Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

3 nejlepších VPN pro Apple TV (aktualizace 2024)

Matthew Amos Aktualizováno dne 5. 3. 2024 Fakta ověřil/a Anneke van Aswegen Seniorní editor

Chcete ke své Apple TV připojit VPN? A proč byste nemohli? Pokud stále cestujete (nebo prostě nemáte rádi blokování na základě polohy), neexistuje lepší způsob, jak z této streamovací služby získat více.

Propojit Apple TV a VPN ale není zrovna procházka růžovou zahradou.

Tato mikrokonzole totiž například nemá zabudovanou podporu VPN, takže ji nelze přímo připojit a považovat práci za hotovou. To nám však příliš nevadí. Existuje několik způsobů, jak tento nedostatek obejít a získat kýžené spojení Apple TV a VPN. Budete k tomu ale potřebovat spolehlivý software, neochvějnou podporu a velmi jasné pokyny.

Ani není třeba zmiňovat, že nalézt správnou VPN, která by všechny tyto požadavky splňovala, zajistila požadovanou rychlost a zabezpečení, může dát vcelku práci.

A tady nastupujeme na scénu my. Nejen že následující VPN fungují s Apple TV bez problémů, ale také nabízí návody na snadnou instalaci i pro případy, kdy si s pokročilejším nastavením VPN příliš nerozumíte.

1. ExpressVPN - Několik možností nastavení pro Apple TV

 • Nejrychlejší VPN na trhu
 • Bezproblémová instalace s přednastavenými routery
 • Funkce MediaStreamer DNS – odblokování Apple TV během několika minut!
 • Kvalitní nepřetržitá podpora na živém chatu
 • 30denní záruka vrácení peněz

Ve většině případů lze Apple TV a VPN spojit prostřednictvím nastavení routeru. Je to zdaleka nespolehlivější způsob a naprostá většina VPN kompatibilních s mediálními konzolemi bude nastavení routeru nabízet.

Ale ExpressVPN vyniká tím, že nabízí přednastavené routery, čímž vás ušetří náročného procesu nastavování všech funkcí. Pokud upřednostňujete vlastní nastavení, existuje velké množství návodů na instalaci pro celou řadu zařízení. Jen se ujistěte, že to vaše bude kompatibilní.

Chcete-li si práci ještě zjednodušit, můžete vyzkoušet funkci MediaStreamer DNS. Jinými slovy vám ExpressVPN poskytne nastavení DNS pro Apple TV a efektivní službu proxy bez dodatečných nákladů. Zatímco nastavení je mnohem jednoduší, pamatujte na to, že tímto způsobem přijdete o špičkové šifrování, které ExpressVPN nabízí.

Kromě skvělých možností, které Express VPN nabízí, získáte také přístup k více než 3 000 serverům, nepřekonatelnou rychlost a profesionální nepřetržitou podporu na živém chatu. Díky tomu a také díky 30denní záruce vrácení peněz, je podle nás ExpressVPN tou nejlepší volbou pro Apple TV. Stále si nejste jistí? Přečtěte si, proč tolik uživatelů používá ExpressVPN.

Nabídka ExpressVPN červenec 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. VyprVPN - Sdílejte připojení Mac na AppleTV

 • Vlastní plugin přidá další funkce vašemu routeru (vyžadování Tomato MIPS/ARM)
 • Naprosto jasný návod na instalaci
 • Žádný firmware? Žádný problém – připojte se přes hotspot!
 • Bez vrácení peněz

VyprVPN je známá pro svoji vysokou rychlost a velké množství serverů, ale pokud jde o Apple TV, také nabízí několik triků.

VyprVPN nabízí patentovanou aplikaci pro router (ang. Router App), která je kompatibilní s aplikačním rámcem Tomato MIPS/ARM a funguje podobně jako plugin, který přidá nastavení vašeho routeru trochu „šťávy“.

