Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

5 nej bezplatných VPN pro Kodi, které SKUTEČNĚ fungují 2024

Kate Veale Aktualizováno dne 3. 3. 2024 Fakta ověřil/a Anneke van Aswegen Vedoucí redaktorka

Pokud jste jako my a po dlouhém dni si nejradši vezmete čokoládu a podíváte se na několik dílů svých oblíbených pořadů, pravděpodobně patří Kodi k jednomu z vašich miláčků. Tento univerzální přehrávač je skutečně darem z nebes, který otevírá zcela nový svět závislým na TV a filmech.

Bohužel, mnoho z doplňků, které rozšiřují funkce Kodi je blokovaných na základě polohy. K čemu je potom přehrávač, ve kterém nemůžete přehrávat?

Máme pro vás skvělé zprávy – díky kvalitní VPN dokážete obejít blokaci jakéhokoliv doplňku pro Kodi. A nejen to, dokonce se postará o zabezpečení vašeho zařízení a osobních údajů před hackery a kyberútoky. To je důležité především pro uživatele Kodi, jelikož doplňky třetích stran by mohly nakazit vaše zařízení virem, spywarem nebo dalším škodlivým softwarem.

A když už se bavíme o doplňcích, měli byste vědět, že Kodi je zcela legální, ale některé doplňky třetích stran vám umožní nelegálně sledovat obsah chráněný autorskými právy, aniž by vás na to pravděpodobně upozornily! Určitě byste nechtěli čelit právním následkům, jen protože jste se podívali na film, že? Dobrou zprávou je, že díky VPN bude vaše online identita kompletně anonymní.

Pokud hledáte nejlepší VPN, které zabezpečí vaše připojení a zajistí vám neomezený přístup k celému obsahu Kodi, pak jste na správném místě.

Je pro vás bezplatná VPN tím správným řešením?

Stačí abyste se podívali do obchodu s aplikacemi a zjistíte, že na trhu jsou moře bezplatných VPN. Jak si však můžete být jistí, která z nich se hodí právě pro Kodi? A které jsou bezpečné?

Na takovou otázku není jednoduché odpovědět.

Většina bezplatných VPN není skutečně zdarma, jelikož za jejich využívání platíte bezpečností. Může se dokonce stát, že na vás VPN vydělává prodáváním vašich osobních údajů třetím stranám nebo instalací sledovacího softwaru na vaše zařízení.

Bezplatná VPN by se mohla hodit, pokud ji potřebujete pouze na krátko období – například pokud se chystáte na pár dní na dovolenou a potřebujete přístup na blokované stránky. Většinou se však u bezplatných VPN nesetkáte s dostatečnou rychlostí a přenosem dat pro sledování obsahu. Není nic horšího než narazit na omezený přenos dat a pomalé načítání, když se díváte s kamarády na film.

I když může znít bezplatná VPN lákavě, placené verze budou vždy bezpečnější, rychlejší a spolehlivější. Většina prémiových VPN, které doporučujeme dokonce nabízí bezplatné zkušební verze a/nebo záruku vrácení peněz, takže je můžete kratší dobu využívat. Jakmile si však vyzkoušíte sledování obsahu prostřednictvím placené VPN, jsme si celkem jistí, že ji budete chtít napořád.

Všechny tyto informace si přímo říkají o otázku: je tedy možné najít bezplatnou a bezpečnou VPN pro Kodi?

Zkráceně: ano. Je to možné především díky tomu, že většina prémiových VPN poskytovatelů nabízí limitované verze svých produktů zdarma. Abychom vám pomohli s hledáním, vytvořili jsme pečlivě prozkoumaný seznam nejlepších a nejbezpečnějších bezplatných VPN pro Kodi.

