Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší VPN pro Kodi 2024 - Super rychlé

Guy Fawkes Aktualizováno dne 20. 2. 2024 Fakta ověřil/a Eric Raue Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Kodi je bezplatný software ke stažení, který je určen především pro streamování filmů, živé televize, hudby a her. Platforma neobsahuje vlastní obsah; uživatelé musí přidat streamované kanály z internetu nebo místního úložiště do mobilní nebo desktopové aplikace Kodi.

Kodi je kompatibilní s řadou platforem včetně systémů Linux, Android, iOS, Mac a Windows. Kromě stolních počítačů je možné Kodi používat na zařízeních jako je Amazon Fire Stick, Chrome Box, Google Nexus Player, Nivida Shield a mnoho dalších. Co dělá Kodi opravdu skvělým, je možnost zakoupení zařízení, které již má nainstalovaný software, nebo si můžete snadno stáhnout aplikaci a nainstalovat potřebné doplňky, abyste mohli živě streamovat.

Proč potřebujete VPN

Virtuální privátní síť (VPN) funguje tak, že bezpečně předává online data prostřednictvím vzdáleného serveru VPN a zajišťuje, že tato data jsou šifrována z hlediska bezpečnosti a soukromí. Výsledkem je, že VPN umožňuje vyhnout se vládní cenzuře, chrání vaše data před hackery při používání veřejných WiFi hotspotů, umožňuje bezpečně provádět stahování a odblokování omezeného obsahu.

Zatímco se Kodi rychle stává oblíbenou streamingovou platformou, čelí několika výzvám. Například, ve Spojeném království, by používání Kodi pro streamování Premier League a obsahu chráněného autorskými právy mohlo znamenat porušení autorských práv a mohli byste tak skončit před soudem. Dalším problémem je, že některé streamovací služby a aplikace jako je iPlayer a Netflix jsou geograficky blokovány; nemůžete je tak sledovat na Kodi. Kodi má také závažné bezpečnostní nedostatky, takže uživatelům hrozí napadení hackery.

Použití VPN je nejlepším způsobem, jak obejít tyto problémy a těšit se z toho nejlepšího, co Kodi nabízí. VPN funguje tak, že vytvoří bezpečný průchod mezi vaším zařízením Kodi a VPN servery, tak aby obešly geograficky omezený obsah a skryli pravou IP adresu – to v podstatě řeší problémy se soukromím a bezpečností spojené s touto platformou.

Bez ohledu na vaši světovou polohu, nejlepší VPN pro Kodi vám umožní sledovat populární kanály včetně ESPN, Channel 7, 4oD, HBO, BBC a Fox, stejně jako streamovat Hulu a Netflix.

Co je opravdu skvělé při používání dobré VPN pro Kodi, je to, že servery optimalizují streamování a P2P stahování a poskytují vám přístup k vysoce kvalitnímu obsahu za impozantní rychlosti.

Jaké jsou nejlepší VPN pro Kodi?

ExpressVPN, nacházející se na Britských panenských ostrovech, je druhou nejvýhodnější VPN pro Kodi. Tato služba nabízí spolehlivou 24/7 podporu a co je důležitější, má skvělé síťové pokrytí ve více než 105 zemích. Je kompatibilní s operačními systémy Windows, Android, Mac OS X a iOS. ExpressVPN nemusí být nejlevnější služba, ale dostanete to, za co zaplatíte, včetně působivých rychlostí připojení, P2P torrentování a šifrování až pro 8 zařízení. Navíc, 30denní záruka vrácení peněz vám poskytne dostatek času na otestování této VPN.

Závěr

Není pochyb o tom, že Kodi je jednou z nejlepších platforem pro neomezené streamování na vyžádání. Nicméně, jeho popularita učinila uživatele náchylné k hackerským útokům a v poslední době také právním problémům s autorskými právy. Kodi VPN řeší mnohé z těchto problémů tím, že nabízí soukromí, bezpečnost a svobodu sledovat váš oblíbený obsah z libovolného místa na světě.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro Kodi roku 2024 je …

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.