Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

4 nejlepších VPN rozšíření pro Chrome 2024

Akash Deep Aktualizováno dne 14. 3. 2024 Fakta ověřil/a Kristina Joshevska Výzkumník v oblasti kyberbezpečnosti

Zatímco jste online,váš prohlížeč neustále posílá informace, které o vás shromažďuje, každému vámi navštívenému webu. Sdílí vaši IP adresu, operační systém, hardware, a dokonce i informace o dalších zařízeních připojených k síti. Pokud webové stránky, kterým důvěřujete, jako je Google nebo YouTube, mají přístup k těmto informacím, aniž byste o tom věděli,jen si představte, co by mohly zjistit škodlivé stránky.

Použití nechráněného prohlížeče činí vaše osobní údaje, jako jsou hesla a bezpečnostní kódy, zranitelnými. Dobré VPN rozšíření šifruje návštěvnost vašeho prohlížeče tak, aby zločinci nemohli používat vaše osobní údaje pro přístup do vašich účtů.

Kromě zabezpečení připojení VPN rozšíření prohlížeče také skryjevaši IP adresua umožní vámprohlížet geograficky blokovaný obsah a obcházet cenzuruodkudkoliv na světě.

Nicméně, vaše online bezpečnost závisí na výběru jednoho z těch nejlepších rozšíření. Průměrné VPN rozšíření může zanechat zařízení zranitelnénebo dokonce může dojít k uniknout informací třetím stranám.

Pro optimální zabezpečení je třeba zajistit, aby služba, kterou si zvolíte, neuchovala záznamy o historii prohlížení. Neomezená šířka pásma a vysokorychlostní připojení jsou také nutné, a pokud plánujete streamovat geograficky blokovaný obsah, budete také potřebovat službu, která dokáže obejít moderní technologii blokování VPN.

Vyzkoušeli jsme nejlepší rozšíření VPN pro Chrome a vybrali jsme naše oblíbené na základě bezpečnosti, rychlosti a uživatelských zkušeností. Zde je krátký přehled našich favoritů – více detailů o nich naleznete níže.

Získejte 49% SLEVU na ExpressVPN teď!

Rychlý průvodce: Nejlepší VPN rozšíření pro Chrome

  1. ExpressVPN pro Chrome - Toto rozšíření funguje společně s vaší aplikací ExpressVPN pro poskytnutí maximální kontroly nad online zabezpečením. RozšířeníExpressVPN je jedním z nejlepších na trhu a nebude uchovávat záznamy o historii prohlížení. Budete také moci plně využít jedinečné funkce ExpressVPN pro rozdělené tunelování, které vám umožní rozhodnout, na které webové stránky budete přistupovat z vaší lokální IP a které z nich budete navštěvovat pomocí vaši VPN.
  2. Hotspot Shield - Pokud hledáte spolehlivou a cenově dostupnou VPN, je rozšíření prohlížeče od Hotspot Shield tou správnou volbou. Spojuje kvalitní bezpečnostní funkce s vysokou rychlostí a neomezenou rychlostí přenosu dat. Velmi jednoduše se ovládá. A svou aktivitu v prohlížeči zabezpečíte jedním kliknutím!
  3. SaferVPN - SaferVPN nabízí impozantně rychlé a bezpečné bezplatné VPN rozšíření pro Chrome. Základní účet SaferVPN vám poskytne 500 MB volné šířky pásma každýměsíc. Instalace rozšíření je neuvěřitelně snadná a nastavení nevyžaduje žádné technické znalosti.
  4. ZenMate VPN - Kompletní internetové zabezpečení si můžete vychutnat s bezplatným rozšíření prohlížeče ZenMate VPN. Bezplatná služba je omezená, ale můžete přejít na jeden z cenově dostupných prémiových plánů pro ještě větší výkon. RozšířeníZenMate šifruje veškerý provoz vašeho prohlížeče, aby byla zajištěna vaše anonymita a online bezpečnost.

Důvod, proč potřebujete použít jedno z nejlepších VPN rozšíření pro Chrome

Dobrá VPN rozšíření prohlížeče odblokují geograficky zablokovaný obsah, zabezpečují vaše připojení a skryjí vaše osobní informace před hackery a počítačovými zločinci.

Avšak mnoho dostupných VPN rozšíření není bezpečných. Ve skutečnosti někteří byli přichyceni při zneužívání uživatelů a poskytování jejich soukromých informací bez jejich znalosti. Z tohoto důvodu je důležitézabezpečit vaše připojení pomocí důvěryhodného VPN rozšíření prohlížeče.

Počet dostupných VPN rozšíření pro prohlížeč Chrome může být ohromující. Na výběr je celá řada možností a každá služba tvrdí, že je pro vás ta nejlepší.

Měli byste se vyhnout samostatným rozšířením a namísto toho zvolit ty, které jsou poskytovány důvěryhodnými VPN poskytovateli. Samostatná rozšíření jsou v nejlepším případě pouze proxy, které nebudou šifrovat vaše data a v nejhorším případě se může jednat o škodlivé programy určené k shromažďování vašich osobních údajů.

Všechny naše špičkové volby jsou propojeny s důvěryhodnými VPN poskytovateli a mají vše potřebné pro zabezpečení vašich dat a zajištění online bezpečnosti.

Nejlepší VPN rozšíření 2024 - Detailní pohled

1. ExpressVPN - VPN rozšíření nabité funkcemi

Příjemné uživatelské rozhraní ExpressVPNvám poskytuje plnou kontrolu nad vaším připojením, aniž byste museli odcházet z prohlížeče. Na rozdíl od většiny VPN rozšíření šifruje všechna data, která procházejí vaší sítí.

