Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Vše, co potřebujete vědět o DD-WRT

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

DD-WRT je v podstatě firmware bezdrátových směrovačů a přístupových bodů. Tento firmware pracuje na operačních systémech Linux a je kompatibilní s různými routery. Hlavním úkolem DD-WRT firmware je nahradit stávající firmware routeru, který byl vložený výrobcem routeru. Tento firmware přidává další funkce, které nebyly přítomny a posiluje funkčnost routeru.

Podpora

DD-WRT podporuje funkce, jako je IPv6 distribuční systémy, pokročilou kvalitu služeb, rádiového ovládání výstupního výkonu a služby založené na démonu. Obsahuje také softwarovou podporu SD karet. Mnoho společností nyní začalo dodávat své routery s DD-WRT firmwarem, ale jedná se o přizpůsobenou verzi firmwaru, která může vyhovovat potřebám uživatele.

Nejlepší DD-WRT routery

Routery dostupné na trhu jsou určeny pro běžné uživatele, a proto se výrobci snaží udržet vše jednoduché od připojení až k nastavování. Jedná se o skvělou věc, která však může znamenat určitá omezení. Pořiďte si router, který je dodáván s nainstalovaným DD-WRT firmwarem a odemkněte jeho skutečný potenciál. Zde jsou některé z nejlepších DD-WRT routerů, které můžete na trhu najít.

Netgear Nighthawk R7000

netgear 7000_300

Tento router je jedním z nejlepších DD-WRT routerů ve své třídě. Díky výkonnému procesoru budete mít vysokou rychlost, jelikož umožňuje zašifrovat a dešifrovat VPN provoz bez problémů. Jeho 3 antény zajistí silný signál po celém domě. Dalším prvkem, který jej odlišuje, je jeho přenosová rychlost 1900 Mbps a USB 3.0 konektivita.

 

Asus RT-AC66U

Asus-RT-AC66U_300Asus RT-AC66U má nejlepší velikost flashe, což znamená, že zvládne většinu DD-WRT. Pomalejší procesor znamená, že se budete muset smířit s pomalejší VPN rychlosti. Je to jeden z nejlepších směrovačů pro ty, kteří si nemohou dovolit drahý Netgear Nighthawk.

 

Netgear AC1450

Netgear AC1450_300Mnoho lidí nemusí považovat AC1450 při pohledu na jeho přijatelnou cenu za dobrý router. Nenechte se však zmást cenou. Tento router má výkonný procesor a stejné množství RAM paměti a flashe jako některé z jeho drahých konkurentů. Jedinou nevýhodou je jeho vnitřní anténu, která snižuje jeho schopnosti během dlouhého doletu bezdrátových přenosů.

 

Kde si ho pořídit

Flash router a Router Source jsou dva z nejoblíbenějších poskytovatelů routeru. Flash router nabízí na výběr více možností jak z pohledu modelů tak i značek a nabízí lepší ceny. Flash router nabízí také Tomato router. Na druhou stranu, Router Source nabízí Sabai OS routery, které nabízí brilantní výkon VPN, takže pokud chcete získat ty nejlepší vlastnosti, routeru Sabai OS vám to nabídne.

Instalační proces

Po zakoupení DD-WRT routeru je správný čas na jeho nastavení. Zde je proces nastavení DD-WRT routeru:

 1. Najděte databázi, na které je router založen, a stáhněte soubor bin. Uvidíte dva soubory, jeden s názvem "factory to dd-wrt” a druhý soubor, který se používá při aktualizaci firmwaru.
 2. Stiskněte a podržte tlačítko reset po dobu 90 sekund ve třech fázích. Nejprve stiskněte a podržte po dobu 30 sekund a poté odpojte kabel a stiskněte jej po dobu dalších 30 sekund. Následně znovu připojte kabel a stiskněte jej po dobu dalších 30 sekund.
 3. Propojte router s počítačem za použití ethernetového kabelu.
 4. Zadejte výchozí adresu IP v adresním řádku prohlížeče a stiskněte tlačítko ENTER
 5. Najděte a klikněte na část aktualizace firmwaru
 6. Vyhledejte soubor, který jste stáhli a klikněte na tlačítko aktualizovat.
 7. Opakujte druhý krok
 8. Zadejte admin jako uživatelské jméno i heslo.
 9. Změňte základního nastavení, jako je informační a bezpečnostní nastavení.

Nastavení VPN pomocí GUI metody

Použijte GUI metodu pro nastavení VPN. Přejděte na služby, VPN a otevřete VPN klienta. Vyberte.opvn soubor a otevřete jej pomocí poznámek. Zadejte požadované informace zkopírováním z poznámek. Uložte a použijte nastavení a budete hotoví.

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

 • Guy Fawkes
 • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.