Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

5 nejlepších VPN pro Disney+: Testované a funkční 2024

Emma Ayres Aktualizováno dne 8. 3. 2024 Fakta ověřil/a Aleksandra Kovacevic Výzkumnice v oblasti kybernetické bezpečnosti

Spolehlivá VPN pro Disney+ se hledá těžko. Mnoho jich nemá dostatečně rychlé připojení pro streaming v UHD kvalitě anebo vůbec nefungují. Navíc musí mít servery ve vaší zemi, kde má Disney+ práva vysílat. Pár takových naštěstí ještě existuje.

Disney+ vysílá originální obsah v několika zemích z celého světa. V jeho regionálních knihovnách najdete i lokalizované tituly. S VPN můžete teoreticky změnit svou virtuální polohu a sledovat videa z jiného regionu. Porušili byste tím však smluvní podmínky s Disney+ a můžete porušit autorská práva.

Pokud vám však jde především o zajištění soukromí při sledování vašeho lokálního obsahu, VPN představuje ideální řešení. Po ozkoušení desítek možností jsem jako č.1 pro Disney+ vybrala ExpressVPN. Její flotila serverů pokrývá 105 zemí a každý server zvládá přenos obsahu v UHD kvalitě. Vše můžete vyzkoušet nezávazně na vlastní kůži v rámci 30denní záruky vrácení peněz.

Začněte sledovat Disney+ s ExpressVPN nyní!

Máte málo času? Toto jsou nejlepší VPN pro Disney+ v Česku 2024

 1. ExpressVPN — Extra vysoké rychlosti pro sledování Disney+ v HD bez zpoždění a bufferingu (navíc ji můžete vyzkoušet zdarma po dobu 30 dní).
 2. CyberGhost – Specializované servery pro Disney+ zajišťují rychlý a spolehlivý přenos v Ultra HD.
 3. NordVPN – NordLynx je velmi rychlá a můžete sledovat obsah v UHD kvalitě, ale připojení k serverům občas chvíli trvá.
 4. Surfshark – Neomezeně současných připojení na jeden účet, ale nemá servery optimalizované pro streaming.
DŮLEŽITÉ! Já i tým vpnMentor odsuzujeme porušování autorských práv. Doporučujeme pouze VPN se striktními zásadami neuchovávání záznamů, takže nikdo nemůže sledovat vaše aktivity. To znamená, že sami nesete zodpovědnost za dodržování zákonů o autorských právech a smluvních podmínek s Disney+.

4 nejlepší VPN pro sledování Disney Plus

1. ExpressVPN – Nejvyšší rychlost pro sledování Disney+

Nedávno jsme testovali nejlepší VPN, abychom našli úplně tu nejrychlejší. A ExpressVPN je všechny předčila.

Asi vás bude stát o trochu více než jiné VPN, ale pokud si ceníte rychlosti, tak se nenechte odradit.

ExpressVPN má přes 3 000 serverů na 105 místech po celém světě.

ExpressVPN vám zaručí soukromí a anonymitu, a to díky několika prvotřídním funkcím. Vojenské šifrování spolu s nouzovým odpojením a ochranou proti úniku údajů skrz DNS a IP zabraňují prozrazení vaší IP adresy.

Jejich datová centra mimo jiné využívají technologii TrustedServer, která při vypnutí serveru smaže všechna data na něm uložená. Další výhodou je, že neuchovává naprosto žádné záznamy, a vy si tak můžete být jistí, že se vaše údaje nedostanou do špatných rukou.

ExpressVPN lze používat až na pěti zařízeních současně a je kompatibilní se všemi prohlížeči a operačními systémy, které jsem testovala.

V naší kompletní recenzi najdete všechno, co byste o ExpressVPN chtěli vědět. Také si ji můžete vyzkoušet bez rizika. Pokud se vám nebude líbit, požádáte do 30 dní o vrácení peněz.

