Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak získat zkušební verzi Surfshark zdarma – aktualizace 2024

Matthew Amos Aktualizováno dne 10. 3. 2024 Fakta ověřil/a Eric Raue Seniorní editor

Surfshark je jednou z novějších VPN na trhu, od uživatelů si už ale získal velmi slušné recenze, a to hlavně díky svým skvělým funkcím a jednoduchému ovládání. Než se však po hlavě vrhnete do předplatného na 12 měsíců, je dobré si vše, co tato VPN nabízí, vyzkoušet na vlastní kůži.

Objevili jsme pro vás snadný způsob, jak s využitím záruky vrácení peněz získat 30denní zkušební verzi Surfshark zdarma. Budete tak mít dostatek času s VPN experimentovat a zjistit, zda je pro vás ta pravá.

Bezplatná zkušební verze Surfshark: Přehled

Small assortment of technological devices compatible with Surfshark.

Než se do toho pustíme, musíme vás upozornit, že Surfshark nenabízí zkušební verzi v pravém slova smyslu.

Místo toho má 30denní záruku vrácení peněz. Své peníze získáte během prvních 30 dní používání, i pokud budete 100% spokojeni. Máte tedy celý měsíc na to osahat si rozhraní i všechny funkce a zjistit, jestli vám bude tato VPN opravdu vyhovovat.

Pokud neporušíte smluvní podmínky Surfshark, je získání svých peněz úplně snadné. Stačí během prvních 30 dnů od zakoupení napsat e-mail jejich zákaznické podpoře a požádat v něm o vrácení peněz. Doba připsání peněz na vás účet záleží na vámi zvolené platební metodě a vaší bance. Pokud byste se potřebovali na cokoliv zeptat, nabízí Surfshark zákaznickou podporu i na živém chatu, a to 24/7.

S 30denní zkušební verzí nezískáte jen osekanou verzi VPN. Získáte přístup k prémiové verzi a všem jejím funkcím. Můžete tedy využít 3 200+ vysokorychlostních serverů, pokročilé zabezpečení a protokoly, ochranu před reklamami, sledováním a malwarem a mnohem více. To vše najdete v aplikaci s intuitivním, jednoduchým rozhraním pro každé z neomezeného počtu zařízení.

Chcete-li se dozvědět o tomto nováčkovi v oblasti VPN a jeho výkonu, rychlosti, zabezpečení, aplikacích více, podívejte se na naši podrobnou recenzi.

Bezplatná zkušební verze Surfshark: Návod na rychlou registraci

Registrace a získání svých peněz zpět je u Surfshark úplně jednoduché. Postupujte následovně:

  1. Přejděte na stránku se zkušební verzí Surfshark.
  2. Klikněte na červené tlačítko Start FREE Trial (Získat zkušební verzi zdarma) a založte si účet. Vyberte si plán. Na výběr máte z 24, 12 nebo jednoho měsíce. Ve skutečnosti na výběru nezáleží, protože po 30 dnech požádáte o zrušení a vrácení peněz.Surfshark Free Trial Button
  3. Zadejte svůj e-mail a zvolte platební metodu. Platit můžete pomocí platební karty, PayPalu, Google Pay, některých kryptoměn a Alipay.
  4. Užívejte si 30 dní plných sledování vašich oblíbených pořadů z celého světa, vysoké rychlosti a bezpečného surfování s vědomím, že jste v bezpečí před hackery a jinými záškodníky.

Bezplatná zkušební verze Surfshark: Co dál?

Po registraci si musíte jen stáhnout příslušnou aplikaci a můžete si plnými doušky užívat funkcí Surfshark.

Před vypršením 30 dnů kontaktujte zákaznickou podporu (e-mailem nebo na živém chatu) a požádejte o vrácení peněz a zrušení účtu.

Podtrženo a sečteno, nejlepší VPN pro rok 2024 se zkušební verzí zdarma jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
4
9.4 /10
9.4 Naše skóre
Ušetřete 74%!
5
9.3 /10
9.3 Naše skóre
Ušetřete 86%!

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Matthew Amos se celý život zajímá o technologie. Žije ve městě Boise ve státu Idaho (USA). Dříve pracoval jako vedoucí autor článků o marketingu na univerzitě v Montaně. Nyní pracuje na volné noze a soustředí se na vytváření obsahu o technologiích a kyberbezpečnosti.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.