoří - přinejmenším ne prostřednictvím konvenčních prostředků. Budete tak přesměrováni na argentinskou verzi Netflixu a ta má výše zmíněná omezení.

Evropa přinesla určitou naději na odstranění tohoto problému - v loňském roce EU rozhodla, že Netflix musí uživateli nabídnout katalog domovské země, i když se nachází v jiné zemi. To se samozřejmě týká pouze území EU, takže uživatelé z jiných zemí se stále s tímto problémem potýkají.

Tuto situaci můžete však vyřešit - za předpokladu, že již máte americký Netflix účet, vše potřebné pro přístup k tomuto vyhledávanému katalogu je virtuální privátní síť !Tím, že změníte svou IP adresu na americkou, můžete přistupovat k omezeným webovým stránkám a službám.

Avšak ne všechny VPN to umožňují. Netflix je víceméně ve válce s takovými službami. Výsledkem jsou drakonické opatření proti VPN, proxy serverům a dalším populárním odblokovacím nástrojům. Netflix je známý zákazem masivních rozsahů IP adres patřících různým VPN poskytovatelům, stejně jako pokročilou detekci spoofingu polohy.

Některé VPN služby jsou však rozhodnuty poskytnout svým uživatelům spolehlivý přístup k americké síti Netflix odkudkoli. To vyžaduje mnoho odborných znalostí a ještě více zdrojů, takže nejlepší VPN jsou často nákladnější než průměr. Nebojte se - existují způsoby, jak výrazně snížit náklady a dokonce získat bezplatnou VPN pro Netflix zdarma!

Nyní se pojďme podívat, co byste měli požadovat od VPN pro přístup k americkému Netflixu:

 • Spousta serverů. Robustní serverová síť je důležitá pro každou solidní VPN, ale Netflix je o extrémních číslech. Hladký přístup k americkému streamingu je zaručen obrovským seznamem amerických serverů, stejně jako jejich neustálým růstem, tak aby mohly držet krok s černými listinami.
 • Výborný výkon. Jakmile se úspěšně připojíte k americkému serveru Netflix, budete chtít nulovou vyrovnávací paměť nebo nulové přerušení. To je také důvod, proč by vaše VPN měla podporovat streaming při vysokých rychlostech a spolehlivým uptime.
 • Užitečná podpora. Dokonce i když je vše jednoduché, můžete se dostat do problémů s odblokováním amerického Netflixu v zahraničí. Nejlepší VPN poskytují odbornou zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - nejlépe prostřednictvím live chatu. Můžete je požádat o konkrétní servery, které v současné době pracují s Netflixem, nebo o pomoc s problémem, který máte.
 • Praktické funkce. Ať už jde o proprietární protokoly, speciální servery nebo vyhrazené profily pro streamování, nejlepší VPN pro odblokování amerického Netflixu mají jedinečné funkce, které usnadňují tento proces.
 • Záruka vrácení peněz. Jak můžete získat prémiovou VPN bez placení? Jednoduše hledejte záruku vrácení peněz v plné výši (nejlépe 30 dní nebo déle). Ale pozor na jemný tisk! Některé VPN sítě mohou odmítnout vrácení peněz, pokud jste využili hodně šířky pásma.

Sečteno podtrženo? Je hodně věcí, které musí mít spolehlivá VPN pro americký Netflix. Usnadnili jsme vám to - podívejte se na naše nejlepší tipy pro Argentinu níže:

Nejlepší VPN pro americký Netflix v Argentině - Detailně

1. ExpressVPN

 • Nejrychlejší VPN, jakou můžete získat
 • Více serverů pro americký Netflix
 • Podpora 24/7 prostřednictvím live chatu
 • Velmi užitečné funkce pro streaming

Měli-li bychom popsat ExpressVPN jedním slovem, bylo by to " bleskově rychlá". Rychlost je hlavní výhodou této VPN, ale nabízí mnohem víc.

Stovky amerických serverů s vysokou šířkou pásma umožňují odblokování Netflixu a skvělá zákaznická podpora zajistí, že zůstanete připojeni, a to i v případě potíží.

Plus, ExpressVPN má některé skvělé funkce pro streamování. Dvě z nich jsou rozdělené tunelování a MediaStreamer DNS. Ten vás může připojit k bezplatnému DNS serveru pro sledování geograficky blokovaného streamingu - dokonce i na platformách, které nepodporují VPN!

