Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Trik, jak získat zkušební verzi NordVPN ZDARMA 2024

Elly Hancock Fakta ověřil/a Kristina Joshevska Odbornice na kyberbezpečnost

Vysoká rychlost, silné zabezpečení, bezkonkurenční kompatibilita a mraky skvělých funkcí: Kdo by nechtěl vyzkoušet NordVPN?

NordVPN má skvělou reputaci, ale jak můžete vědět, že to ta pravá VPN pro vás? Jak ale zjistíte, že bude vyhovovat právě vám? S tím vám pomůže zkušební verze. V rámci ní si vyzkoušíte, zda VPN zvládne vše, co od ní očekáváte.

NordVPN však ve skutečnosti nemá bezplatnou zkušební verzi – má něco lepšího! Štědrou 30denní záruku vrácení peněz. A můžete ji používat stejně jako bezplatnou zkušební verzi k úplnému otestování NordVPN bez rizika, než se zavážete. Pokud se během této 30denní lhůty rozhodnete, že to pro vás není správná volba, můžete své předplatné jednoduše zrušit a požádat o vrácení peněz.

Vyzkoušejte NordVPN nyní

Stručný návod: Jak aktivovat zkušební verzi NordVPN ZDARMA ve 3 snadných krocích

 1. Vytvořte si účet. Přejděte na webové stránky NordVPN a vytvořte si účet.
 2. Připojte se k serveru. Bez obav a omezení brouzdejte po internetu a sledujte své oblíbené pořady díky tisícům serverů po celém světě.
 3. Požádejte o vrácení peněz. Kontaktujte zákaznickou podporu NordVPN na živém chatu a zrušte své předplatné. Peníze dostanete zpět do týdne.

Zkušební verze NordVPN: Návod na rychlou registraci

1. Klikněte na tlačítko Start Now (Začít nyní). Přejděte na hlavní stránku NordVPN a kliknutím budete přesměrování na stránku odběru.

Začněte kliknutím na tlačítko „Start Now".

2. Zvolte si délku předplatného, vytvořte účet a zadejte platební údaje. Pokud vám záleží na anonymitě, využijte k platbě kryptoměny jako Bitcoin.

3. Zkontrolujte, zda vám dorazil uvítací e-mail. Klikněte na tlačítko Download App (stáhnout aplikaci), které vás dovede zpět na web NordVPN.

Zkontrolujte svůj e-mail a účet si aktivujte.

4. Sjeďte dolů na seznam aplikací pro různá zařízení. Zvolte si zařízení dle svých potřeb a klikněte na tlačítko Download (stáhnout). Stahování se spustí automaticky.

Musíte si stáhnout klienta pro svůj operační systém.

5. Postupujte podle návodu pro dokončení instalace. Poté klikněte na Launch NordVPN (spustit NordVPN) a přihlaste se.

6. Najděte si server nebo klikněte na tlačítko Quick Connect (rychlé připojení) a VPN vám sama vybere ten nejvhodnější.

Vyberte si server a připojte se.

7. Využijte bezrizikových 30 dní naplno. Pokud si přejete předplatné zrušit, přejděte k následujícímu kroku.

8. Otevřete si na webu NordVPN živý chat 24/7zažádejte o vrácení peněz. Nejprve s vámi bude komunikovat chatbot, takže mu dejte vědět, že chcete vrátit peníze a jakou kartu jste využili k placení. Následně vás přepojí na jednoho ze zaměstnanců podpory.

9. Ten se vás bude ptát na různé otázky, většinou spojené s důvodem, proč odcházíte. Vysvětlete mu, co vedlo k žádosti o vrácení peněz, aby ji mohli zpracovat.

O vrácení peněz můžete požádat přes tým podpory.

10. A máte hotovo! Teď už jen stačí počkat, až vám peníze během 5 až 10 pracovních dní dorazí na účet.

Bezplatná zkušební verze vs. záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz není tak úplně stejná jako zkušební verze. Ve skutečnosti je ještě lepší.

Zkušební verze mají většinou omezení, takže si službu nemůžete otestovat na maximum. Tato omezení se běžně týkají počtu dostupných serverů, dat nebo rychlosti.

Občas dojde i na bezpečnost, kdy si některé VPN šetří automatické nouzové odpojení a nulové záznamy až pro platící uživatele. V rámci zkušební verze tak vlastně můžete riskovat svou anonymitu a soukromí. A pokud toho ještě nebylo málo, tak počítejte i s časovým omezením – 24 hodin nebo 7 dní není zrovna nejdelší doba na pořádné testování funkčnosti VPN.

Díky záruce vrácení peněz máte přístup k prémiovým tarifům NordVPN bez omezení po celý měsíc. To znamená, že můžete vyzkoušet každou funkci, chodit na všechny streamovací stránky, které chcete, a užívat si servery po celém světě – to vše s bleskovými rychlostmi.

Proč vyzkoušet NordVPN?

