Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Nejlepší VPN pro hraní PC her 2024

Sarit Newman Odbornice na bezpečnost na internetu

Obrovský nárůst popularity online her zaznamenal stejný nárůst počtu ohrožení online hráčů. Od poskytovatelů internetových služeb, kteří shromažďují a prodávají data, až po hackery a krádeže identity, je nutné, aby hráči používali VPN pro větší soukromí a online bezpečnost.

Proč používat VPN pro hraní PC her

 1. Chcete mít přístup je hrám, které nejsou dostupné ve vašem regionu
  Pokud žijete ve Spojených arabských emirátech a Saúdské Arábii, nemůžete hrát Heavy Rain nebo Red Dead Redemption. Pokud žijete v Íránu, nemůžete hrát Pokémon Go. VPN vám však umožní přístup k těmto hrám. Chcete-li to provést, potřebujete VPN se servery v místech, která mají přístup k těmto hrám.
 2. Chcete mít přístup k novým hrám
  Pro herní fanoušky je důležité začít hrát hru v okamžiku, kdy byla uvedena na trh, avšak někdy je hra vydána v jiných zemích ještě předtím, než je vydána ve vaší. Například připojení na server VPN v Japonsku z Berlína vám umožní hrát hru na MMORPG pár hodin před jejím uvedením. VPN se servery v předním hráčských zemích je dokonalým řešením pro přístup k vašim oblíbeným hrám.
 3. Obáváte se o soukromí a chcete mít zabezpečené připojení
  Herní stránky jsou lákadlem pro hackery. Připojení k síti VPN dokáže zabezpečit připojení a síť, což vám zajistí soukromí i bezpečnost. VPN také chrání proti DDoS útokům, zejména v konkurenčních hrách, kde někteří hráči používají tyto útoky k podkopání protivníků.

Které VPN jsou nejlepší pro hraní PC her?

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!

Proč byste měli používat VPN

Virtuální privátní síť, známá také jako VPN, je služba, která šifruje online komunikaci a činí sledování vašich online aktivit ze strany poskytovatelů internetových služeb, vládních agentur a nekalých jednotlivců obtížným. VPN vám poskytuje neomezený přístup k blokovaným hrám. Tím, že obcházíte servery uzamčené pro jiné oblasti, můžete hrát libovolnou hru bez ohledu na geografickou polohu.

VPN umožňuje nejen přístup ke hrám v různých oblastech; můžete k nim mít taky přístup i hodiny před oficiálním vydáním hry ve vaší zemi. Použití VPN je jedním z nejlepších způsobů, jak se chránit před DDoS útoky, zejména v soutěžích jako je League of Legends, Dota 2, Smite, Heroes of the Storm, Overwatch a World of Aarcraft, kde někteří hráči používají tyto útoky k podkopání protivníků. Kromě toho hackeři mohou ukrást vaše osobní údaje nebo informace o kreditní kartě na základě vašeho herního profilu.

Není vždy pravdou, že připojení VPN zpomalí reakci vaší hry. Faktory, jako je serverové pokrytí, vaše umístění a kvalita VPN služby ovlivňují rychlost připojení a výkon. V některých případech může VPN naopak zrychlit připojení.

Bližší pohled na dvě z našich nejvíce doporučených VPN

 • Je známá nejrychlejšími VPN rychlostmi
 • Má servery ve více než 3 000 místech, takže se můžete vždy připojit a hrát své oblíbené hry
 • Nabízí vysokou úroveň šifrování a zabezpečení
 • Sídlí na Britských panenských ostrovech, na které se nevztahují zákony NSA
 • Neuchovává záznamy
 • Vynikající zákaznická podpora 24/7

Navštivte jejich stránky

Dobrá VPN vám pomůže získat přístup ke hrám a zůstat při hraní v bezpečí.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Sarit je zkušenou spisovatelkou v oblasti zabezpečení internetu a editorkou s posedlostí pro správnou gramatiku. Psala pro mnoho společností a opravila mnoho textů, včetně 300-stránkových rukopisů. Je velmi organizována a věří, že každý má právo na online soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.