Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

VŠECHNY díly Harryho Pottera na Netflixu z Česka

Kate Veale Aktualizováno dne 26. 3. 2024 Vedoucí redaktorka

Pozor, mudlové! Nyní můžete sledovat všechny filmy Harryho Pottera na Netflixu, ale pouze ve Velké Británii, Austrálii a Japonsku. Pokud se nenacházíte v těchto zemích, sledovat je nemůžete. Netflix totiž kontroluje vaši IP adresu, aby se ujistil, že sledujete pouze obsah, který je licencován ve vaší oblasti.

Hypoteticky byste mohli použít VPN k získání britské, australské nebo japonské IP adresy mimo tyto země a pomocí ní sledovat Harryho Pottera na Netflixu. Ale tím byste porušili podmínky používání Netflixu. Navíc by to mohlo být považováno za porušení autorských práv. Na vpnMentor nepodporujeme porušování jakýchkoli zákonů nebo pravidel. Ujistěte se tedy, že VPN používáte zodpovědně.

Pokud se nacházíte v jedné ze tří zemí a chcete bezpečně znovu navštívit kouzlo Bradavic v HD, otestovala jsem desítky VPN, abych našla ty, které vám umožní sledovat Harryho Pottera bez zpomalení. Moje oblíbená je PrivateVPN díky její rychlosti a robustnímu zabezpečení. Navíc ji můžete vyzkoušet zdarma s 30denní zárukou vrácení peněz.

Sledujte v HD s PrivateVPN

Stručný návod: Jak sledovat Harryho Pottera na Netflixu

 1. Vyberte si VPN. Doporučuji PrivateVPN, protože nabízí spoustu rychlých serverů ve Velké Británii, Austrálii a Japonsku, takže si můžete bez zpomalení vychutnat Harryho Pottera z těchto zemí.
 2. Připojte se k nejbližšímu serveru. Pokud jste v jedné ze tří zemí, kde je Harry Potter dostupný na Netflixu, vyberte si místní server.
 3. Začněte sledovat. Usaďte se v Bradavickém expresu a užijte si všech 8 filmů v HD.
Důležité! Ani já, ani tým vpnMentor, nepodporujeme porušování autorských práv. Naše doporučené VPN mají přísné zásady neuchovávání záznamů, takže nesledují ani neuchovávají vaše online aktivity. Pouze vy nesete odpovědnost za to, jak VPN používáte, proto se ujistěte, že to děláte v souladu s místními zákony a pokyny streamovacích služeb.

Nejlepší VPN pro sledování Harryho Pottera – Kompletní analýza (Aktualizace 2024)

1. PrivateVPN – Neomezená data a sledování filmů bez načítání

 • Přes 150 serverů v Portugalsku, Španělsku i zbytku světa
 • Sledování filmů bez zdlouhavého načítání
 • Neomezené množství a rychlost přenosu dat
 • Aplikace pro všechna známější zařízení
 • Připojení až 6 zařízení současně
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Funguje na: Windows, Macu, iOS, Android, Linuxu, Kodi a některých routerech
 • Kompatibilní s: Netflixem, Hulu, ABC, Amazon Prime Video, BBC iPlayer a dalšími

PrivateVPN možná nemá tolik serverů jako její konkurenti, ale i tak máte ve Velké Británii, Austrálii a Japonsku na výběr dostatek možností. Pokud tedy žijete v těchto zemích, určitě najdete server poblíž, který vám umožní sledovat Harryho Pottera na Netflixu bez přerušení. Nedávno jsem se dívala na Harryho Pottera a Ohnivý pohár z mého domova ve Velké Británii přes server v Manchesteru a neměla jsem žádné problémy s načítáním, dokonce ani když jsem zvýšila kvalitu na UHD.