Díky aplikaci bude nastavení VyprVPN na vašem routeru hračkou. Také nabízí užitečné funkce jako VPN pro jednotlivá zařízení a ruční výběr serveru. Pokud váš router nemá firmware požadovaný aplikací, nemusíte mít strach. Vlastnoruční instalace VyprVPN je také dostupná (váš router musí podporovat DD-WRT nebo Tomato).

V neposlední řadě můžete své zabezpečené připojení prostřednictvím VPN sdílet z vašeho Macu nebo Apple TV. Rychlost připojení se ale může výrazně snížit.

Ať už si vyberete cokoliv, Vypr nabízí podrobné návody k instalaci, které vám zaručí bezproblémový průběh. Budete-li potřebovat pomoc, můžete se obrátit na zodpovědnou, profesionální zákaznickou podporu. Nakonec se budete moci spolehnout na bezchybné zabezpečení a šifrování „chameleon“.

Jedinou nevýhodou VyprVPN je, že nenabízí vrácení peněz. Žádná záruka vrácení peněz, nedostatek krátkodobého předplatného a vyšší cena mohou někoho odradit, ale výkon za to více než stojí. Pokud si stále nejste jisti, podívejte se na recenze zákazníků.

3. CyberGhost - Excelentní podpora pro instalaci na router

 • Jednoduché nastavení routeru díky bezchybným návodům
 • Ruční nastavení nebo přednastavené zařízení, které vám ušetří čas
 • Skvělý poměr mezi rychlostí, funkcemi a cenou
 • Živý chat
 • Vyzkoušení služby až na 45 dní se zárukou vrácení peněz bez jakýchkoliv otázek

CyberGhost je jednou z našich nejoblíbenějších VPN pro silné a cenově dostupné zabezpečení. Rádi vám pomohou s přesnějšími požadavky, jako například sledování Apple TV bez omezení.

Nastavení CyberGhost s vaším routerem je díky jasným návodům a obrázkům naprosto jednoduché. Co se týče výkonu, nemusíte mít strach z pomalé rychlosti nebo výpadků. Tato VPN je rychlá a spolehlivá. Nabízí více než 11 690 serverů po celém světě.

Pokud se nechcete zabývat s nastavením DD-WRT/Tomato, CyberGhost nabízí přednastavené routery, které mají jediný požadavek, a to zadání vašich přihlašovacích údajů. Nákup zařízení přímo od poskytovatele není možný, ale ujistěte se, že vámi vybraný obchodník má právo produkt prodávat.

Celkově je CyberGhost skvělou VPN pro Apple TV. Díky kombinaci rychlých serverů, užitečných návodů a vynikající podpory (včetně živého chatu) je tento rumunský poskytovatel jedním z těch, o kterých byste měli uvažovat. A zmínili jsme se, že CyberGhost nabízí celý měsíc zkušebního období a vrácení peněz? Více informací o tom, co o CyberGhost říkají jejich uživatelé najdete zde.

Akce červenec 2024: CyberGhost aktuálně nabízí slevu 83% na svůj nejpopulárnější tarif! Využijte tuto nabídku a ušetřete ještě více na předplatném CyberGhost subscription.

Využijte Apple TV na maximum díky VPN

Vyžaduje to nějakou přípravu, možná pár pokusů a omylů, ale nakonec si díky VPN užijete Apple TV v celé své kráse bez omezení na základě polohy. Doporučujeme nastavení routeru. Nejen že vám to otevře dveře do světa neomezeného obsahu, ale zároveň to ochrání každé připojené zařízení.

Byl tento článek užitečný? Podělte se o něj na sociálních sítích. Vážíme si toho.

Získejte ochranu VPN přímo od zdroje – podívejte se na nejlepší VPN pro routery.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro Apple TV pro 2024 jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.0 /10
9.0 Naše skóre
Ušetřete 50%!
3
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Matthew Amos se celý život zajímá o technologie. Žije ve městě Boise ve státu Idaho (USA). Dříve pracoval jako vedoucí autor článků o marketingu na univerzitě v Montaně. Nyní pracuje na volné noze a soustředí se na vytváření obsahu o technologiích a kyberbezpečnosti.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.