ExpressVPN si můžete otestovat sami a pokud nebudete spokojeni, máte až 30 dní na žádost o vrácení peněz. Celkově tato VPN nabízí skvělý balíček pro americký Netflix a vše ostatní - možná proto je v recenzích tolik vyzdvihována.

Zobrazit zvýhodněné nabídky

2. CyberGhost VPN

 • Extrémně snadné použití
 • Podpora pomocí live chatu
 • Přednastavený profil pro odblokování streamingu
 • Skvělé rychlosti

CyberGhost je další solidní řešení pro obejití geografických bloků amerického Netflixu v Argentině.

Tato VPN nabízí správnou rovnováhu mezi výkonem a snadnou obsluhou, což má za následek bezproblémové rozhraní s užitečnými předem připravenými profily pro všechny vaše potřeby. Jeden z těchto profilů je přizpůsoben streamování - má dokonce samostatné nastavení v závislosti na službě, kterou chcete odblokovat!

Pokud jde o podporu, získáte live chat a slušné časy odpovědi prostřednictvím e-mailu. CyberGhost také poskytuje 45denní záruku vrácení peněz.

Když se podíváte na celý balíček, je snadné pochopit, proč CyberGhost má tolik příznivých recenzí .

Zobrazit zvýhodněné nabídky

3. PrivateVPN

 • Malá, ale schopná serverová síť
 • Přátelská, znalá podpora prostřednictvím live chatu
 • Rychlé připojení
 • Úplná 30denní záruka vrácení peněz

PrivateVPN je trochu výjimkou - se sítí více než 200 serverů, stále poskytuje přístup k různým katalogům Netflix.

Funguje také pouze pro americkou verzi s více servery, které vám pomohou s přístupem. Kompaktní seznam také umožňuje PrivateVPN udržovat servery a dělají to skvěle.

Podpora je také skvělá - můžete je kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo live chatu a funkce vzdálené pomoci bude nápomocná, pokud nemůžete VPN nainstalovat sami. Nebojte se, je to velmi snadné.

Je zřejmé, že poměrně malá síť serverů může být v budoucnu nevýhodou, ale zatím PrivateVPN funguje bezchybně s americkou verzí Netflixu. Celkově je to opravdu soukromá a bezpečná VPN - ale nevěřte nám slepě a podívejte se, co ostatní říkají!

Zobrazit zvýhodněné nabídky

4. Hotspot Shield

 • Stovky serverů v USA
 • Dobrá kombinace rychlosti a uptime
 • Vlastní VPN protokol
 • Profesionální podpora, ale live chat je trochu nespolehlivý

Placená verze Premium od Hotspot Shield je lepší než mnoho VPN, pokud jde o odblokování amerického Netflixu v zahraničí, díky silné přítomnosti serverů v USA a jedinečné technologii.

Protokol Catapult Hydra je speciálně navržen pro lepší výkon u delších vzdáleností, takže i když se připojujete k serverům ve Spojených státech z Argentiny, neuvidíte obrovský pokles rychlosti vašeho internetu.

Můžete očekávat, že podpora Hotspot Shield vám pomůže co nejlépe - a jsou velmi dobří v tom, co dělají. Za povšimnutí stojí, že funkce live chatu není vždy k dispozici.

Celkově vzato Hotspot Shield má opravdový potenciál a můžete vidět, proč mnoho uživatelů tuto službu vychvaluje.

Zobrazit zvýhodněné nabídky

Sledujte americký Netflix v Argentině pomocí VPN

Přístup k americkému katalogu Netflix v Argentině je určitě možný, i když je pro mnohé obtížný. Vše, co potřebujete, je správná VPN - nyní víte, na které se můžete spolehnout.

A co kdybyste si mohli pořídit některou z nejlepších VPN na trhu za pár drobných? Podívejte se na čerstvé zvýhodněné nabídky VPN zde pro úžasné slevy, ale jednejte rychle - jsou jen na omezenou dobu!

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování Netflix US v Argentině v roce 2024 jsou…

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 85%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Donna miluje psaní a vytváří poutavý obsah k zamyšlení ze světa technologií a onlinu. Zajímá se o technologii a váží si svého soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.