Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak uzavřít účet u ExpressVPN a získat peníze pět v roce 2024

Ditsa Keren Aktualizováno dne 19. 2. 2024 Fakta ověřil/a Kristina Joshevska Odbornice na technologie

Rozhodli jsme se otestovat ExpressVPN a jejich záruku vrácení peněz. Přestože jsme si zakoupili ten nejlevnější plán, můžeme potvrdit, že jsme dostali zpět celou částku.

ExpressVPN nabízí uživatelům 30denní záruku vrácení peněz bez jakýchkoliv dalších otázek. Pokud si o vrácení peněz zažádáte ve lhůtě 30 dnů od zakoupení předplatného, dostanete své peníze zpět.

Jak Zrušit ExpressVPN: Rychlý Návod

  1. Otevřete expressvpn.com a přihlaste se ke svému ExpressVPN účtu.
  2. Zrušte automatické platby.
  3. Kontaktujte zákaznickou podporu, aby vám zrušili účet a požádejte o vrácení peněz.

Jak Zrušit účet – Návod Krok za Krokem

1. Přihlaste se ke Svému ExpressVPN účtu.

Přejděte na stránku účtu ExpressVPN, kde mohou uživatelé vidět seznam všech svých aktivních předplatných.

Já jsem začal zrušením automaticky se opakující platby. To je docela snadné. Stačí kliknout na „správu nastavení“ a pak kliknout na modrou linku dole s nápisem „Vypnout automatické platby a zrušit moji službu k datu vypršení“.

2. Klikněte na „Vypnout Automatické Obnovení“.

Cancel your ExpressVPN account-Turn off renewal

3. Kliknout znovu…

Cancel your ExpressVPN account-Turn off automatic renewal

4. A znovu…

Cancel ExpressVPN account-Cancel Renewal

5. Měly Byste Vidět Tuto Zprávu:

Cancel Automatic Renewal ExpressVPN

Po provedení této akce jsem dostal e-mail od PayPalu s potvrzením, že pro mé předplatné byla možnost automatického obnovení zrušena.

Cancel automatic renewals on your ExpressVPN account

Zatím v pořádku. Ale co když chci své předplatné zrušit ihned?

6. Spusťte Live Chat se Zákaznickou Podporou

Protože jsem nikde žádnou takovou možnost nenašel, otevřel jsem možnost live chatu v pravém dolním rohu obrazovky.

Požádalo mě to, abych zadal svůj e-mail spojený s účtem a chvilku počkal, ve skutečnosti to ale trvalo o dost déle. Pracovník podpory se mě sice zeptal na důvod ukončení předplatného, ale netrvalo to dlouho a připravil mi požadavek na vrácení peněz. Zase jsem musel trochu čekat, ale nakonec jsem dostal následující odpověď:

„Přeposlal jsem vaši žádost o zrušení účtu a vrácení peněz našemu účetnímu oddělení. Na zpracování prosím počkejte 5-7 pracovních dní.“

Musím říct, že tato odpověď se mi moc nelíbila, tak abych se ujistil, že opravdu peníze zpět dostanu, zeptal jsem se na pár upřesňujících otázek:

Customer Support ExpressVPN account refund

Dobrá zpráva je, že než se požadavek vyřídí, můžu jejich službu dál využívat a to zdarma.

** Aktualizace: Pravidelně kontrolujeme pravidla o zrušení u ExpressVPN i ostatních VPN, abychom měli jistotu, že informace jsou aktuální. Jakmile u ExpressVPN pozastavíte automatickou platbu, už není nutné účet rušit. Tady je zpráva z chatu:

Customer Support ExpressVPN

Krok 3 – E-mail Potvrzující Zrušení

Když mi na zákaznické podpoře řekli, že peníze dostanu zpět, čekal jsem, že dostanu i e-mail s potvrzením, že tomu tak skutečně je. Není mi úplně jasné, proč by zrušení předplatného mělo trvat tak dlouho, nicméně o 5 dní později mi e-mail skutečně došel a můj účet byl opravdu zrušen a peníze mi vrátili.

Výborně ExpressVPN!

Výběr Nové VPN

To, že jste nebyli spokojeni s ExpressVPN neznamená, že nenajdete VPN, která vám bude vyhovovat.

Abychom to shrnuli, nejlepší alternativní VPN k ExpressVPN pro 2024 jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 83%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!

Pro dobro naší online komunity prosím zanechte krátkou recenzi ExpressVPN.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Ditsa Keren je odbornicí na kyberbezpečnost se zájmem o technologie a digitální soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.