Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

7 nejlepších seriálů na Netflixu (objevte novinky 2024)!

Guy Fawkes Aktualizováno dne 30. 12. 2023 Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Hledáte-li dobrou televizní show, která vás pohltí, je Netflix tím nejlepším místem. Nejenže tato streamingová platforma disponuje stovkami – ne-li tisíci – populárních televizních pořadů, stala se také vedoucím seriálovým producentem.

Nový - Kompletní seznam Netflix Kids Shows v češtině

Nejlepší série na Netflixu je nekonečné téma, protože je tu spousta fantastického obsahu. Chcete-li zkrátit prohlížení toho, co chcete sledovat, vybrali jsme pro vás to, o čem si myslíme, že jsou ta nejlepší mistrovská díla, která udrží vaši pozornost po celé hodiny.

  1. Dům z karet (House of Cards)

Dům z karet může být označen jako vlajková loď společnosti Netflix, a to především proto, že tato řada je financována výhradně touto streamingovou platformou. Výsledkem je vzrušující a zkroucený pohled do světa politiky očima Franka Underwooda – nemilosrdného a manipulativního jedince, který se rozhodne šplhat po politickém žebříčku i zůstat na špičce potravinového řetězce.

Kevin Spacey předvádí jednu z jeho nejpřesvědčivějších rolí a pět sezón Domu z karet je zárukou, že budete přilepeni k obrazovce celé hodiny. Pokud jsou politické intriky a zlověstné záměry to, co od televizního seriálu čekáte, pak bude tento Netflix Original to, čemu se budete vracet, přinejmenším do uvedení 6 série v někdy v tomto roce.

  1. Ozark

Ozark obsahuje všechno – intenzivní drama, podmanivý příběh a hodnověrné postavy ve zvláštní situaci. Protagonista Marty Byrde, který je namočený do praní špinavých peněz pro mexický kartel, je nucen se přestěhovat do Missouri Ozarks, aby zachránil svůj život i životy jeho rodiny.

I když je v současné době dostupná pouze první série, Ozark se pro mnohé okamžitě stal klasikou. Při sledování této série zapomenete na čas – úžasné výkony Patricka Batemana, Laury Linneyové, Sofie Hublitzové a Julie Garnerové vás pohltí natolik, že se budete divit, kde utekly poslední čtyři hodiny, když se ponoříte do nebezpečné krásy Ozarku.

  1. Orange Is the New Black

Pokud máte rádi komediální drama, pak se vám Orange Is the New Black z dílny Netflix Original bude líbit. Tato série na základě pamětí Piper Kerman, obviněné z praní špinavých peněz a obchodování s drogami na konci devadesátých let, sleduje její život za mřížemi v ženské věznici s minimální ostrahou.

Co začíná jako seriál plný humoru a nepříjemných situací, se rychle přemění do vážného zobrazování problémů vězňů, s nimiž se musí každodenně potýkat, včetně rasového napětí a nefunkčního vězeňského systému.

Orange Is the New Black dokáže najít jemnou rovnováhu mezi komedií a dramatem, což má za následek pověst jednoho z nejlepších seriálů Netflixu všech dob. Je tak rovnocenným soupeřem Domu z karet z hlediska popularity, a pokud dokončíte sledování 65 epizod všech pěti sérií, nebojte se – nejméně 2 další se chystají!

  1. Master of None

Osvěžující, ale hluboce relativní komediální drama, ne které je těžké narazit. To je dalším důvodem, proč je Master of None   tak působivá série. Pochází z dílny Alana Yanga a Azize Ansariho – kterého možná znáte ze seriálu   Parky a rekreace, a pokud ne, měli byste ho přidat do vašeho seznamu.

Master of None sleduje příběh Deva Shaha, aspiračního herce v jeho třicátých letech, který se snaží najít životní cestu na rušných ulicích New Yorku. Jak název napovídá, Dev je všeuměl, který neumí nic pořádně, což je zobrazeno v 10 epizodách první série. Druhá série vyšla v květnu a je ještě bláznivější.

Existuje spousta neocenitelných okamžiků, které Master of None přináší, když sledujeme to nejlepší i to nejhorší každého životního aspektu Deva – a za tím je hluboký životní příběh, díky kterému budete fandit tomuto věčnému smolaři. Stručně řečeno, pokud máte rádi chytré komedie, nenechte si ujít tento Netflix Original.

  1. Stranger Things

Stranger Things je seriál, který nelze nechat bez povšimnutí, protože nezklame. Druhá řada je naplánována na konec října a mnozí se už nemůžou čekat. Tento sci-fi / hororový klenot získal chválu od kritiků i fanoušků za podmanivá spiknutí a mistrovské herectví.

Paranormální činnosti, nevysvětlitelná zmizení a zlověstné vládní experimenty jsou jen ochutnávkou toho, co Stranger Things nabízí. Tento Netflix Original se rychle stal oblíbeným mezi těmi, kteří mají rádi 40 minut napětí, kdy budou sedět na okraji svých křesel. Přidejte k tomu bezvadné výkony hereckých veteránů, jako je Winona Ryder a David Harbour, stejně jako celý soubor stoupajících hvězd (včetně Finna Wolfharda) a získáte jednu z nejlepších sérií.

  1. Unbreakable Kimmy Schmidt

Označovaný jako "první skvělý sitcom streamingové éry" Unbreakable Kimmy Schmidt je příběhem o silné kuráži ženy navzdory její nešťastné minulosti. Po záchraně z kultu soudného dne v Indianě je Kimmy Schmidtová (ztvárněna Ellie Kemperovou) odhodlána uniknout obrazu oběti, když začíná nový život v New Yorku. Následuje dobrodružství pozitivního charakteru se slunečnou dispozicí, zatímco se vyrovnává s nástrahami Big Apple. Tvůrci Tina Feyová a Robert Carlock se skvěle zasloužili o to, aby se divák zamiloval do Kimmy a jejích dovádění a každá z tří sérii získala obrovské ohlasy.

  1. Narcos

Narcos je jedním z nejlepších kriminálních dramat, které se v nedávné době objevily na televizních obrazovkách – což není žádný malý výkon vzhledem ke konkurenci. Tento seriál na základě příběhu vzestupu Pabla Escobara k moci jako jednoho z nejznámějších zločinců světa, nikdy ponechává prostor pro zklamání. Kontroverzní, chladnokrevní a charismatický, Narcos je pozoruhodný Netflix Original, který se zapíše do historie jako jeden z nejlepších ve svém žánru. Třetí série byla uvedena před měsícem a čtvrtá se v současné době natáčí, historie Medellínova kartelového obchodu o drogách a boje z DEA jsou daleko od konce.

Sledujte to nejlepší z Netflixu soukromě

Netflix je v současnosti jednou z nejlepších streamovacích platforem. Neustále vychází mnoho nových pořadů a místní knihovnu Netflixu můžete bezpečně sledovat online pomocí VPN.

ExpressVPN je dle mě nejlepší volba pro sledování Netflixu, aniž by streamovací platforma měla přehled nad tím, co sleduji. Má robustní funkce ochrany osobních údajů a působivé rychlosti pro streamování v HD bez zdlouhavého načítání. ExpressVPN můžete vyzkoušet bez rizika, protože je kryta 30denní zárukou vrácení peněz.

Celkově vzato, nejlepší VPN pro bezpečné sledování seriálů na Netflixu je...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.