Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Jak sledovat 2024 Tenis US Open tento srpen

Guy Fawkes Fakta ověřil/a Anneke van Aswegen Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Tenisoví fanoušci po celém světě netrpělivě čekají na 28. srpna, kdy začíná každoroční Grand Slam v New Yorku. US Open bude bezpochyby v centru pozornosti všech milovníků tenisu až do 10. září. S vládnoucími šampióny Stanem Wawrinkou a Angelique Kerberovou, kteří chtějí odnést další body z této světové soutěže a aktuální lídr žebříčku Andy Murray, který se chystá vyhrát podruhé v své kariéře, je jedna věc jistá – bude se jednat o historický okamžik. Ve skutečnosti se tento turnaj již zapsal do knih jako ten s největším výherním fondem v tenise, který dosáhl rekordních 50,4 milionu dolarů.  I přes oznámení Novaka Djokoviče, který se kvůli zranění tohoto turnaje nezúčastní, US Open je stále událostí, kterou budete chtít sledovat od začátku do konce, pokud jste tenisovým fanouškem.

Online streamování se stalo sledovací platformou pro řadu lidí, kteří tento způsob považují za pohodlnější, přístupnější a flexibilnější. Pokud nemáte kabelovou televizi nebo se nacházíte mimo Spojené státy, sledování US Open na webu je skvělou alternativou.

Mnoho lidí však ani neví, kde začít. Proto jsem se rozhodl poskytnout vám stručnou příručku o tom, jak sledovat dění tohoto Grand Slamu dvěma různými metodami. Zde je to, co budete potřebovat: trochu trpělivosti, špetku tvořivosti a dobrou VPN.

Proč je VPN důležitá?

Většina streamingových služeb, které stojí za váš čas (nebo peníze), mají obvykle určité geografické blokování. Vezměte například ESPN, který je "exkluzivní domácí mediální partner" US Open. Je to skvělá volba, pokud se nacházíte v USA – ale prakticky na všech dalších místech je nedostupná. Navíc musíte poskytnout informace o poskytovateli kabelové televize, i když plánujete přenosy sledovat pouze on-line. Protože to není možné, pokud jste, řekněme, někde v Evropě, musíte najít alternativní řešení. Geografická omezení jsou obsažena v každé vysoce kvalitní streamingové službě – to je moment, kdy na scénu přichází VPN.

Stručně řečeno, virtuální privátní síť vám poskytuje IP adresy, které můžete kdykoli změnit. Pomocí VPN můžete získat přístup k jinak zablokovanému obsahu a v tomto případě si užijte nadcházející US Open bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Služba VPN může být odpovědí nejen na vaše problémy s geoblokováním ale i řadu dalších. Pokud chcete zjistit více informací o tom, jak tento úžasný nástroj funguje, podívejte se na našeho průvodce pro začátečníky.

Vzhledem k rozšiřování využívání VPN, existuje také snaha o blokování IP adres IP, které jsou s touto službou obvykle spojovány. Tím pádem, je důležité mít spolehlivou VPN, která dokáže tuto výzvu překonat. Pokud použijeme tenisové srovnání – pokaždé, když používáte svou službu VPN, chcete, aby byla ekvivalentní legendárnímu esu Sama Grotha z roku 2012 - přesné, bleskově rychlé skóre. Pro získání tohoto výkonu jsme sestavili seznam nejlepších VPN, které doporučujeme pro bezproblémové sledování US Open.

Metoda č. 1: Sling TV a PayPal

Jak jsem již zmínil, sledování US Open na ESPN není možností, pokud nemůžete poskytnout potřebné info o poskytovateli kabelové televize. Existuje však řešení, které vám umožní vychutnat si více než 1300 hodin živého vysílání ze všech kurtů. Jmenuje se Sling TV.

Sling TV je slavná internetová televizní služba, která přináší obrovskou škálu kanálů včetně ESPN. Funguje však výhradně ve Spojených státech a pro přihlášení vyžaduje si americkou kreditní kartu.

Dobrá VPN se postará o problematiku geografického blokování, avšak jak získáte předplatné? Je zde další způsob, jak za službu zaplatit - zakoupením dárkové karty. ZV tomto okamžiku bude vašim přítelem PayPal.

Existuje spousta stránek, které prodávají dárkové karty Sling TV a přijímají PayPal platby. Můžete si ji dokonce pořídit z dárkové prodejny PayPal. Jednoduše přejděte na vybrané stránky a proveďte nákup – obvykle máte možnost volby mezi kartami v hodnotě $25, $50 a $100. Doporučujeme zvolit kartu v hodnotě $ 50, protože v plné výši pokryje měsíční předplatné služby Sling TV plus případné další balíčky. Jistota je jistota!