 • Přes 3 000 serverů v 105 zemích, včetně USA, Kanady, Nizozemí, Austrálie a Nového Zélandu
 • Nejrychlejší VPN na trhu
 • 256bitové AES šifrování
 • Technologie TrustedServer
 • Neuchovává žádné záznamy
 • Připojení pěti zařízení současně
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Živý chat 24/7
 • Zpřístupní: Disney+, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, Sling TV
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chromebook, routery

2. CyberGhost – Servery optimalizované pro sledování obsahu

Pokud se ve vodách VPN ještě moc neorientujete a hledáte rychlý a jednoduchý způsob, jak začít sledovat Disney Plus, vsaďte na CyberGhost.

Ten totiž nabízí speciální servery pro sledování obsahu. U každého serveru najdete poznámku, pro kterou ze streamovacích služeb se nejlépe hodí.

Během mého testování jsem se dostala na Disney+ i několik dalších známých stránek, jako Netflix nebo Amazon Prime Video.

CyberGhost je tak dobrý v odblokování obsahu díky své síti 11 690+ serverů v 100 zemích. Má přes 1 000 serverů v USA, 200 v Kanadě, více než 70 v Nizozemí, přes 100 v Austrálii a 10 na Novém Zélandu.

To je dohromady přes 1 380 serverů kompatibilních s Disney Plus!

Rychlost vám ve sledování rozhodně bránit nebude. Na všech serverech, které jsem testovala, bylo připojení stabilní a rychlé.

CyberGhost nabízí blokaci reklam a malware, která vás ochrání před hrozbami i otravnými reklamami.

Vaše údaje zůstanou naprosto v bezpečí díky vojenskému šifrování, které nikdo jen tak neprolomí. Mezi další bezpečnostní funkce CyberGhost patří nouzové odpojení a samozřejmě neuchovává žádné záznamy.

Připojit můžete až zařízení k jednomu předplatnému. Také se nemusíte bát, že by vaše zařízení nebylo kompatibilní. CyberGhost má všechno ošetřené.

Navíc nabízí opravdu štědrou záruku vrácení peněz na 45 dní. Budete tak mít spoustu času na vyzkoušení všech dostupných funkcí.

Přečtěte si naši kompletní recenzi a zjistěte, jestli vám za to CyberGhost stojí.

 • Přes 11 690 serverů v 100 zemích, včetně 1 380+ serverů umožňujících sledování Disney Plus
 • Servery optimalizované pro sledování obsahu
 • Vysoká rychlost
 • Vojenské šifrování, blokace reklam a malware
 • Neuchovává žádné záznamy
 • Připojení sedmi zařízení současně
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Podpora přes živý chat
 • Zpřístupní: Disney+, Netflix, HBO GO, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, SKY GO
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chrome, Raspberry Pi, routery

3. NordVPN – Sledujte Disney+ snadno na velké obrazovce se Smart DNS

 • 6 444 serverů v 111 zemích, se kterými získáte novou IP adresu
 • Špičkové zabezpečení a prověření zásady neuchovávání záznamů zajišťující online ochranu
 • 10 současných připojení
 • S čím si poradí: Netflix, Disney+, BBC iPlayer, Hulu a další
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, prohlížeče, routery a další

NordVPN je obstojné řešení, ať už chcete jen něco sledovat nebo chránit své online soukromí. Hlavní výhodou jsou pro mě dedikované servery pro různé aktivity, což velice usnadňuje výběr. Vytvořili také vlastní bezpečnostní protokol (NordLynx) nabízející vynikající rychlost pro aktivity náročné na data (např. streaming a torrentování), aniž by obětovali bezpečnost.

Nenabízí streamovací servery, ale můžete si vybrat ze serverů P2P nebo Double VPN pro bezpečné torrentování nebo zvýšené zabezpečení. Všechny servery jsou uspořádány podle zemí a v průběhu rozsáhlého testování NordVPN se ukázalo, že jejich běžné místní servery fungovaly pro streamování opravdu dobře. Videa se načítala rychle a při sledování se nevyskytly problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti.

NordVPN je také dobrou volbou pro překonání omezení sítě. Díky skrytým serverům vypadá váš provoz VPN jako normální, nešifrovaný provoz, což vám umožní obejít těžké firewally a VPN bloky. To se hodí, když chcete používat požadované weby v sítích s omezeními, například ve škole nebo v práci.

