Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Vyzkoušeli jsme zákaznický servis NordVPN – co jsme zjistili

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Jsem poměrným nováčkem v rozsáhlém světě VPN s řadou různých prémiových i bezplatných VPN služeb a různým účelům využití.

Rozhodl jsem se zvolit NordVPN, jednu z nejlepších VPN na trhu.

Mým hlavním účelem využití VPN sítě je sledování televizních pořadů, které nejsou v k dispozici v mé zemi. Rád sleduji americké pořady na Netflixu a slyšel jsem, že pomocí VPN budu mít přístup ke všem americkým pořadům.

Nicméně, mimo území USA se NordVPN nepřipojoval k americkému serveru Netflixu, a tak jsem odeslal ticket zákaznickému servisu.

Ticketový systém má za cíl vyřešit problémy do 48 hodin.  Během této doby jsem obdržel obecné informace o tom, kde mohu nalézt odkazy na nejčastější dotazy, stejně jako odkaz na live chat.

O dva dny později – přesně po 50 hodinách – jsem dostal úplný a důkladný návod, jak změnit můj protokol z UDP na TCP, stejně jako seznam serverů, včetně Indie a Francie, které umožňují připojení k Netflixu.

Po skončení sledování americké verze Netflixu jsem chtěl vědět, jaký VPN protokol použít, pokud jde o konfiguraci VPN nástroje. Nechtěl jsem čekat další dva dny, než obdržím odpověď, tak jsem tentokrát použil live chat dostupný na webových stránkách NordVPN.

Namísto čekání na odpověď dva dny byl můj dotaz zodpovězený během jedné minuty.

Probral jsem, co jsem chtěl se zástupcem zákaznického servisu a obdržel jsem podrobné a jasné odpovědi. Při konfiguraci VPN jsem rychle nalezl správný protokol.

Během používání live chatu jsem cítil, že mluvím s opravdovou osobou, která má skutečnou vášeň pro služby zákazníkům.

Celkově je moje zkušenost se zákaznickým servisem NordVPN vynikající. Jak live chat, tak i ticketový systém jsou velmi informativní a velmi důkladné.

Ticketový systém může trvat dlouho, takže je vhodnější pro obecnější dotazy nebo dotazy, které nepotřebují okamžitou reakci.

Pokud však máte problém, který vyžaduje okamžité řešení, jako je zjistit, které porty se mají použít, pak live chat je neocenitelným nástrojem.

Z mých zkušeností je live chat také skvělý pro získání rad od týmů zákaznického servisu, abyste zjistili, jak nejlépe využít potenciálu NordVPN, jako je například sledování služeb Netflix a Hulu mimo USA nebo přístup na webové stránky, které jsou obvykle zablokovány.

NordVPN je jednou z nejpopulárnějších VPN služeb a jejich zákaznický servis odpovídá jejich popularitě.

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.