Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Nejlepší nabídky a (AKTIVNÍ) poukazy na VPN – únor 2024

Matthew Amos Aktualizováno dne 14. 11. 2023 Fakta ověřil/a Ben Lawson Seniorní editor

Nejlepší Black Friday nabídky VPN jsou tady a nadchnou vás. Ušetřete obrovské částky při nákupu nejproslulejších VPN, jako je ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access.

Připravte se letos v listopadu na spoustu nabídek a speciálních akcí. Zde je náš výběr nejlepších nabídek VPN na Black Friday pro maximální soukromí a zabezpečení za snížené ceny. Řada VPN dokonce nabízí používání služby na několik měsíců zdarma.

Zde je 5 nejlepších Black Friday nabídek VPN roku 2024

 1. ExpressVPN – Nejrychlejší dostupná VPN se slevou 49% a 3 měsíci zdarma.
 2. CyberGhost – Získejte slevu až 84% plus 3 měsíce služby bez placení.
 3. Private Internet Access – Ušetřete 82% a získejte až 4 měsíce zdarma.
 4. NordVPN – Snížení ceny o 67% je nyní k dispozici.
 5. Surfshark – Zaplaťte o 82% méně právě dnes.

ExpressVPN – přístup k vašim oblíbeným službám odkudkoliv!

Sleva 49%

Získejte 49% slevu na ExpressVPN plus 3 měsíc zdarma!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

Ušetřete ještě dnes!

 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Blesková rychlost na 3 000 serverech v 105 zemích
 • Funguje s: Netflix (se servery optimalizovanými pro Netflix US, UK a další knihovny, viz web CyberGhost), BBC iPlayer, Hulu, HBO Max, Showtime a dalšími
 • Všechny servery podporují P2P aktivity (skvělé pro torrenty)
 • Kompatibilní s: Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox a routery
 • 8 připojení současně
 • Další informace o ExpressVPN
 • Zobrazit další nabídky!

Využít nabídku ExpressVPN!


CyberGhost – pouze RAM servery pro nevyšší úroveň ochrany soukromí!

Sleva 83%

Ušetřete 83% na CyberGhost!

Vyprší: 3 pro 2020

A dostanete 3 měsíce zadarmo!

 • 45denní záruka vrácení peněz
 • 11 683 serverů v 100 zemích obejde geoblokace
 • Funguje s: Netflix (se servery optimalizovanými pro Netflix US, UK a další knihovny, viz web CyberGhost), BBC iPlayer, Hulu, HBO Max, Showtime a dalšími
 • Specializované servery pro torrenty a streamovací služby
 • Kompatibilní s: Mac, Windows, Linux, Android, iOS, routery a další
 • 7 připojení současně
 • Další informace o CyberGhost
 • Zobrazit další nabídky!

Využít nabídku CyberGhost!


Private Internet Access – globální síť podporující P2P

Sleva 83%

Ušetřete 83% na PIA!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

A dostanete 4 měsíce zadarmo!

 • 29 650+ serverů v 91 zemích s podporou P2P
 • Funguje s: Netflix, Kodi, HBO Max, Hulu a dalšími
 • Kompatibilní s: Mac, Windows, Android, iOS
 • Neomezený současně připojených zařízení v rámci 1 předplatného
 • 30denní záruka vrácení peněz a 4 měsíce zdarma s 3letým tarifem
 • Další informace o PIA

Využít nabídku PIA!


NordVPN – VPN s blokátory virů a trackerů se slevou!

Sleva 68%

Ušetřete 68% na NordVPN!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

A dostanete 3 měsíce zadarmo!

 • 6 088 serverů v 61 zemích pro bezchybné sledování
 • Funguje s: Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ a dalšími
 • Kompatibilní s: Windows, Android, macOS, iOS, Linuxem, routery a dalšími
 • 6 současně připojených zařízení
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Přečíst více o NordVPN

Získat nabídku Nord nyní!


Surfshark – v letošním říjnu ochráníte všechna svá zařízení za méně peněz

Sleva 84%

Ušetřete 84% na Surfshark!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

A dostanete 2 měsíce zadarmo!

 • 3 200 serverů v 100 zemích
 • Funguje s: Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ a dalšími
 • Kompatibilní s: Windows, Android, macOS, iOS, Linuxem, routery a dalšími
 • Neomezený současně připojených zařízení
 • 30denní záruka vrácení peněz s až 5 měsíci zdarma
 • Přečíst více o Surfshark

Získat nabídku Surfshark nyní!