Po vyřešení platby je zapotřebí spustit VPN síť, zvolit americkou IP adresu a přejít na webové stránky Sling TV, kde provedete platbu pomocí vaší dárkové karty. Zde je odkaz: https://www.sling.com/gift. AA tady je, jak tato stránka vypadá:

Po potvrzení vašeho předplatného budete moci sledovat ESPN přes Sling TV po celý měsíc. Ujistěte se však, že se zaregistrujete po 10. srpnu, aby vaše předplatné nevypršelo před posledním dnem US Open – určitě nechcete vynechat jediný zápas a rozhodně ne finále!

Metoda č. 2: Eurosport Player

Pokud zjistíte, že výše uvedené řešení je příliš komplikované nebo pokud chcete více evropský pohled na slavný Grand Slam, je zde méně spletitá alternativa. Eurosport se také pokouší stát významným hráčem na tomto poli – s živým pokrytím až 12 kurtů a pokročilými funkcemi, jako je okamžité přehrávání streamu, živé výstrahy, statistiky a zprávy na obrazovce, nebudete zklamání.

Ve skutečnosti, pokud jste v Evropě, je pravděpodobné, že nebudete potřebovat VPN pro přístup a přihlášení k Eurosport Player. Spojené státy, Kanada a Austrálie však vyžadují VPN připojení – stejně jako každá další země, která není součástí sedmdesáti zemí, kde je služba nabízena. A i když nepotřebujete VPN k obejití geografických omezení, můžete ji použít pro získání nižšího poplatku za přihlášení, protože ten je rozdílný pro jednotlivé země.

Nebudete mít žádné problémy s platbou, jelikož přijímá všechny hlavní kreditní karty jako Visa, MasterCard a American Express stejně jako službu PayPal.

Jak si můžete pořídit Eurosport Player pro nadcházející Open US? Prvním krokem je spuštění vaší VPN a v případě potřeby výběr příslušného umístění. Pak přejděte na webové stránky Eurosport Player, klikněte na Živé události (1) a nastavte příslušnou kategorii a časové období (2). Poté zvolte turnaj US Open (3):

Po výběru US Open se zobrazí výzva k odběru kliknutím na velké červené tlačítko uprostřed:

Dalším krokem je výběr předplatného – za předpokladu, že se zajímáte pouze o US Open, měsíční předplatné je nejlepší volbou. Nezapomeňte se ujistit, že registraci provedete po 10. srpnu! Pokračujte zadáním podrobností a jste hotoví! Zrušení předplatného je také snadné - nejsou zde žádné další závazky a můžete to udělat kdykoli.

Eurosport Player je skvělá služba, která jistě zachycuje podstatu US Open a poskytne vám kvalitu živého vysílání, kterou si zasloužíte.

Mohu sledovat US Open zdarma?

Samozřejmě, existují způsoby, jak sledovat nadcházející US Open zdarma nebo pomocí VPN – k dispozici je spousta stránek a streamovacích agregátorů, které pravděpodobně budou pokrývat tuto událost z druhé ruky. V žádném případě však nemohu tuto alternativu doporučit. I pokud ponecháme kontroverzní záležitost ohledně legality stranou, toto řešení obsahuje příliš mnoho rizik. Od zpoždění streamu, špatné kvality a neustálých reklam až po závažné bezpečnostní problémy.

Moudrý člověk na internetu jednou řekl, že to, za co člověk nezaplatí s penězi, zaplatí něčím jiným. Toto platí v plné síle pro živý streaming. Jediná bezproblémová cesta, na kterou se můžete spolehnout, je solidní VPN a výběr zavedeného streamingu, i když bude něco stát.

Vyvrcholení Grand Slamu si zaslouží skvělý zážitek pro ty, kteří jej budou sledovat 28. srpna. Zeměpisná omezení v tom mohou velkému počtu lidí zabránit, avšak díky technologii VPN a pár chytrým krokům si můžete naplno užít klíčovou událost tenisového světa. Bez ohledu na to, jakou metodu zvolíte, je zajištěno nadstandardní pokrytí – můžete si tak vychutnat kouzlo tohoto napínavého sportu!

Stručně řečeno, nejlepší VPN pro sledování 2024 US Open odkudkoli jsou…

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.