 • Přes 6 088 serverů v 61 zemích (57 serverů v Česku)
 • Extrémně rychlé připojení
 • Specializované servery pro všechny vaše potřeby
 • 256bitové AES šifrování a automatické nouzové odpojení
 • Neuchovává žádné záznamy
 • Připojení pro 6 zařízení současně
 • Funguje na: Netflixu, BBC iPlayer, Hulu, Disney+, Hotstar, Fox, Crunchyroll a mnoha dalších
 • Kompatibilní s: Android, macOS, iOS, Chromebook, Apple TV, Amazon Fire TV a routery

NordVPN je skvělé řešení pro nováčky i pokročilé uživatele. Je intuitivní a nabízí špičkové funkce bez omezení.

NordVPN má obrovskou síť více než 6 088 serverů v 61 zemích. Také získáte přístup k optimalizovaným serverům, včetně maskovaných, Double VPN, Onion over VPN a P2P. Maximální výkon je tak zaručený pro cokoliv vás napadne.

Ať už koukáte na filmy, hrajete hry nebo jen tak surfujete, NordVPN nabízí vůbec nejvyšší rychlost. Během našich testů jsme zjistili, že se nám rychlost zvýšila, dokonce i na dlouhé vzdálenosti.

NordVPN dokáže odblokovat jakoukoliv streamovací službu, včetně Netflixu a BBC iPlayer, které mají nejsilnější omezení. Pokud zrovna někde cestujete a nejste v Česku, NordVPN obejde blokace oblíbených kanálů, jako je ČT1, Prima nebo ČT Sport.

Všechny servery nabízí neomezená data, takže si můžete brouzdat, jak se vám zlíbí. Také mají skvělé zabezpečení s 256bitovým AES šifrovánímdopřednou bezpečností, která mění šifrovací klíč pokaždé, když se přihlásíte. Každá relace je tak považována za novou a nikdo vás nebude schopen vysledovat.

Jako další bezpečnostní opatření, neuchovává žádné záznamy, má zabudovanou blokaci reklam a malwaru a funkci double VPN, která šifruje váš provoz dvakrát.

S předplatným NordVPN můžete současně připojit až 6 zařízení. Potřebujete jich více? Pokud nainstalujete NordVPN na router, má neomezený počet připojení a každé vaše zařízení v domácnosti bude chráněné.

Vyzkoušejte NordVPN bez rizika

FAQ

Proč raději místo záruky vrácení peněz NordVPN nepoužít bezplatnou VPN?

Bezplatné VPN nemusejí mít tak perfektní zabezpečení, mohou shromažďovat vaše údaje a prodávat je třetím stranám. Některé bezplatné VPN jsou bezpečné, ale využití záruky vrácení peněz, u důvěryhodných služeb, jako je právě NordVPN, je vždy lepším řešením. Navíc získáte neomezené množství a rychlost přenosu dat, což u bezplatné VPN nezískáte.

Pokud i tak chcete používat bezplatnou VPN, podívejte se na náš seznam nejlepších VPN roku 2024. Všechny služby jsou prověřené a schválené naším týmem.

Funguje NordVPN na zařízeních chytré domácnosti?

NordVPN je kompatibilní s většinou routerů, takže jakékoliv zařízení, které je připojené na Wi-Fi, bude chráněné. NordVPN nabízí šikovné návody na instalaci pro většinu nejoblíbenějších routerů. Pokud byste narazili na problémy, vždycky je tu zákaznická podpora.

Kromě toho si ji můžete nainstalovat na mobilní zařízení, které používáte ke vzdálenému přístupu k zařízením v domácnosti. I když budete mimo domov, NordVPN vám kryje záda. Chcete se dozvědět více o zabezpečení chytré domácnosti? Podívejte se na náš článek.

Shrnutí

S 30denní zárukou vrácení peněz od NordVPN si můžete užívat všechny její skvělé funkce zcela bez rizika. I když se technicky nejedná o bezplatnou zkušební verzi, je to lepší, protože nemáte žádná omezení ohledně toho, co můžete s VPN dělat. Navíc máte celý měsíc na vyzkoušení, takže se můžete sami přesvědčit, jestli je pro vás dobrá, nebo ne.

Ačkoliv se technicky nejedná o bezplatnou zkušební verzi, je to vlastně lepší, protože nemáte žádná omezení. Navíc máte celý měsíc na vyzkoušení a zjištění, jestli je dobrá a bude vám vyhovovat.

Vyzkoušejte NordVPN nyní

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN k NordVPN jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 77%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 84%!
4
9.4 /10
9.4 Naše skóre
Ušetřete 82%!
5
9.3 /10
9.3 Naše skóre
Ušetřete 85%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Elly je ostřílenou autorkou článků o digitálních technologiích. Se zápalem do zkoumání nejnovějších trendů v oblasti kyberbezpečnosti a technologie chce Elly pomoci čtenářům vpnMentor najít tu nejlepší VPN a zajistit online soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.