Volba redakce: ExpressVPN – Vysoká rychlost pro sledování doplňků Kodi

  • Prvotřídní šifrování a technologie Trusted Server pro optimální zabezpečení
  • Blesková rychlost pro sledování filmů bez přerušování
  • 3 000 serverů pro odblokování doplňků Kodi odkudkoliv
  • MediaStreamer pro sledování na všech zařízeních
  • Ochrana 8 zařízení současně
  • 30denní záruka vrácení peněz
  • Odblokuje: Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer, Vudu a další
  • Kompatibilní s: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, routery, Apple TV a další

ExpressVPN je prémiová VPN se zárukou vrácení peněz. Můžete si tak pořídit bez obav a dostat své peníze zpět, pokud se vám nebude zamlouvat. Je to dobrá volba pro Kodi díky své vysoké rychlosti a rozsáhlé síti serverů. Vyzkoušela jsem jich 15 a všechny bez problémů odblokovaly mé oblíbené doplňky Kodi, včetně Tubi TV, Zattoo Box a Crackle.

Naprosto mě ohromila rychlost ExpressVPN a neomezená data. Během testů rychlost dosahovala stabilně 55 Mb/s. Na videa v HD kvalitě potřebujete jen 5 Mb/s, takže je to více než dostačující. Nenarazíte na žádné zdlouhavé načítání ani výpadky.

Pořady můžete sledovat až na 8 zařízeních současně, včetně iOS, Android, Mac, Windows, Apple TV a dalších. Díky vojenskému zabezpečení, které zahrnuje 256bitové AES šifrování a automatické nouzové odpojení, budete chráněni za všech okolností.

Nabídka ExpressVPN červenec 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

Nejlepší bezplatné VPN pro Kodi

1. ZenMate

Bezplatná VPN ZenMate vás, co se týče Kodi a každodenního využívání omezuje nejméně.

Sice je o něco pomalejší než placené verze, ale přenos dat není omezen – takže už nikdy nebudete muset čekat na obnovení účtu před pokračováním filmového maratonu.

Všechny balíčky od ZenMate nabízí špičkové šifrování a všestranný NAT Firewall, který drží hackery mimo dosah vašich osobních údajů. Svůj účet také budete moci spravovat prostřednictvím rozšíření pro prohlížeče Chrome a Firefox.

Na bezplatných účtech můžete využívat servery z Německa, Hong Kongu, USA a Rumunska. V případě placené verze však získáte neomezený vysokorychlostní přístup k serverům z více než 30 zemí. K tomu získáte blokaci malware a sledovacích softwarů.

Balíček Ultimate obsahuje Zenmate záruku sledování obsahu. Jakmile si přidáte své oblíbené vysílací služby na svůj profil a stalo by se vám, že byste měli problém se k nim připojit, ZenMate vám nabídne slevu z další platby za VPN.

Každý bezplatný účet nabízí 30denní zkušební verzi placených účtů, takže si můžete tyto výkonné bohatě vybavené VPN sami vyzkoušet. Ale neposlouchejte pouze nás, podívejte se, co na ZenMate říkají skuteční uživatelé.

2. Windscribe

Z Windscribe se rychle stává jedna z nejoblíbenějších bezplatných VPN. Za to vděčí štědré nabídce 10 GB bezplatných dat každý měsíc a své oddanosti v zajišťování bezpečnosti a online svobody.

Uživatelé také oceňují hodnotné služby, jako například blokaci reklam a sledovacích softwarů, která je zakomponovaná do rozšíření pro prohlížeče.

Bohužel se bezplatné verzi Windscribe nedaří obejít anti-VPN technologie. Pokud budete chtít sledovat obsahu Netflixu a Hulu, budete muset přejít na cenově přívětivou placenou verzi. Windscribe Pro vám nabídne neomezený přenos dat a přístup na servery z více než 69 zemí.

3. Proton VPN

Proton VPN sídlí ve Švýcarsku a v současné době patří jím nabízené balíčky k nejzajímavějším bezplatným VPN.

Vedle striktních zásad nulového uchovávání záznamů a šifrování AES-256 s 2041-bit RSA výměnou klíčů se můžete spolehnout na technologii Secure Core, která se stará o ochranu vaší identity přesměrováním vašeho provozu přes několik server, než dojde k opuštění sítě.

Pokud vám to pořád přijde málo, tak aplikace pro stolní počítače a mobilní zařízení obsahuje automatické nouzové odpojení, které okamžitě přeruší jakýkoliv nezabezpečený provoz v případě výpadku nebo nestability připojení.

