Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Odblokování Netflix (Pokud sídlíte mimo USA)

Ren Sayer Fakta ověřil/a Kristina Joshevska Vedoucí autor

Netflix-logo

Netflix zaznamenal v posledních několika letech obrovský růst a je známý pro rozsáhlou nabídku televizních pořadů a filmů, jež jsou dostupné pro miliony lidí po celých Spojených státech i mimo ně. V současné době má americká verze Netflix v nabídce asi 20.000 pořadů a filmů, avšak toto číslo je výrazně nižší v případě kanadské a evropské verze. Jako v případě mnoha jiných mediálních služeb si američtí diváci dostat mohou vychutnat plných výhod služby, která zahrnuje bezplatnou zkušební verzi. To se na druhé straně ukázalo být vážným problémem pro diváky sídlící mimo USA.

Netflix_620

Netflix error message outside the US

Jste-li takový uživatel pak nezoufejte, jelikož existuje několik řešení. Existují dva hlavní aspekty tohoto problému, finanční a technický. A pokud chcete vyřešit tento problém, pak byste měli vyřešit oba tyto aspekty. Zde je pár informací, které vám pomohou; Netflix hodnotí vaši IP adresu, což mu umožňuje určit vaši zemi. Naštěstí na trhu existuje spousta webových aplikací, které můžete použít pro zamaskování vaší IP adersy. Stáhněte si webovou aplikaci, která přesměruje váš internetový provoz, což zajistí, že si Netflix servery budou myslet, že jste přítomní ve Spojených státech. Tento způsob je dále popsaný níže. Nejprve se pojďme zaměřit na další důležitou otázku: členství Netflix.

Pokud máte účet Netflix, který byl vytvořen ve Spojených státech, pak nezaznamenáte žádné komplikace, díky použití metody IP spoofing. Testeři této metody zjistili, že Netflix nebere v úvahu umístění, pokud jde o registraci vašeho účtu na jejich stránkách. To znamená, že pokud žijete v zahraničí, můžete si vychutnat všechny výhody Netflix stejně jako uživatelé žijící v USA.

Pokud nedisponujete účtem Netflix, je to mnohem složitější. Legálně, můžete říci, že řešení komplikací sledování Netflix v jiných zemích není stále zcela zřejmé. Můžete se pokusit platit přes PayPal nebo místní kreditní kartou a využít americkou adresu, na které se musíte zaregistrovat. To může a nemusí fungovat. Takže to zkuste, pokud vše ostatní selže.

Nyní se pojďme vrátit k řešení, které umožní serveru myslet, že jste USA divák:

Změna Vaši IP adresa

To lze provést třemi různými způsoby. Zde je seznam výhod a nevýhod spojených se všemi třemi:

Placené/Zdarma Proxy

Proxy servery jsou v podstatě servery dostupné on-line, ke kterým se můžete připojit (v tomto případě by měly být přítomny ve Spojených státech). To vám umožní přesměrovat váš internetový provoz pomocí tohoto serveru. Obecně platí, že proxy jsou zdarma a jejich použití může být nepříjemné, díky stovkám přítomných reklam. A protože jsou využívány tisící uživateli po celém světě, jejich rychlosti jsou nízké.

Pokud používáte proxy server, je nutné si uvědomit, že video streaming bude klást obrovské množství požadavky na šířku pásma, což může vyústit v nižší otáčky vyrovnávací paměti. Takže další nejlepší alternativou je stažení filmu nebo televizního pořadu, což může také trvat dlouhou dobu.

Chcete-li využívat proxy, zkuste navštívit Proxy.org. Tato stránka obsahuje spoustu informací o proxy a určitě najdete tu, která vám bude vyhovovat.

Výhody

Obecně řečeno, proxy servery jsou zdarma. Můžete je snadno stáhnout.

Nevýhody

Řada proxy (zejména ty zdarma) jsou velmi pomalé. Důvodem je jejich pravděpodobné využívání velkým množstvím uživatelů. Například proxy servery jsou velmi používány v zemích Středního Východu a Asii, takže streaming a stahování může být frustrující a pomalé. Navíc, si nikdy nemůžete být jisti kvalitou.

Rozšíření Prohlížeče

Jedná se o kompaktní softwarové mechanismy, které mění funkčnost vašeho prohlížeče. Rozšíření má tendenci změnit vaši IP adresu a odblokovat omezení, které jsou obsaženy na stránkách jako Netflix. Rozšíření prohlížeče je natolik populární, že zmínku o nich můžete najít v podmínkách používání oblíbených webových stránek, jako je Netflix. To je důvodem, proč byste měli vždy být obezřetní, jak agresivně je využíváte. jeho systému.

Výhody

Odblokování přístupu může být snadné, protože IP a rozšíření jsou k dispozici ve většině zemí po celém světě. Navíc, většina z nich je zdarma.

Nevýhody

Je vysoce nepravděpodobné, že budete prohlížet jakékoliv video ve špičkové kvalitě, zvláště pokud jde o streaming. Můžete také čelit problému, kdy další uživatelé směrují.

Virtuální Privátní Sítě (VPN)

VPN běžně patří mezi nejlepší nástroje, které může kdokoliv použít pro odblokování internetového omezení. Je to proto, že služba skutečně funguje podle svých stanovených požadavků na rychlost a bezpečnost (avšak nejsou zdarma). Virtuální privátní sítě jsou servery, pomocí kterých se stejně jako v případě proxy připojujete. Avšak hlavní rozdíl mezi VPN a proxy je, že jsou vytvořeny speciálně pro tento účel. VPN vývojáři se ujistili, že budete surfovat na blokovaných stránkách, aniž byste se museli starat o kvalitu.

VPN poskytují řady dalších výhod než jen brána k Netflix, jako je zakrytí vaší online identity a dvojí zabezpečení vašeho prohlížení. Většina VPN služeb využívá IP adresy, které jsou přítomny alespoň v 25 různých zemích. A uživatelé mají možnost připojit pomocí všech. VPN předplatné začíná na 3 dolarech za měsíc a může se vyšplhat až na 10 dolarů za měsíc (což jsou většinou prémiové poplatky). Avšak je lepší, pokud zvolíte 10 dolarovou variantu pro zvýšení kvality videa a streamování.

Zde jsou některé nejlépe hodnocené VPN služby spolu s jejich ceny:

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!
4
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
5
9.0 /10
9.0 Naše skóre
Ušetřete 50%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Ren Sayer je bývalý redaktor vpnMentor. Ren měl na starosti výzkum a testování VPN. Specializoval se na tvorbu podrobných návodů, které měly čtenářům pomoci vytěžit z jejich VPN maximum.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.