PrivateVPN má po celém světě jen 150 serverů, ale jeden je ve Španělsku i Portugalsku a oba dokázali obejít blokace Netflixu a zpřístupnit mi Harryho Pottera. Pro jistotu jsem ještě vyzkoušela Kanadu, Mexiko, Argentinu a Brazílii, tam je dostupný 5., 6. a 7. díl, a PrivateVPN tam má servery taky.

Jedním z problémů, který může u tak malého počtu serverů nastat, je přetížení v oblíbených časech. Připojovala jsem se v různé dny a časy a i když jsem zaznamenala sem tam pomalejší rychlost, bylo připojení vždy dostatečně rychlé na bezproblémové spuštění filmů.

Další důležitou věcí při maratonu seriálů nebo filmů je, kolik dat a jakou rychlost přenosu dat VPN nabízí. U PrivateVPN je to neomezené, takže se nikdy nestane, že by vás odřízli uprostřed důležité scény.

S PrivateVPN také můžete sledovat příběh nejslavnějšího kouzelníka světa na všech svých zařízeních. Umožňuje připojení až šesti zařízení současně a podporuje všechny hlavní operační systémy, včetně počítačů, mobilů a tabletů.

PrivateVPN si můžete vyzkoušet na vlastní kůži bez rizika a zjistit, jestli vám bude vyhovovat. Pokud narazíte na jakékoliv problémy, využijte 30denní záruku vrácení peněz.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na naši recenzi PrivateVPN, kde se dozvíte všechny informace o průzkumu i testování.

Sledujte v HD s PrivateVPN

2. CyberGhost – Snadné sledování filmů i další věci

 • 25 serverů v Portugalsku a 5 900 po celém světě
 • Servery optimalizované pro sledování obsahu
 • Vysoká rychlost pro bezproblémové sledování filmů
 • Kompatibilní s mnoha zařízeními
 • Připojení pro 7 zařízení současně
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Funguje na: Windows, Macu, Chrome, Firefoxu, Amazon Fire Stick TV, Android TV a mnoha routerech
 • Kompatibilní s: Netflixem, HBO GO, BBC iPlayer, Disney+, MTV, Amazon Prime Video a dalšími

Pokud jste v oblasti VPN noví, bude pro vás CyberGhost ideálním řešením. Jednoduše se používá, je rychlá a efektivní, a proto se tak často v našich seznamech objevuje na předních příčkách.

Intuitivní uživatelské rozhraní CyberGhost usnadňuje začátky. Vše, co musíte udělat, je kliknout na záložku „For streaming“ (Pro streamování) a vyhledat server optimalizovaný pro sledování Netflixu v Japonsku, Austrálii nebo ve Spojeném království, což eliminuje nejistotu při výběru nejlepšího serveru pro sledování Harryho Pottera. Když jsem testovala jejich server optimalizovaný pro Netflix ve Spojeném království z mého domova v Anglii, ztratila jsem pouze kolem 5 % mé základní rychlosti. Mohla jsem tak bez problémů sledovat filmovou sérii Harry Potter v HD.

Využití serveru optimalizovaného pro sledování obsahu je velice snadné: Stačí v aplikaci přejít na kartu Streaming (Sledování) a připojit se k serveru v Portugalsku. Servery ve Španělsku bohužel Netflix odblokovat nedokázaly, takže připojení do Portugalska je jediným řešením. Nebo si vyhledejte Netflix přímo ve vyhledávacím poli v horní části aplikace a připojte se k danému serveru takto.

CyberGhost nabízí vysokou rychlost, i když se připojujete ke vzdálenému serveru. Podrobně jsme to testovali a porovnávali CyberGhost s extrémně rychlou NordVPN a CyberGhost se držel docela dobře. Rychlost je velice důležitá. Protože když nebudete mít rychlé připojení, budou se vám filmy dlouho načítat, obraz nebude ostrý nebo se bude sekat.

Tato VPN umožňuje připojení až sedmi zařízení současně. To vám dává spoustu prostoru sdílet předplatné s ostatními členy domácnosti, kdy každý chce sledovat Harryho Pottera sám v jednu dobu.

