Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak sledovat druhou sérii seriálu The Mandalorian odkudkoliv

Emily Biondo Aktualizováno dne 13. 3. 2024 Odbornice na kyberbezpečnost

Jsem velkou fanynkou seriálu The Mandalorian, a proto jsem byla velice zklamaná, když jsem zjistila, že novou sérii neuvidím, protože Disney+ není u nás k dispozici. Vyzkoušela jsem několik návodů na odblokování Disney+, ale ani jeden nefungoval.

Rozhodla jsem se to vyzkoušet na vlastní pěst a zjistila jsem, že nejlepší způsob, jak sledovat druhou sérii The Mandalorian je pomocí VPN. Tyto programy změní vaši IP adresu a obelstí tak Disney+, že si bude myslet, že jste v zemi, kde je platforma dostupná.

Otestovala jsem několik VPN a ExpressVPN mi fungovala nejlépe. Má stabilní a rychlé připojení. Než se rozhodnete, vyzkoušejte si ji sami bez rizika. Když se vám nebude líbit, požádáte do 30 dní o vrácení peněz.

Vyzkoušejte ExpressVPN bez rizika!

Stručný návod: Začněte sledovat The Mandalorian odkudkoliv na světě ve 3 krocích

 1. Pořiďte si VPN. Ze všech testovaných VPN doporučuji ExpressVPN a díky její vysoké rychlosti si The Mandalorian pustíte bez zdlouhavého načítání.
 2. Připojte se k serveru v USA. Já jsem k odblokování Disney+ použila americké servery a neměla jsem sebemenší problém.
 3. Začněte sledovat druhou sérii The Mandalorian! Přihlaste se na Disney+ a užijte si seriál!

Stručný návod – Jak založit Disney+

 1. Přejděte na webové stránky Disney Plus.
 2. Zvolte si měsíční nebo roční předplatné.
 3. Zadejte e-mailovou adresu a klikněte na potvrdit.
 4. Vytvořte heslo.
 5. Zadejte své platební informace. Předplatné můžete momentálně zaplatit prostřednictvím PayPal nebo kreditní karty.
  1. Upozornění: Pokud jste při registraci připojení k serveru z USA, budete potřebovat americkou platební kartu. Další možností je, že si nejdříve zakoupíte dárkový poukaz pro USA na Amazon.com nebo Google Play.
 6. Užijte si.

Proč potřebujete pro sledování The Mandalorian VPN

Disney a ostatní producenti si dobře hlídají, kdy a kde zveřejní svůj obsah. I když producent vlastní celý televizní kanál, stále tu jsou omezení licencí a autorských práv na to, kde se daný obsah může vůbec vysílat.

Váš ISP zaznamenává vaši IP adresu pokaždé, když začnete využívat internet. Pokud streamovací služba dojde k závěru, že vaše IP adresa nespadá do povolené oblasti, seriál nebo film zablokuje.

Tento proces se nazývá geoblokace. Stejně to platí i pro současné předplatitele, kteří odcestovali do zahraničí.

Mnoho VPN geoblokace dokáže obejít, jelikož se skrze ně můžete připojit k serverům v povolených oblastech. Jakmile jste připojení k serveru, VPN zaznamená vaši IP adresu, která svou polohou odpovídá dané zemi.

Všechny VPN uvedené níže jsem testovala a s geoblokací Disney+ si poradily.

VPN toho však umí víc

Digitální záznamy o vaší osobě mají velkou hodnotu, a to nejen pro vás, ale také kriminálníky.

Pokud brouzdáte po internetu na veřejné Wi-Fi, mohou vaše osobní údaje získat hackeři a phishingové programy.

VPN vytváří tunel, který chrání vaše osobní údaje, když jste online. Ptáte se, jak je to možné? Jakmile začnete psát cokoliv na klávesnici, VPN to zašifruje. Pokud jsou vaše aktivity šifrované, nikdo nedokáže rozluštit, co jste skutečně napsali a vaše soukromí zůstává bez úhony.

Takovou úroveň soukromí ocení obyvatelé nebo návštěvníci zemí s přísnou regulací, jako jsou Čína nebo Saúdská Arábie. V těchto zemích nemáte na internetu kompletní svobodu. Blokují zprávy a obsah, který byste v jejich očích neměli vidět.

S VPN získáte k těmto zdrojům opět přístup, a to dokonce v zemích s přísnou cenzurou.

Nejlepší VPN pro sledování The Mandalorian odkudkoliv na světě

1. ExpressVPN – Vysoká rychlost pro sledování The Mandalorian bez dlouhého načítání

 • 3 000 serverů na 105 místech
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Podporuje P2P aktivity
 • Živý chat 24/7
 • Připojení 8 zařízení současně
 • Zpřístupní: Amazon Prime, WhatsApp, Hulu, Netflix, YouTube/Google Suite, Showtime, HBO, Disney+, Sky Go a Sling
 • Kompatibilní s: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, prohlížečem Chrome a Firefox a spoustou routerů

Rychlost je při sledování a stahování obsahu v HD kvalitě klíčová. Rychlost ExpressVPN mě natolik ohromila, že jsem ji jmenovala nejrychlejší VPN roku 2024.

