Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak sledovat druhou sérii Stranger Things kdekoliv

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Pokud existuje něco, co není na Stranger Things divné, jsou to důvody neustále rostoucí popularity této show. A pokud hledáte seriál, na kterém si můžete ujíždět před premiérou druhé série v říjnu, je to určitě ono.

S kombinací telekineze, vládních laboratoří a experimentů na lidských subjektech, Stranger Things   dostávají svému názvu. Podle fanoušků bude druhá série této populární show ještě více dechberoucí, ale – v závislosti na vaší poloze -   ji nemusíte moci sledovat, jakmile bude vysílána.

Má to háček

Zde je problém, se kterým se někteří fanoušci potýkají při sledování Stranger Things   - je to řada Netflix Original. Na Netflixu není nic špatného (stal se jedním z nejlepších streamingových webů trhu), ale jeho dosah ještě není zcela globální.

Pokud náhodou bydlíte v zemi, kde Netflix není k dispozici, možná máte smůlu.

Netflix má také tendenci vysílat své původní série nejprve v USA a potom v jiných zemích. Takže možná nebudete moci sledovat první díl, který se má vysílat 27. října.

Naštěstí můžete Stranger Things streamovat ve většině zemí, kde je Netflix k dispozici, ale pokud žijete v Řecku, Turecku, Jamajce, Chile nebo ve Venezuela (a několika dalších), nebudete mít k němu přístup. Zde se hodí VPN.

Sledujte Stranger Things s VPN

VPN je vaším věrným pomocníkem, pokud chcete získat přístup k seriálům a filmům, které jsou zeměpisně blokovány (a máme snadno srozumitelný průvodce pro začátečníky o tom, jak VPN fungují zde).

Jednoduše řečeno, VPN šifruje vaše data a maskuje vaši IP adresu, takže vypadáte, jako kdybyste se nacházeli v Americe nebo kdekoliv jinde, pokud jsou tam k dispozici servery.

Pokud jde o Netflix, není to ale tak jednoduché, jako je pouhé pořízení si VPN.  Bohužel tato slavná streamovací služba vede seznamy proxy a zejména VPN:

Adresy VPN se často dostávají na černé listiny. Je pravděpodobné, že i když máte známou VPN, narazíte na proslulou chybovou hlášku proxy serveru alespoň jednou. Jak tedy zajistíte, že se můžete připojit k Netflixu po celou dobu?

Vyberte si VPN službu, o které je známo, že úspěšně prošla testy Netflix. Potřebujete VPN, která zahrnuje vysokou šířku pásma, celou řadu serverů a vynikající podporu zákazníků (jen v případě, že dojde k zádrhelu).

Níže jsme vytvořili seznam nejlepších VPN pro Netflix – podívejte se na něj!

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!
4
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
5
9.0 /10
9.0 Naše skóre
Ušetřete 50%!

Jakmile si vyberete vaši VPN, spusťte aplikaci a změňte vaši polohu tak, abyste vypadali, že se nacházíte ve Spojených státech. Poté přejděte na webovou stránku Netflix USA. Budete vyzváni, abyste zadali své údaje a získali přístup k vašemu účtu a vše je hotovo.

Není potřeba žádné další řešení. Nyní jste připraveni vychutnat si nejen Stranger Things, ale i všechny další pořady, které budete chtít. A co je nejdůležitější, budete mít tuto příležitost bez ohledu na vaši aktuální polohu!

Nějaké alternativy?

Samozřejmě můžete snadno najít "bezplatnou" VPN službu, nicméně mnoho z nich vám neumožní obejít jednoduché zeměpisné blokování, natož ty pokročilé jako Netflix.

Volba bezplatné VPN sítě ohrozí vaši kvalitu, nepřetržitou provozní dobu a spolehlivost, a to nezmiňujeme špatnou dostupnost. Možná budete muset měnit poskytovatele i každý druhý den -   často jim poskytujete vaše osobní údaje. Nemluvě o zákonnosti některých bezplatných služeb, které by mohly být v nejlepším případě popsány jako nejisté.

Toto riziko nedává smysl. Namísto toho doporučujeme zvolit důvěryhodnou a jednoduchou metodu:

  1. Vyberte spolehlivou VPN se solidním přístupem k Netflixu.
  2. Spusťte ji a nastavte vaši polohu kdekoliv ve Spojených státech.
  3. Otevřete Netflix a založte si účet.
  4. Užijte si 9 nových epizod Stranger Things a bezpočet hodin všech ostatních sérií.

Ne každý VPN server může přistupovat Netflix USA po celou dobu bez potíží, ale pokud učiníte informovanou volbu, bude to ve vaší prospěch. Jediné, co zbývá udělat, je vychutnat si toto mistrovské dílo na poli televizních seriálů.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.