Nabízí i mnoho jedinečných bezpečnostních prvků. Funkce Threat Protection vás chrání před trackery, malwarem a nakaženými weby, a navíc blokuje reklamu. Sice se ji nepodařilo zablokovat reklamy na YouTube, ale zablokovala vyskakovací okna v prohlížeči a reklamy ve hrách na Androidu. Dále rozhodně stojí za zmínku servery Onion, přes které se můžete připojit přímo do sítě Tor pro zvýšenou ochranu. Spojení těchto serverů, integrované ochrany proti únikům dat a nouzové odpojení zajišťuje soukromí vašich aktivit za všech okolností.

Nejvíce mi vadilo, že navázat připojení se serverem NordVPN občas trvalo skutečně dlouho. V jednu chvíli bylo dokonce nutné vypnout aplikaci a zkusit navázat připojení znovu. Nakonec se mi vždy podařilo připojit, ale může vám to přijít otravné.

NordVPN nabízí skvělé ceny s předplatným od €5,99/měsíc. Za příplatek můžete také získat vyhrazenou IP, což vám může pomoci vyhnout se problémům, které jsou způsobeny přeplněnými servery (jako je nízká rychlost a konektivita).

Nabízí 30denní záruku vrácení peněz na všechny tarify, takže si můžete NordVPN vyzkoušet bez finančního závazku. Vrácení peněz šlo vyřešit přes živý chat 24/7 po téměř měsíci používání služby a nebyl žádný problém. Peníze dorazily zpět za pár dní.

4. Surfshark – Účinné servery pro obcházení otravných geoblokací

 • 3 200 rychlých serverů v 100 zemích, abyste měli přístup na stránky bez zpomalení
 • Intuitivní aplikace pro každého uživatele
 • Neomezený současných připojení
 • S čím si poradí: Netflix, Disney+, BBC iPlayer, Hulu a další
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, prohlížeče, routery a další

Surfshark má 3 200 serverů v 100 zemích a zajistí vám stabilní vysokou rychlost na jakoukoliv vzdálenost. Během testování se rychlost místních serverů téměř nelišila od mé základní rychlosti. Torrentování, hraní her a sledování videí běželo zcela nerušené bez jakéhokoliv sekání. Přijatelné snížení rychlosti je okolo 20 % a v případě Surfshark se takové hodnoty nemusíte obávat ani v případě vzdálenějších serverů.

Co se týče bezpečnosti, tak nabízí standardní AES 256bitové šifrování – nic silnějšího neexistuje. Aby byla data šifrovaná za všech okolností, mají všechny aplikace nouzové odpojení, které lze zapnout na jedno kliknutí v nastavení. Funkci jsem ověřil tak, že jsem se zkusil z jednoho serveru připojit na jiný. Než se připojení znovu ustálilo, nebyl přístup k internetu, takže nedošlo k odhalení mé IP adresy.

Surfshark je také skvělá, pokud chcete zabezpečit své připojení v sítích s omezeními. Jejich režim Camouflage maskuje váš provoz VPN, aby vypadal jako běžný internetový provoz. Navíc je tu funkce NoBorders, která se automaticky spustí, když aplikace detekuje problematickou síť a ukáže vám seznam serverů, které v těchto situacích fungují nejlépe.

Její aplikace je velice intuitivní a přehledná, takže nebudete mít potíže s ovládáním ani jako naprostý nováček. Nechybí ani tlačítko pro rychlé připojení, které vás připojí k nejrychlejšímu serveru z okolí nebo nejbližšímu ze zahraničí pro zajištění optimální rychlosti. Pokud však chcete, můžete si ručně vybrat server ze seznamu. Velice se mi líbí, že si často používané oblasti můžete přidat do oblíbených, abyste je v budoucnu nemuseli hledat.

Jedinou nevýhodou je za mě sídlo v Nizozemsku, které je součástí spojenectví 9 Eyes pro sdílení údajů. Má však zásady neuchovávání záznamů, takže neuchovává žádné informace o vašich online aktivitách. Všechny jeho servery navíc běží na RAM, takže po restartu dochází k odstranění všech dat. Tím pádem nemohou s nikým nic sdílet, ani kdyby o to požádal.

