Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

NordVPN odblokuje Netflix (a je to jednodušší, než si myslíte)

Daniel Krohn Odborník na kyberbezpečnost

Pokud máte Netflix účet, možná jste si všimli, že váš dostupný obsah je omezen na vaši zemi. Obsah Netflix se liší region od regionu a sledování pořadů z jiné oblasti, než ve které se nacházíte, se může zdát nemožné. To může být nesmírně frustrující, například když jste na dovolené mimo USA a náhle ztratíte přístup k vašim oblíbeným pořadům.

Existuje mnoho důvodů, proč je tato streamingová služba nastavena tímto způsobem, od poplatků po regionální autorská práva, ale nebudeme zde zacházet do těchto detailů. To, co potřebujete je způsob, jak obejít tyto geobloky, abyste mohli sledovat váš oblíbený obsah na Netflixu odkudkoliv na světě.

Naštěstí máme odpověď - VPN. Ale ne všechny VPN odolávají této výzvě. Mnoho z nich nemá potřebnou rychlost, šifrování nebo typy a umístění serverů, které úspěšně obejdou geobloky a protokoly pro blokování VPN, které Netflix zavedl.

Nicméně, NordVPN má všechno a mnohem víc.

Jak používat NordVPN pro přístup k obsahu Netflix odkudkoli

NordVPN usnadňuje přístup ke všem službám Netflixu, včetně obsahu z USA, Velké Británie a dalších zemí. Postupujte podle následujících kroků a za pár minut budete připojeni.

 1. Zaregistrujte si službu NordVPN a nainstalujte software.
 2. Připojte se k serveru v zemi s požadovaným obsahem Netflix, jako je například Spojené království nebo USA.
 3. Přihlaste se k účtu Netflix.
 4. Posaďte se, uvolněte se a užijte si své oblíbené pořady!

Proč zvolit NordVPN pro odblokování Netflixu?

Netflix se snaží o vyloučení použití VPN při obcházení jejich geobloků. Jedním ze způsobů, jakým to dělá, je pravidelné umísťování IP adres VPN služeb na černou listinu. Během jednoho zásahu Netflixu může VPN s omezeným počtem IP adres zcela ztratit schopnost přístupu k Netflixu mimo oblast uživatele.

Nicméně NordVPN nabízí dvě vynikající řešení tohoto problému.

První je jejich stále rostoucí síť serverů a umístění serverů. V současné době má více než 6 105 serverů v 61 zemích. To dává NordVPN mnoho tisíc IP adres, přes které odesílá vaše data - a můžete se spolehnout, že jsou silně šifrované.

Ale není to jen výběr umístění serveru, který dělá NordVPN nejlepší volbou, je to také typ serverů. NordVPN má matoucí servery.Tyto servery skrývají skutečnost, že přijímaná data byla šifrována pomocí VPN. Netflix nedokáže rozlišit tato data od běžných dat, což znamená, že méně IP adres NordVPN se dostane na černou listinu.

Rychlost je klíčem pro sledování Netflixu

Připojení k Netflixu je jen polovina vyhraného boje. Jakmile budete připojeni, vašim dalším problémem bude správné načtení videa a vyloučení vyrovnávací paměti.Chcete-li si vychutnat plnohodnotný zážitek ze sledování, musíte splnit požadavky na minimální rychlost ze strany Netflixu:

 • Video standardní kvality - 480p - rychlosti 3 Mbps
 • Video s vysokým rozlišením - 720p - 5 Mbps
 • Ultra HD - 1080p - 25 Mbps

Úroveň šifrování, která se přidává k vašim datům při používání VPN, zpomaluje připojení. Většina VPN má potíže dosáhnout konzistentní rychlosti. NordVPN však nalezla způsoby, jak tyto problémy vyřešit, aby poskytla VPN službu s rychlými a stabilními rychlostmi prostřednictvím své serverové sítě. Ačkoliv rychlost NordVPN je více než dostatečná pro sledování Netflixu, ještě rychlejší možností pro spolehlivé odblokování Netflixu je ExpressVPN.

Mnoho dalších výhod používání NordVPN pro přístup k Netflixu

Když zvolíte NordVPN pro sledování Netflixu, získáte mnohem víc než vysokou rychlost a správné servery. Existuje řada dalších důvodů, proč je první volbou pro všechny vaše potřeby online.

 • Nepřekonatelné úrovně zabezpečení - včetně 2048-bitového AES šifrování, dvojité VPN a služby Onion Over VPN
 • Přísné zásady pro nezaznamenávání dat zajistí, že vaše data budou v bezpečí
 • Automatický kill switch a ochrana proti úniku DNS
 • Vyhrazené servery pro P2P a torrenting
 • Žádné omezení šířky pásma nebo stahování
 • Uživatelsky přívětivé aplikace pro všechny hlavní zařízení a operační systémy
 • 24/7 zákaznická podpora
 • 30denní záruka vrácení peněz

Navíc díky vynikajícím tarifům, včetně 67% slevy, je NordVPN skvělou volbou pro odblokování Netflixu, ať už jste kdekoliv. Další VPN s podobnými funkcemi, které vám zpřístupní Netflix, jsou ExpressVPN a CyberGhost.

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si úžasné recenze NordVPN, abyste zjistili, co si mnozí fanoušci o této službě myslí.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Autor článků o technologích s vášní pro ochranu soukromí online.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.