Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

VŠECHNY díly Harryho Pottera na Netflixu z Česka

Kate Veale Vedoucí redaktorka

Accio, Netflix!

Všechny Harry Potter filmy jsou na Netflixu, ale pouze ve Španělsku, Portugalsku a Polsku.

Netflix totiž využívá technologii blokace na základě polohy, která brání uživatelům z jiných zemí, aby se dostali k určitému obsahu. To zní jako špatná zpráva pro všechny fanoušky Bradavic, ale nemějte strach.

Takže pokud se nenacházíte v jedné z těchto zemí, budete ke sledování Harryho Pottera z Česka potřebovat VPN. VPN jsou vlastně takové digitální pláště neviditelnosti, které zamaskují vaši reálnou polohu, abyste se mohli podívat na obsah z celého světa.

A co je ještě lepší, díky 30denní zkušební verzi PrivateVPN Harryho Pottera zhlédnete zadarmo. Po pořízení předplatného na Netflixu stačí postupovat podle našeho návodu. A poté se podívejte na námi doporučené VPN níže a budete moct nastoupit do Bradavického Expresu!

Jak začít sledovat Harryho Pottera z Česka za méně než 2 minuty

 1. Vyberte si VPN. Doporučuji PrivateVPN díky její vysoké rychlosti, neomezenému množství přenosu dat a obrovské síti serverů.
 2. Nainstalujte si VPN a připojte se k serveru v jedné ze zemí, kde je Harry Potter k dispozici.
 3. Přihlaste se na svůj Netflix účet a užijte si kouzelný svět Harryho Pottera!

Začněte sledovat!

Jak vám Netflix brání ve sledování Harryho Pottera

Netflix využívá geoblokovací software. Ten vám brání ve sledování obsahu, který není dostupný ve vaší zemi.

Nejlepší způsob, jak se podívat na všech osm filmů z České republiky v roce 2024 je přesvědčit Netflix, že se nacházíte ve Španělsku. To uděláte tak, že se připojíte k serveru se španělskou IP adresou. A tady do toho vstupuje VPN.

Upozornění: Celá serie je k dispozici i v Portugalsku a Polsku a poslední čtyři díly také v Kanadě. Ale při připojení do těchto zemí pomocí různých VPN se výsledky značně lišily. Proto doporučuji se držet serverů ve Španělsku.

Když využijete některou z námi doporučených VPN, váš počítač se připojí ke vzdálenému serveru a zamaskuje polohu vaší skutečné IP adresy. Zbytku světa se bude zdát, že se k internetu připojujete z místa serveru, i když ve skutečnosti jste kdekoliv jinde.

Připojíte se k serveru v Portugalsku nebo Španělsku a knihovny Netflixu těchto zemí, včetně všech osmi dílů Harryho Pottera, se vám otevřou dokořán.

Nejlepší VPN pro sledování Harryho Pottera z Česka – kompletní analýza (aktualizace 2024)

1. PrivateVPN – Neomezená data a sledování filmů bez načítání

 • Přes 150 serverů v Portugalsku, Španělsku i zbytku světa
 • Sledování filmů bez zdlouhavého načítání
 • Neomezené množství a rychlost přenosu dat
 • Aplikace pro všechna známější zařízení
 • Připojení až 6 zařízení současně
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Funguje na: Windows, Macu, iOS, Android, Linuxu, Kodi a některých routerech
 • Kompatibilní s: Netflixem, Hulu, ABC, Amazon Prime Video, BBC iPlayer a dalšími

PrivateVPN možná není tak velká jako ostatní top VPN, ale rozhodně byste ji neměli podceňovat. Je super pro sledování filmů, ale také pro stahování nebo i obyčejné brouzdání po internetu.

PrivateVPN má po celém světě jen 150 serverů, ale jeden je ve Španělsku i Portugalsku a oba dokázali obejít blokace Netflixu a zpřístupnit mi Harryho Pottera. Pro jistotu jsem ještě vyzkoušela Kanadu, Mexiko, Argentinu a Brazílii, tam je dostupný 5., 6. a 7. díl, a PrivateVPN tam má servery taky.

Jedním z problémů, který může u tak malého počtu serverů nastat, je přetížení v oblíbených časech. Připojovala jsem se v různé dny a časy a i když jsem zaznamenala sem tam pomalejší rychlost, bylo připojení vždy dostatečně rychlé na bezproblémové spuštění filmů.

Další důležitou věcí při maratonu seriálů nebo filmů je, kolik dat a jakou rychlost přenosu dat VPN nabízí. U PrivateVPN je to neomezené, takže se nikdy nestane, že by vás odřízli uprostřed důležité scény.

S PrivateVPN také můžete sledovat příběh nejslavnějšího kouzelníka světa na všech svých zařízeních. Umožňuje připojení až šesti zařízení současně a podporuje všechny hlavní operační systémy, včetně počítačů, mobilů a tabletů.

PrivateVPN si můžete vyzkoušet na vlastní kůži bez rizika a zjistit, jestli vám bude vyhovovat. Pokud narazíte na jakékoliv problémy, využijte 30denní záruku vrácení peněz.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na naši recenzi PrivateVPN, kde se dozvíte všechny informace o průzkumu i testování.

Speciální nabídka: Ušetřete na předplatném až 85%

Sledujte Netflix s PrivateVPN!

