Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

5 nejlepších VPN pro Chrome – Ověřených Googlem 2024

David Necpál Výzkumník v oboru kybernetické bezpečnosti

V případě všech VPN dostupných v obchodě Chrome, byste měli být opatrní, jelikož byste mohli skončit s méně než vynikajícím produktem. Používání sítě VPN nabízí mnoho výhod a většina z nich je jednoduchá. Níže je uveden seznam top 5 VPN pro Chrome.

Existuje mnoho VPN rozšíření pro Chrome. Díky velkému počtu VPN může být výzvou najít tu, která funguje dobře a nejedná se o falešnou VPN. Bez ohledu na důvod používání VPN, tyto VPN jsou nejlepší pro Google Chrome.

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit

Podrobná recenze každé VPN je uvedena níže

*Horní tabulka by měla být aktuálnější než níže uvedený text

  1. Goldenfrog VyprVPN

VyprVPN je velmi populární mezi uživateli prohlížeče Chrome. Její používání je velmi jednoduché a mají servery v mnoha různých oblastech světa. VyprVPN blokuje mnoho trackerů, což je skvělé pro surfování na internetu. Má také vestavěnou ochranu Wi-Fi.

  1. Windscribe

Windscribe byl uveden na trh v roce 2014 a nyní získává na popularitě. V současné době existuje více než 500 tisíc uživatelů tohoto rozšíření. Jedním z důvodů, proč je tak populární, je skutečnost, že je zdarma (nedoporučujeme však bezplatnou verzi, která je pomalá a omezená). Tato VPN také má vestavěnou Hacker a Wi-Fi ochranu.

  1. Hotspot Shield

Jedna z nejnovějších VNP služeb pro Google Chrome. Hotspot Shield je provozována a vlastněna společností Anchor. Anchor se stal jednou z nejspolehlivějších společností v softwarovém průmyslu a vydal mnoho populárních aplikací. K dispozici je jak bezplatná, tak i placené verze této VPN. Placená verze je neomezená a má více funkcí. Bezplatná verze je pomalá a plná reklam, což z našeho pohledu ničí uživatelský komfort.

  1. CyberGhost VPN

Na rozdíl od většiny ostatních VPN, které umožňují pouze geo-blokování, CyberGhost VPN se soustřeďuje na bezpečnost a soukromí svých uživatelů. CyberGhost VPN blokuje reklamy, sledování a škodlivé webové stránky. Je snadno ovladatelná a pouhým jedním kliknutím můžete být anonymní během prohlížení internetu. CyberGhost VPN nabízí také geo-blokování, pokud je budete potřebovat. Při použití na mobilních hotspotů CyberGhost VPN bude komprimovat data a využívá méně dat k prohlížení internetu. CyberGhost VPN také zveřejňuje roční Transparency Report, který je ISO certifikovaný. K dispozici je prémiová verze, pokud chcete více funkcí.

  1. TunnelBear VPN

TunnelBear VPN není opravdu VPN, ale šifrovaný proxy server. Šifrovaný proxy server se liší od sítě VPN, ale slouží ke stejnému účelu. Rozšíření šifruje pouze data prohlížeče, zatímco verze pro stolní počítače šifruje všechna data. TunnelBear VPN je na trhu po mnoho let a je oblíben díky desktopové verzi. Pokud chcete pouze surfovat se zapnutou VPN, rozšíření bude fungovat. TunnelBear VPN poskytuje velmi vysokou rychlost a umožňuje používat serverů ve 20 zemích.

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

David je výzkumník v oboru kybernetické bezpečnosti se zájmem o online soukromí. Věří, že lidé mají právo zůstat v soukromí, což je každý den těžší a těžší.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.