Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Nejlepší VPN pro ochranu před hackery

Matthew Amos Seniorní editor

Když se připojíte k internetu, vaše data přecházejí na nezabezpečenou síť.  Mohou se snadno sledovány, zaznamenávány, měněny nebo odcizeny při cestování z počítače k webovým serverům.

Pokud neexistují žádná silná preventivní opatření, hackeři mohou ukrást vaše data. Například v květnu a červenci tohoto roku hackeři odcizili miliony zákaznických záznamů společnosti Equifax. Nejedná se o vzácný incident.

Hackerské útoky jsou časté a organizace a jednotlivci by měli přijmout veškerá nezbytná opatření k ochraně svých dat.

Proč potřebujete VPN, abyste byli v bezpečí před hackery

 1. Chcete bezpečný online zážitek
  TTéměř každý den se objevují nové zprávy o hackerských útocích. Z tohoto si musíte být jisti, že to, co posíláte přes internet, nemůže být zachyceno. Nejlepším způsobem, jak to provést, je zašifrovat data pomocí VPN. Zatímco VPN mohou být stále napadeny, jsou mnohem bezpečnější, než kdybyste nepoužívali žádnou.
 2. Chcete chránit své citlivé informace
  Všechny vaše citlivé online detaily, jako jsou bankovní účty, firemní e-maily nebo důchodová portfolia je nutné chránit. Dokonce i vaše zdravotní informace mohou být odcizeny hackery pro vytvoření falešných pojistných účtů. To všechno je nutné udržet v bezpečí. Pokud používáte VPN veškeré informace odesílané online budou chráněny před zvědavými očima a nemohou být zachyceny nebo pozměněny. Používáte-li online cloud úložiště cloud je zabezpečení vašich dat pomocí VPN ještě důležitější.
 3. Nechcete ztratit vaše informace
  Když se hacker dostane k vašim informacím, může vymazat vaše soubory, změnit vaše hesla nebo uzamknout váš počítač. Může nainstalovat všechny typy škodlivého softwaru na váš systém včetně spywaru a ransomwaru. Spyware bude neustále krást vaše data a odesílat je hackerům, zatímco ransomware zamkne váš počítač, takže nebudete mít přístup k vašim vlastním souborům, včetně vašich osobních fotografií, videí nebo jiných citlivých informací. Chcete-li se ujistit, že neztratíte žádné důležité údaje z vašeho zařízení nebo online úložiště, měli byste dodržovat osvědčené postupy pro digitální bezpečnost.

Chcete-li se vyhnout hackerům, je nejlepší tato VPN:

ExpressVPN podporuje 256-bitové šifrování a umí skrýt vaši IP adresu, takže hacker nemůže sledovat vaše datové pakety.

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!

Proč byste měli používat VPN

Na vašem systému již máte antivirový program a jste si vědomi phishingových podvodů. VPN zvýší vaše zabezpečení o několik úrovni.  S vaší IP skrytou, můžete zůstat anonymní při procházení internetu.

To je obzvláště užitečné, když používáte veřejný hotspot. Bezplatná síť může být nastavena hackerem, který chce ukrást vaše data. Bez ohledu na to, jaké informace odesíláte na veřejné Wi-Fi, ty mohou být odcizeny vlastníky tohoto připojení. Nicméně, pokud používáte VPN na veřejném hotspotu, veškerá data, která přes něj odesíláte, budou zašifrována a nelze je snadno prolomit.

Zatímco vaše osobní data jsou důležitá, zabezpečení před hackery se stává nezbytným, pokud máte na svých zařízeních citlivé obchodní informace. Se zvyšujícími se náklady na hardware mají mnohé pobočky politiku Bring Your Own Device (BYOD), která umožňuje zaměstnancům přístup k firemním souborům na jejich vlastních zařízeních.

Aby se zajistilo, že jejich připojení je bezpečná a že žádný hacker nemá přístup k důležitým informacím o společnosti, většina zaměstnavatelů chce, aby jejich zaměstnanci používali VPN na svých zařízeních.  Pokud jste vlastníkem firmy nebo v pracujete v jedné s politikou BYOD, má smysl používat VPN.

Podrobnější pohled na naše nejdoporučovanější VPN:

 • Používá AES-256 bitové šifrování
 • Podporuje RSA s 4096bitovým ověřením serveru a nabízí vysokou úroveň zabezpečení.
 • Podporuje OpenVPN, což je nejsilnější VPN protokol.
 • Expres nezaznamenává protokoly
 • Vynikající zákaznická podpora 24/7

Navštivte jejich stránky nebo si přečtěte jejich recenze.

Použití VPN sítě zajišťuje bezpečí a chrání vás před hackery, viry a malwarem. Postupujte podle nejlepších postupů pro používání internetu, abyste zajistili, že vaše data budou chráněna.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Matthew Amos se celý život zajímá o technologie. Žije ve městě Boise ve státu Idaho (USA). Dříve pracoval jako vedoucí autor článků o marketingu na univerzitě v Montaně. Nyní pracuje na volné noze a soustředí se na vytváření obsahu o technologiích a kyberbezpečnosti.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.