2. CyberGhost – Snadné sledování filmů i další věci

 • 25 serverů v Portugalsku a 5 900 po celém světě
 • Servery optimalizované pro sledování obsahu
 • Vysoká rychlost pro bezproblémové sledování filmů
 • Kompatibilní s mnoha zařízeními
 • Připojení pro 7 zařízení současně
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Funguje na: Windows, Macu, Chrome, Firefoxu, Amazon Fire Stick TV, Android TV a mnoha routerech
 • Kompatibilní s: Netflixem, HBO GO, BBC iPlayer, Disney+, MTV, Amazon Prime Video a dalšími
Akce únor 2024: CyberGhost aktuálně nabízí slevu 84% na svůj nejpopulárnější tarif! Využijte tuto nabídku a ušetřete ještě více na předplatném CyberGhost subscription.

Pokud jste v oblasti VPN noví, bude pro vás CyberGhost ideálním řešením. Jednoduše se používá, je rychlá a efektivní, a proto se tak často v našich seznamech objevuje na předních příčkách.

S intuitivní platformou nebudete mít problémy ani v začátcích a díky serverům optimalizovaným pro sledování filmů nemusíte zdlouhavě přemýšlet, ke kterému se máte připojit. V Portugalsku najdete přes 25 serverů, takže máte spoustu možností, jak obejít blokace Netflixu.

Využití serveru optimalizovaného pro sledování obsahu je velice snadné: Stačí v aplikaci přejít na kartu Streaming (Sledování) a připojit se k serveru v Portugalsku. Servery ve Španělsku bohužel Netflix odblokovat nedokázaly, takže připojení do Portugalska je jediným řešením. Nebo si vyhledejte Netflix přímo ve vyhledávacím poli v horní části aplikace a připojte se k danému serveru takto.

CyberGhost nabízí vysokou rychlost, i když se připojujete ke vzdálenému serveru. Podrobně jsme to testovali a porovnávali CyberGhost s extrémně rychlou NordVPN a CyberGhost se držel docela dobře. Rychlost je velice důležitá. Protože když nebudete mít rychlé připojení, budou se vám filmy dlouho načítat, obraz nebude ostrý nebo se bude sekat.

Tato VPN umožňuje připojení až sedmi zařízení současně. To vám dává spoustu prostoru sdílet předplatné s ostatními členy domácnosti, kdy každý chce sledovat Harryho Pottera sám v jednu dobu.

Oblast, kde CyberGhost opravdu exceluje, je záruka vrácení peněz. Zatímco jiní poskytovatelé vám nabídnou na vyzkoušení měsíc, CyberGhost je strčí do kapsy svou 45denní zárukou vrácení peněz. To je o více než dva týdny delší doba na vyzkoušení všech funkcí a rozhodnutí, jestli je to ta pravá VPN pro vás.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na naši recenzi CyberGhost, kde se dozvíte všechny informace o průzkumu i testování.

Tato nabídka brzy vyprší: Získejte dva měsíce zdarma při registraci ještě dnes

Sledujte Netflix se CyberGhost!

FAQ

Je použití VPN pro Netflix legální?

Ano, používání Netflixu je ve většině zemí naprosto legální. Některé státy ale uvalují na různé typy obsahu omezení, aby se k nim jejich obyvatelé nedostali. Bělorusko, Čína, Rusko a další dokonce vyžadují používání vládou schválených VPN a spousta z nich nedokáže geoblokace obejít.

Pokud do těchto zemí však jen cestujete, nemusíte se obávat. Tato pravidla platí jen pro občany daných států, nikoliv pro turisty.

Mohu s VPN sledovat Harryho Pottera na mobilu?

Ano. Vyberte si VPN, která funguje na mobilních zařízeních a nebudete s tím mít žádný problém. Podívejte se do sekce kompatibility v poli Klíčové vlastnosti VPN, kde zjistíte, jestli je vaše zařízení s danou VPN kompatibilní.

Proč tyto VPN fungují a jiné ne?

Netflix používá silné blokace VPN, aby zabránil uživatelům z různých oblastí v přístupu ke svému obsahu. Není na tom nic špatného. Netflix prostě dodržuje licenční a distribuční práva vysílaných pořadů. Abyste tato omezení obešli, potřebujete VPN, která dokáže obejít i ty nejsilnější geoblokace.

Mnoho méně známých/bezplatných VPN nemá dostatek zdrojů, které by mohl do této technologie investovat. To ale vůbec nevadí! Všechny VPN na tomto seznamu to dokáží levou zadní!

Jak dlouho mi potrvá zhlédnout všech osm dílů Harryho Pottera?

Na to budete potřebovat několik volných víkendů.

Zhlédnutí celé série Harryho Pottera trvá něco málo pod 20 hodin (19 hodin a 39 minut, abych byla přesná).

Chcete-li se vrátit do Bradavic, VPN je nejjednodušším a nejrychlejším řešením. Doporučené VPN z mého seznamu vám zpřístupní španělský a portugalský Netflix a vy se budete moci nechat unášet kouzelným světem, kdykoliv budete chtít!

Kvalitní VPN vám poskytne přístup k obsahu z celého světa bezpečně a anonymně. To ale není všechno. Podívejte se na náš návod pro začátečníky, kde se dozvíte, co dalšího VPN dokáže.

Pokud se chcete dozvědět více o VPN pro Netflix, přečtěte si, co o VPN, které dokáží obejít blokace Netflixu, říkají naši odborníci.

Sledujte Harryho Pottera s PrivateVPN!

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování Harryho Pottera jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 85%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Kate pro vpnMentor píše a rediguje od roku 2018. Pohání ji vášeň pomáhat lidem chránit se před online hrozbami.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.