Pokud se potýkáte s webovými stránkami, které vás zablokují, pokud jim zakážete přístup k GPS poloze vašeho zařízení, může zamaskovat vaše HTML5 geografické umístění, aby vám umožnila přístup na tyto stránky bez ohrožení vaší anonymity.

ExpressVPN rozšíření a aplikace představují výkonnou kombinaci pro zajištění online zabezpečení Díky bleskovým rychlostem, neomezené šířce pásma a výběrem z více než 3 000 globálních serverů není divu, že je ExpressVPN oblíbenou volbou zákazníků.

Nabídka ExpressVPN červen 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. Hotspot Shield - Nejlepší poměr cena/výkon

Rozšíření prohlížeče Chrome od Hotspot Shield je špičkovým bezpečnostním nástrojem.

Je vhodné pro začátečníky a má jednoduché ovládání. Stažení, instalaci a připojení provedete jediným kliknutím.

Rozšíření k ochraně vašich údajů využívá šifrování na úrovni armády. Blokace WebRTC vás ochrání před únikem údajů skrze IP a získáte i blokaci reklam a malwaru!

Rozšíření od Hotspot Shield si můžete před zakoupením prémiové verze vyzkoušet s omezenou bezplatnou verzí anebo také využít 45denní záruku vrácení peněz.

Určitě si užijete i vysokou rychlost připojení a neomezenou rychlost přenosu datPřečtěte si, co si o tom myslí ostatní uživatelé.

3. SaferVPN - Nejlepší pro začátečníky

Rozšíření pro Chrome od SaferVPN je skvělá volba pro začátečníky i VPN veterány. Budete si užívat jednoduchosti nastavení pomocí jednoho kliknutím od instalace po připojení. Nežertujeme – díky jednomu kliknutí budete zabezpečení.

Můžete také získat nepřetržitý přístup k zákaznickým službám 24/7, a to přímo v rozšíření, takže je vždy na dosah ruky.

Přestože se ve VPN komunitě vyrojily určité otázky ohledně toho, zda rozšíření SaferVPN skutečně šifruje vaše data, zákaznické služby nám potvrdily, že šifruje všechna data vašeho prohlížeče.

Pokud ještě nejste připraveni zavázat se k placenému plánu, SaferVPN nabízí každý měsíc 500 MB bezplatné šířky pásma, abyste si mohli tuto službu vyzkoušet. Pokud se vám líbí toto rozšíření, opravdu si zalíbíte kompletní VPN službu VPN od SaferVPN. Opravdu nemůžeteudělat nic špatně se špičkovými bezpečnostními funkcemi, super vysokými rychlostmi a neomezenou šířkou pásma.

Nejlepší ze všeho je, že celý balíček můžete bez rizika vyzkoušet po dobu 30 dní. Zde je to, co si myslí skuteční uživatelé o SaferVPN.

4. ZenMate VPN - Nejlepší bezplatné VPN rozšíření

Pokud hledáteplnohodnotné VPN rozšíření, ale máte omezený rozpočet, pak je VPN rozšíření od ZenMate vaší dokonalou volbou! Jejich bezplatná verze nabízí širokou škálu funkcí s malým kompromisem. Je také jednou z nejjednodušších služeb na trhu z hlediska nastavení a konfigurace.

Jednou z jedinečných vlastností toho rozšíření je funkce SmartPrice, která je předem aktivována. SmartPrice vám šetří peníze, když nakupujete online zobrazením příslušných recenzí produktů a srovnáváním cen. Jejich bezpečnostní funkce zahrnují blokování WebRTC, šifrování a NATFirewall, který zabraňuje hackerům skenovat vaše zařízení.

Jako bonus funkce AlwaysOn zahájí VPN zabezpečení, jakmile se připojíte k internetu, aby vaše osobní údaje nebyly nikdy veřejné.

Prémiová verze programu ZenMate je šetrná k rozpočtu a na rozdíl od bezplatné verze nabízí neomezené rychlosti a servery po celém světě. Ke svému účtu budete moci současně připojit až Neomezený zařízení.

Dobrou zprávou je, že když aktivujete svůj bezplatný účet, ZenMate vám poskytne 7denní bezplatnou zkušební verzi svých prémiových služeb.. Uživatelé pějí chválu na ZenMate a není těžké pochopit proč!

Vylepšete Chrome s nejlepšími VPN rozšířeními

Přestože doporučujeme vydat se bezpečnou cestou a používat vyhrazené VPN klienty, tato rozšíření představují výjimku těchtopravidel. Ať už hledáte anonymitu, odblokování obsahu nebo zdravou rovnováhu, najdete to zde.

Všichni milují dobrou slevu. Podívejte se na nejlepší zvýhodněné nabídky VPN v roce 2024, které aktualizujeme týdně.

Mohlo by se vám také líbit:

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro Chrome roku 2024 jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.1 /10
9.1 Naše skóre
Ušetřete 77%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

  • Akash Deep
  • Akash Deep Výzkumník v oblasti kyberbezpečnosti

Akash je autorem vpnMentor, který je odhodlaný čtenářům poskytovat nezaujaté a odborné rady v oblasti online bezpečnosti a soukromí. Specializuje se na analýzu nejnovějších trendů v oblasti kybernetické bezpečnosti a poskytování aktuálních informací, na základě kterých se mohou čtenáři rozhodovat.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.