Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

NordVPN odblokuje Netflix (a je to jednodušší, než si myslíte)

Daniel Krohn Aktualizováno dne 11. 3. 2024 Fakta ověřil/a Aleksandra Kovacevic Odborník na kyberbezpečnost

Pokud máte Netflix účet, možná jste si všimli, že váš dostupný obsah je omezen na vaši zemi. Obsah Netflix se liší region od regionu a sledování pořadů z jiné oblasti, než ve které se nacházíte, se může zdát nemožné. To může být nesmírně frustrující, například když jste na dovolené mimo USA a náhle ztratíte přístup k vašim oblíbeným pořadům.

Existuje mnoho důvodů, proč je tato streamingová služba nastavena tímto způsobem, od poplatků po regionální autorská práva, ale nebudeme zde zacházet do těchto detailů. To, co potřebujete je způsob, jak obejít tyto geobloky, abyste mohli sledovat váš oblíbený obsah na Netflixu odkudkoliv na světě.

Naštěstí máme odpověď - VPN. Ale ne všechny VPN odolávají této výzvě. Mnoho z nich nemá potřebnou rychlost, šifrování nebo typy a umístění serverů, které úspěšně obejdou geobloky a protokoly pro blokování VPN, které Netflix zavedl.

Nicméně, NordVPN má všechno a mnohem víc.

Jak používat NordVPN pro přístup k obsahu Netflix odkudkoli

NordVPN usnadňuje přístup ke všem službám Netflixu, včetně obsahu z USA, Velké Británie a dalších zemí. Postupujte podle následujících kroků a za pár minut budete připojeni.

 1. Zaregistrujte si službu NordVPN a nainstalujte software.
 2. Připojte se k serveru v zemi s požadovaným obsahem Netflix, jako je například Spojené království nebo USA.
 3. Přihlaste se k účtu Netflix.
 4. Posaďte se, uvolněte se a užijte si své oblíbené pořady!

Proč zvolit NordVPN pro odblokování Netflixu?

Netflix se snaží o vyloučení použití VPN při obcházení jejich geobloků. Jedním ze způsobů, jakým to dělá, je pravidelné umísťování IP adres VPN služeb na černou listinu. Během jednoho zásahu Netflixu může VPN s omezeným počtem IP adres zcela ztratit schopnost přístupu k Netflixu mimo oblast uživatele.

Nicméně NordVPN nabízí dvě vynikající řešení tohoto problému.

První je jejich stále rostoucí síť serverů a umístění serverů. V současné době má více než 6 444 serverů v 111 zemích. To dává NordVPN mnoho tisíc IP adres, přes které odesílá vaše data - a můžete se spolehnout, že jsou silně šifrované.

Ale není to jen výběr umístění serveru, který dělá NordVPN nejlepší volbou, je to také typ serverů. NordVPN má matoucí servery.Tyto servery skrývají skutečnost, že přijímaná data byla šifrována pomocí VPN. Netflix nedokáže rozlišit tato data od běžných dat, což znamená, že méně IP adres NordVPN se dostane na černou listinu.

Rychlost je klíčem pro sledování Netflixu

Připojení k Netflixu je jen polovina vyhraného boje. Jakmile budete připojeni, vašim dalším problémem bude správné načtení videa a vyloučení vyrovnávací paměti.Chcete-li si vychutnat plnohodnotný zážitek ze sledování, musíte splnit požadavky na minimální rychlost ze strany Netflixu:

 • Video standardní kvality - 480p - rychlosti 3 Mbps
 • Video s vysokým rozlišením - 720p - 5 Mbps
 • Ultra HD - 1080p - 25 Mbps

Úroveň šifrování, která se přidává k vašim datům při používání VPN, zpomaluje připojení. Většina VPN má potíže dosáhnout konzistentní rychlosti. NordVPN však nalezla způsoby, jak tyto problémy vyřešit, aby poskytla VPN službu s rychlými a stabilními rychlostmi prostřednictvím své serverové sítě. Ačkoliv rychlost NordVPN je více než dostatečná pro sledování Netflixu, ještě rychlejší možností pro spolehlivé odblokování Netflixu je ExpressVPN.

Mnoho dalších výhod používání NordVPN pro přístup k Netflixu

Když zvolíte NordVPN pro sledování Netflixu, získáte mnohem víc než vysokou rychlost a správné servery. Existuje řada dalších důvodů, proč je první volbou pro všechny vaše potřeby online.

 • Nepřekonatelné úrovně zabezpečení - včetně 2048-bitového AES šifrování, dvojité VPN a služby Onion Over VPN
 • Přísné zásady pro nezaznamenávání dat zajistí, že vaše data budou v bezpečí
 • Automatický kill switch a ochrana proti úniku DNS
 • Vyhrazené servery pro P2P a torrenting
 • Žádné omezení šířky pásma nebo stahování
 • Uživatelsky přívětivé aplikace pro všechny hlavní zařízení a operační systémy
 • 24/7 zákaznická podpora
 • 30denní záruka vrácení peněz

Navíc díky vynikajícím tarifům, včetně 74% slevy, je NordVPN skvělou volbou pro odblokování Netflixu, ať už jste kdekoliv. Další VPN s podobnými funkcemi, které vám zpřístupní Netflix, jsou ExpressVPN a CyberGhost.

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si úžasné recenze NordVPN, abyste zjistili, co si mnozí fanoušci o této službě myslí.

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Autor článků o technologích s vášní pro ochranu soukromí online.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.