Také má jednu z nejrozsáhlejších sítí serverů na trhu s celkovým počtem více než 3 000 serverů na 105 místech. Kromě toho, že neuchovává žádné záznamy, jde ExpressVPN v ochraně vašeho soukromí ještě o krok dál.

Její servery fungují pomocí RAM nebo nestálé paměti. To znamená, že veškerá data jsou při výpadku energie vymazána. Tím se zajistí, že nebudou uchovány žádné osobní ani citlivé údaje.

Ochrana proti úniku údajů skrz DNS zajišťuje další úroveň ochrany proti detekci třetích stran.

Automatické nouzové odpojení vás odpojí od internetu, pokud z jakéhokoliv důvodu vypadne připojení VPN.

256Bitové šifrování skrývá vaše údaje před zvídavým očima ISP nebo potenciálního hackera.

ExpressVPN sídlí na Britských Panenských ostrovech daleko od dohledu aliancí 5/9/14-Eyes. Pomocí této VPN jsem byla schopná obejít i ty nejtěžší firewally, včetně toho čínského.

Získáte neomezené množství dat, což je ideální pro sledování videí i stahování velkých souborů.

Funkce split tunneling vám umožní si vybrat, který zařízení a aplikace chcete chránit VPN a která ne.

Podívejte se na aktuální kódy poukazů na ExpressVPN a ušetřete!

Nabídka ExpressVPN červen 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. CyberGhost

 • Obrovská síť 11 690 serverů ve více než 90 zemích
 • P2P aktivity na speciálních serverech
 • Zákaznická podpora na živém chatu 24/7
 • Připojení až 7 zařízení současně
 • 45denní záruka vrácení peněz na předplatná delší než 30 dnů
 • 256bitové AES šifrování
 • Nouzové odpojení
 • Ochrana proti úniku údajů skrze DNS
 • Zpřístupní: Disney+, Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer, Showtime, HBO, BBC 1 i 2 a Hulu
 • Kompatibilní s: Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Fire Sticks a Fire TV, Linux, prohlížečem Firefox a Chrome

CyberGhost je mým druhý z favoritů mezi VPN. Během hodnocení jsem se otestovala rychlost, zabezpečení, podporu i celkově používání.

CyberGhost sídlí v Rumunsku daleko od jurisdikce Aliance 5/9/14 Eyes a každodenně dohlíží na svou síť serverů.

A mají se co otáčet. Vlastní totiž přes 11 690 serverů v 100 zemích. Díky takové velikosti máte obrovský výběr míst, kam se připojit. Sledování Disney+ by tak neměl být problém.

CyberGhost nabízí k měsíčnímu předplatnému 14denní záruku vrácení peněz. To je od takto kvalitní VPN velkorysé gesto. Pokud si zvolíte předplatné na delší dobu, záruka se vyšplhá na 45 dní.

Ani na jeden z tarifů se nevztahují žádná omezení množství dat. Díky tomu můžete sledovat filmy, dokud vás jen neomrzí.

Jestli se nechcete hned upsat k nějakému tarifu, můžete si vše vyzkoušet s 1denní zkušební verzí. Podívejte se na ty nejlepší nabídky.

Ochrana proti úniku údajů skrz DNS a automatické nouzové odpojení vám poskytnou dostatečné zabezpečení a zajistí, že vaše připojení k internetu bude soukromé.

Co se týče šifrování a bezpečnosti vaši údajů, používá CyberGhost nejlepší dostupné 256bitové AES šifrování. Jejich nastavení soukromé surfování po internetu dokáže obejít firewally v Čině i jiných zemích.

Nalaďte si druhou sérii seriálu The Mandalorian odkudkoliv

Druhou sérii The Mandalorian můžete sledovat odkudkoliv na světě, pokud použijete VPN.

Na základě testů jsem zjistila, že nejlepším řešením je ExpressVPN. Je bleskově rychlá, takže nenarazíte na žádné zdlouhavé načítání, a dokáže odblokovat obsah i na dalších streamovacích službách. Budete tak mí přístup k nespočtu filmů a seriálů. Nemusíte se hned upisovat na stálo. Vyzkoušejte si ji nejdříve sami bez rizika. Když se vám nebude líbit, požádáte do 30 dní o vrácení peněz.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování The Mandalorian jsou…

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Emily Biondo se v oboru technologií pohybuje už 6 let. Její vášní je ochrana soukromí. Ráda dělá průzkum, píše a upravuje články na všechna témata spojená s kyberbezpečností.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.