Oblast, kde CyberGhost opravdu exceluje, je záruka vrácení peněz. Zatímco jiní poskytovatelé vám nabídnou na vyzkoušení měsíc, CyberGhost je strčí do kapsy svou 45denní zárukou vrácení peněz. To je o více než dva týdny delší doba na vyzkoušení všech funkcí a rozhodnutí, jestli je to ta pravá VPN pro vás.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na naši recenzi CyberGhost, kde se dozvíte všechny informace o průzkumu i testování.

Sledujte v HD se CyberGhost

Kde mohu sledovat Harryho Pottera online?

Kvůli licenčním omezením není filmová série Harry Potter dostupná všude. Streamovací služby, které nabízejí všechny filmy Harry Potter, se pravidelně mění. V době psaní tohoto článku můžete tyto filmy sledovat zde:

 • Netflix (UK, Austrálie, Japonsko)
 • Peacock TV (USA)

FAQ

Je použití VPN pro Netflix legální?

Je to složité, protože to závisí na tom, kde žijete a jaký obsah se snažíte sledovat. Používání VPN pro sledování Netflixu je ve většině zemí legální, ale měli byste se vždy připojit k serveru ve stejné zemi, jako je vaše aktuální poloha. Teoreticky můžete VPN použít k změně vaší virtuální polohy a sledování knihovny Netflixu jiné země, ale to by porušilo podmínky používání platformy. A z právního hlediska by se dokonce mohlo považovat za porušení autorských práv sledovat něco, co není licencováno pro vysílání ve vaší aktuální poloze.

Některé země (jako Čína a Rusko) také kládou velká omezení na používání VPN nebo je úplně zakázaly. Před použitím VPN pro sledování Netflixu se tedy ujistěte, že jste zkontrolovali právní status těchto nástrojů ve vaší zemi, abyste neporušili žádná pravidla.

Mohu s VPN sledovat Harryho Pottera na mobilu?

Ano, můžete sledovat Harryho Pottera na Netflixu přes telefon, pokud jste ve Velké Británii, Austrálii nebo Japonsku (kde jsou filmy licencovány). Obě doporučené VPN mají vlastní aplikace pro Android a iOS, takže tyto filmy můžete sledovat bezpečně a bez zdlouhavého načítání. Jen se ujistěte, že se připojujete k lokálnímu serveru země, kde je Harry Potter dostupný (např. server ve Velké Británii, pokud jste ve Velké Británii), abyste neporušovali podmínky používání platformy.

Jak dlouho mi potrvá zhlédnout všech osm dílů Harryho Pottera?

Na to budete potřebovat několik volných víkendů. Zhlédnutí celé série Harryho Pottera trvá něco málo pod 20 hodin (19 hodin a 39 minut, abych byla přesná).

Harryho Pottera můžete na Netflixu sledovat, pokud jste ve Velké Británii, Austrálii nebo Japonsku. VPN by vám mohla poskytnout IP z těchto zemí a hypoteticky vám umožnit sledování ze zahraničí. To však porušuje podmínky používání Netflixu a mohlo by to dokonce představovat porušení autorských práv. Já a můj tým nepodporujeme používání VPN pro jakoukoliv nelegální aktivitu.

Pokud jste v jedné ze zmíněných zemí a jen chcete zabezpečit své připojení během sledování streamovacích služeb, doporučuji PrivateVPN. Nabízí skvělou rychlost pro videa v HD bez zdlouhavého načítání. Má taky 30denní záruku vrácení peněz, takže si ji můžete vyzkoušet zdarma. Pokud s ní nebudete spokojeni, můžete dostanete své peníze zpět.

Sledujte v HD s PrivateVPN

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování Harryho Pottera jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Kate pro vpnMentor píše a rediguje od roku 2018. Pohání ji vášeň pomáhat lidem chránit se před online hrozbami.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.