Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale také s ohledem na vaši zpětnou vazbu a naše obchodní dohody s poskytovateli. Tato stránka obsahuje partnerské odkazy.
Oznámení:
Profesionální recenze

Na vpnMentor najdete recenze našich komunitních recenzentů. Jsou založeny na nezávislém a profesionálním průzkumu produktů/služeb.

Vlastnictví

vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a zabývá se tématy souvisejícími s ochranou soukromí. Dnes náš tým čítá stovky autorů a redaktorů zabývajících se kybernetickou bezpečností a nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego, jejichž recenze můžete na těchto webových stránkách najít.

Partnerské provize Inzerce

Recenze na vpnMentor striktně splňují zavedené standardy (mimo jiné i etické standardy). Tyto standardy vyžadují, aby každá recenze stála na nezávislém, upřímném a profesionálním zvážení recenzenta. Současně můžeme získat provizi, pokud uživatel dokončí konkrétní akci po kliknutí na některý z našich odkazů. Uživatele to nic nestojí. Žebříčky na jednotlivých stránkách následně sestavujeme podle názoru recenzenta, ale současně zvažujeme také zpětnou vazbu uživatelů a naše obchodní dohody s poskytovateli.

Pravidla recenzí

Autory recenzí na stránkách vpnMentor jsou komunitní recezenti, kteří hodnotí každý produkt dle striktních standardů. Tyto standardy jsou zárukou toho, že každá recenze stojí na nezávislém, profesionálním a poctivém průzkumu. Zvažujeme také technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho hodnotou pro uživatele. Do hodnocení se mohou promítnout i partnerské provize, které získáváme za nákupy přes odkazy na našem webu.

Nejlepší VPN pro Smart televize – Vysoká rychlost, levné ceny

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Inteligentní Smart televizory získávají na popularitě díky možnosti připojení k internetu.  Připojení domácích spotřebičů k jedné společné sítí vytváří Internet věcí, který usnadňuje náš život.

I když je vždy skvělé sledovat online obsah online přímo na obrazovce Smart televize, existuje řada geograficky blokovaných pořadů, ke kterým pravděpodobně nebudete mít přístup. Nejlepší způsob, jak obejít geografické blokování, je použití VPN.

Proč chcete mít VPN pro Smart televizi

 1. Chcete mít přístup k neomezenému obsahu
  Existuje několik streamingových služeb, které geograficky omezují přístup uživatelů k jejich knihovnám obsahu. To znamená, že pokud se nacházíte ve Velké Británii, nemáte přístup k Hulu. Váš americký přítel vám mohl říci o úžasné originální sérii Netflixu, kterou sledoval, ale vy ji nemůžete sledovat.
  Pomocí VPN můžete obejít geografické omezení a získat IP adresu založenou v USA. S virtuální IP adresou můžete získat přístup k Netflixu nebo Hulu a vychutnat si neomezený obsah po celém světě.
 2. Nechcete, aby vás váš televizor špehoval
  Inteligentní televizory mohou být hackovány mnohem jednodušeji, než si dokážete představit. V roce 2013 konference Black Hat odhalila, že inteligentní televizory mají mnoho zranitelných míst, které hackeři mohou snadno zneužít.
  Existuje mnoho televizorů, které jsou vybaveny hlasovými příkazy, což znamená, že hackeři mohou slyšet váš hlas a mít mnohem blíž k vám osobně. A nejde jen o hackery. Co když se výrobce televizí rozhodnou vás špehovat? Opravdu nemůžete říct, čeho je Smart televize schopna.  Nejlepším způsobem je šifrovat data, která odesíláte pomocí Smart televize přes internet.
  Díky VPN nebudou hackeři moci otevřít datové pakety a zajistí, že vaše informace zůstanou skryté

Proč byste měli používat VPN

Existuje mnoho důvodů, proč používat VPN službu na Smart televizi. Když připojujete něco k nezabezpečené síti, vystavujete se riziku.

Existuje řada televizorů běžícím na systému Android. To může být pro hackery usnadněním, protože se jim již podařilo dostat se do tabletů a chytrých telefonů. Vědí, jak platforma Android funguje a mohou tak využít váš televizor k získání důležitých informací o vás.

Naštěstí Smart televizory nejsou vybaveny kamerami, takže nemohou zachytit vaše pohyby, ale protože mnoho televizorů je vybaveno hlasovým povelovým systémem, mohou poslouchat vaše konverzace.

Chcete-li se ujistit, že televizor nezobrazuje vaše soukromé informace hackerům, je nejlepší, abyste skryli vaše údaje pomocí šifrování dat, která jsou odesílána přes internet.

Po instalaci VPN do vašeho Smart televizního přijímače vaše data vstupují do virtuální privátní sítě, kde jsou šifrována. Když opouští virtuální síť, je těžké ji dešifrovat.

Bližší pohled na našich nejvíce doporučených VPN sítí

 • 3 000 serverů ve 105 zemích vám dává přístup k neomezenému obsahu.
 • Super vysoké rychlosti
 • Je snadné nastavit na televizoru.
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Nabízí vysokou úroveň šifrování a zabezpečení

Zobrazit nabídky Přečtěte si recenze

Stejně tak jako jsou Smart televize pohodlné, tak mohou i ohrozit vaše zabezpečení. Použijte VPN, abyste byli v bezpečí.

Jaké jsou nejlepší VPN pro Smart televizi?

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
Ušetřete 49%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale také s ohledem na vaši zpětnou vazbu a naše obchodní dohody s poskytovateli. Tato stránka obsahuje partnerské odkazy.

O autorovi

 • Guy Fawkes
 • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.