Dlouhodobý tarif Surfshark si můžete pořídit za pouhých $2,19/měsíc. Doporučuji také balíček Surfshark One, který vás vyjde na pár drobných. Dostanete v něm antivirus, soukromý vyhledávač (Search) a funkce, která vás upozorní na únik osobních údajů (Alert).

Na všechny tarify se vztahuje 30denní záruka vrácení peněz. Pokud tato služba nesplní vaše očekávání, můžete si snadno říct o náhradu. Sám jsem to vyzkoušel přes živý chat 24/7. Po krátké konverzaci s podporou jsem měl peníze do 4 dní zpátky.

Často kladené otázky

Mohu pro sledování Disney+ používat bezplatnou VPN?

Možné to je, ale bezplatné VPN nejsou kvůli svým omezením nejlepší řešení. Lepší jsou levné placené VPN, co vám zajistí dostatečně rychlé a spolehlivé připojení pro sledování knihoven Disney+. Většina bezplatných VPN nemá dostatečný rozpočet nebo zdroje ani na to, aby Disney+ na svých serverech zprovoznila.

A když už se jim to podaří, budou vás pravděpodobně limitovat v jiných ohledech. Často narazíte na malou a přetíženou síť serverů s extrémně pomalým připojením a tím pádem i nízkou kvalitou obsahu. Bezplatné VPN si navíc velice striktně hlídají data, takže si toho moc před dosažením stropu nepustíte.

Výjimkou u bezplatných VPN nejsou ani bezpečnostní mezery. Instalační soubory mohou obsahovat malware a často vydělávají na chod tím, že sledují vaše aktivity a tyto záznamy poté prodávají někomu dalšímu. Běžně jsou jejich aplikace také plné reklamy, protože na sebe musí nějakým způsobem vydělat.

Co mám dělat, když s mou VPN Disney+ nefunguje?

Nejjednodušší je vymazat mezipaměť prohlížeče a přepnout do anonymního okna. To zabrání prohlížeči v tom, aby stránce Disney+ odhalil vaši skutečnou polohu. Už jste to zkusili a pořád vám to nefunguje? Když vám VPN přestane fungovat na Disney+, je několik věcí, co můžete udělat pro její opětovné zprovoznění+. Můj průvodce rychlým řešením problémů vám pomůže znovu sledovat Disney+.

Je používání VPN pro sledování Disney+ nelegální?

V drtivé většině případů ne. Ve většině zemí je sledování lokálního obsahu Disney+ s VPN zcela legální. V zemích s přísnou cenzurou internetu (např. Čína, SAE, Rusko) jsou však VPN buďto silně regulované nebo zakázané a jejich používání tak může být nelegální. Pokud byste s VPN změnili svou virtuální polohu a sledovali zahraniční obsah, můžete zase porušit autorská práva a smluvní podmínky Disney+. Tímto způsobem bych tedy VPN nedoporučila používat.

Vždy je důležité řídit se místními zákony a používat VPN pro Disney+ zodpovědně.

Pořiďte si nejlepší VPN pro Disney+ ještě dnes

Výběr spolehlivé VPN pro Disney+ není snadný. Mnoho služeb na tomto streamingovém gigantovi nefunguje vůbec. A když už fungují, tak mají pomalé a nespolehlivé připojení, což vede ke zdlouhavému načítání a sekání obrazu. S týmem se nám naštěstí několik spolehlivých VPN však podařilo najít.

ExpressVPN je můj favorit pro sledování Disney+ ve vaší zemi. Sledovat obsah můžete na každém serveru a má pokrytí na místech, kde jsou dostupné služby jako Disney+, Hotstar a další. Vaší lokální knihovnu vám tak zprovozní bezpečně a v HD kvalitě. Navíc si ji můžete vyzkoušet nezávazně, protože nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

 • Emma Ayres
 • Emma Ayres Výzkumnice v oblasti kybernetické bezpečnosti

Emma je profesionální spisovatelka a redaktor se specializací na software a kybernetickou bezpečnost. Baví ji sledovat, jak se lidský život prolíná s technologiemi a především dopad tohoto trendu na vaše online soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.