Pozoruhodně se v bezplatné verzi setkáte s neomezenou rychlostí přenosu dat a neomezeným využitím dat, takže můžete sledovat filmy a seriály, jak se vám zlíbí. Na výběr však máte pouze ze 3 virtuálních umístění, takže co se týče odblokování obsahu, máte poněkud svázané ruce, pokud se nerozhodnete přejít na placenou verzi.

Jako prémiový uživatel získáte vyšší rychlosti a možnost zabezpečit několik zařízení současně. Chcete-li se kompletně zbavit zdlouhavého načítání a mít možnost připojit se na jakýkoliv server z celého světa, můžete si vyzkoušet prémiovou verzi Proton VPN díky 30denní záruce vrácení peněz.

Jedna věc je jistá, díky takto pozoruhodné nabídce placených i bezplatných verzí není divu, že Proton VPN patří mezi nejoblíbenější VPN.

4. Hide.me

Díky jednoduchým aplikacím pro téměř každou platformu patří Hide.me mezi oblíbence uživatelů pro sledování obsahu. Tato VPN vám zajistí skvělou rychlost a zároveň šifruje a chrání vaše údaje.

Jedním z hlavních problémů bezplatné verze Hide.me je maximální využití dat 2 GB měsíčně – pokud byste chtěli mít dat neomezeně, budete muset přejít na jednu z placených verzí.

Hide.me spravuje servery na 2 600 místech ve 90 zemích, ale v případě bezplatné verze máte na výběr pouze ze 3. Pokud si nemůžete vybrat, funkce Best Available Location za vás automaticky vybere nejrychlejší server.

Placené verze jsou extrémně cenově dostupné a nabízí 14denní záruku vrácení peněz, takže si můžete sami Hide.me bez rizika vyzkoušet.

5. Hideman VPNhideman devicesHideman je relativně malá VPN, která svým uživatelům nabízí bezplatná data inovativním způsobem. Každý uživatel získá 7 hodin bezplatného přístupu po založení účtu a následně jednu hodinu každý den až do celkového omezení 2 GB měsíčně.

Sice tuto VPN nevyužijete ke sledování TV maratonů, ale skvěle se hodí pro případy, kdy potřebujete dohnat pár dílů seriálu nebo když se chcete občas podívat na film. Pokud sledujete filmy a seriály pravidelně, budete muset přejít na placenou verzi, která vám nabídne neomezenou rychlost přenosu dat a neomezenou rychlost připojení.

Bezplatné účty mají omezení na pět virtuálních geolokací v Lucembursku, Rusku, Ukrajině, Rumunsku a Bulharsku. Uživatelé placených verzi mají mnohem větší výběr, včetně serverů z USA a VB. Všechny placené verze nabízí 30denní záruku vrácení peněz, což vysvětluje, proč uživatelé hodnotí Hideman VPN takto pozitivně.

Shrnutí

Vzhledem k tomu, kolik rizik se za bezplatnými VPN skrývá, může být velice obtížné si některou z nich vybrat. Mnoho bezplatných aplikací a rozšíření pro prohlížeče, s kterými se na trhu můžete setkat, ohrožuje vaši online bezpečnost prodejem vašich osobních údajů nebo instalací sledovacího softwaru na vaše zařízení, a dokonce i ty nejrychlejší VPN mohou mít značná omezení.

VPN z našeho seznamu patří mezi bezplatné verze prémiových VPN a přestože mají svá omezení, práce s nimi je naprosto bezpečná a ochrání vaše údaje před útočníky.

Pokud jste si již bezplatné VPN vyzkoušeli a chtěli byste přejít na placené verze, můžete vám doporučit ExpressVPN nebo například CyberGhost. Placené VPN jsou bezpečnější, rychlejší a spolehlivější, než jejich bezplatné alternativy a rozhodně neohrozí bezpečnost vašeho zařízení ani neprodávají vaše osobní údaje třetím stranám.

ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, zatímco CyberGhost jde ještě o krok dále a na rozhodnutí dostanete 45 dní.

Chcete-li se podívat na porovnání rychlosti třech výše zmíněných VPN, najdete ho v článku Nejrychlejší VPN pro rok 2024.

Nejlepší prémiové VPN pro Kodi v roce 2024…

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
4
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!
5
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Kate pro vpnMentor píše a rediguje od roku 2018. Pohání ji vášeň pomáhat lidem chránit se před online hrozbami.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.