IPVanish – stabilní rychlosti pro plynulé streamování kdekoliv!

Sleva 77%

Ušetřete 77% na IPVanish VPN!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

Nepropásněte tuto skvělou akci!

 • 2 200 serverů v 75 zemích
 • Funguje s: Netflix, Hulu a BBC iPlayer
 • Připojení neomezeného počtu zařízení současně
 • Kompatibilní s: Windows, Mac, Android, iOS, routery a dalšími
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Další informace o IPVanish

Ušetřit NYNÍ!


PrivateVPN – upřednostněte ochranu soukromí při používání hotspotu

Sleva 85%

Získejte 85% slevu na předplatné PrivateVPN!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

A dostanete 24 měsíců zadarmo!

 • 200 serverů v 63 zemích s podporou torrentů
 • Funguje s: Netflix, HBO Max, Hulu a dalšími
 • Kompatibilní s: Mac, Windows, Android, iOS
 • 10 připojení současně
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Další informace o PrivateVPN

Využít nabídku PrivateVPN!


Proton VPN

Sleva 50%

Získejte 50% slevu na Proton VPN!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

Plaťte za předplatné ještě méně!

 • Přes 3 217 serverů ve 71 zemích s podporou P2P
 • Funguje s: Netflix, Disney+, Hulu a dalšími
 • 10 zařízení současně
 • 30 denní záruka vrácení peněz
 • Přečtěte si více o Proton VPN

Ušetřit NYNÍ!


Hotspot Shield

Sleva 77%

Ušetřete 77% na Hotspot Shield!

Záruka vrácení peněz: 45 dní

Využijte tuto limitovanou nabídku!

 • Bezpečnostní protokol Hydra pro rychlé a zabezpečené spojení
 • Použití VPN na 5 zařízeních současně
 • 1 800 serverů v 80 zemích
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Přečíst více o Hotspot Shield

Ušetřete HNED TEĎ!


Hide.me VPN

Sleva 73%

Ušetřete 73% na Hide.me!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

A dostanete 2 měsíce zadarmo!

 • Striktně dodržuje zásadu bez záznamů
 • 2 400 serverů po celém světě
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • 10 současně připojených zařízení
 • Přečíst více o hide.me VPN

Ušetřete HNED TEĎ!


TunnelBear VPN

Sleva 67%

Získejte 67% slevu na TunnelBear VPN!

Záruka vrácení peněz: 0 dní

Nepropásněte tuto skvělou akci!

 • Snadno použitelné aplikace, ideální pro VPN nováčky
 • 5 000 serverů v 47 zemích
 • Silné 256-bitové AES šifrování pro lepší zabezpečení
 • Neomezený současně připojených zařízení
 • Přečíst více o TunnelBear VPN

Ušetřete HNED TEĎ!


VyprVPN

Sleva 50%

Získejte 50% slevu na předplatné VyprVPN!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

Nepropásněte tuto skvělou akci!

 • 700 serverů v 70 zemích
 • Funguje s: Netflix, Hulu a BBC iPlayer
 • 5 zařízení současně
 • 30 denní záruka vrácení peněz
 • Přečtěte si o VyprVPN více

Ušetřit NYNÍ!


StrongVPN

Sleva 66%

Získejte 66% slevu na StrongVPN!

Záruka vrácení peněz: 30 dní

Plaťte za předplatné StrongVPN ještě méně!


Kterou slevu doporučujeme?

ExpressVPN je naše nejoblíbenější řešení nabízející skvělý poměr ceny a výkonu. Získáte slevu 49% na nejrychlejší VPN na trhu pro nerušený streaming, která zprovozní nejoblíbenější služby včetně Netflixu, Hulu, Amazon Prime Video a BBC iPlayer. Navíc zajišťuje online ochranu tím samým zabezpečením, které používají i armádní subjekty.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Matthew Amos se celý život zajímá o technologie. Žije ve městě Boise ve státu Idaho (USA). Dříve pracoval jako vedoucí autor článků o marketingu na univerzitě v Montaně. Nyní pracuje na volné noze a soustředí se na vytváření obsahu o technologiích a kyberbezpečnosti.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.