Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Co je to VPN Kill Switch a proč byste ho měli používat

John Norris Odborník na technologie a autor článků o sportu

I když na trhu existuje spousta kvalitních VPN, žádná služba není dokonalá, jak můžete vidět na našem žebříčku služeb. Klíčovou obavou pro potenciální zákazníky – nebo zákazníky, kteří chtějí zlepšit své stávající služby – je: spolehlivost.

To dává smysl. V případě přerušení připojení se počítač připojí zpět k veřejné IP adrese poskytnuté poskytovatelem internetových služeb (ISP). V důsledku toho pak bude tento uživatel vystaven a jeho / její aktivita může být snadno sledována.

Nejnebezpečnější část? Bez správného opatření, uživatel ani nemusí vědět, zda a kdy k tomu došlo.

Pro zamezení tomuto problému několik VPN služeb nabízí funkci "kill switch". V zásadě platí, že kill switch v případě selhání VPN připojení odpojí vaše připojení k internetu.

Proč je tato funkce důležitá a kdo ji nabízí? Všechny aspekty týkající se této důležité bezpečnostní otázky jsou zahrnuty v následující části Nejčastější dotazy

Jak spolehlivé jsou VPN sítě obecně?

Záleží na typu služby, kterou používáte.

VPN kill switch - vpnMentor

Společnosti, které vlastní své vlastní servery a nabízejí několik desítek serverových clusterů mohou téměř kompletně zajistit připojení. Například několik top 5 VPN sítí doporučených na našich stránkách se chlubí 99,99 % uptime:

Avšak společnosti, kteří sdílejí servery nebo ty, které nenabízejí připojení na několika serverech, jsou mnohem méně spolehlivé. S větší pravděpodobností budou také omezovat šířku pásma stejně jako počet připojení k serveru, které můžete provést.

Jaké jsou hlavní příčiny pro odpojení?

Jedním z důvodů, proč VPN získávají na popularitě, je, že mají tendenci být velmi spolehlivé. I přesto však VPN připojení příležitostně čelí problémům, které mohou frustrovat uživatele.

Tři hlavní důvody pro ztracené připojení:

 1. Nastavení firewallu a / nebo routeru: Váš firewall, antivirus, anti-spyware nebo nastavení programu může způsobit časté přerušení vašeho připojení. Chcete-li to otestovat, vypněte tyto funkce a pokuste se připojit. Pokud se připojení stabilizuje během vypnutí těchto funkcí, budete muset přidat VPN sítě jako výjimku předtím, než je znovu spustíte.
 2. Výběr VPN protokolu: ExpressVPN uvádí, že připojení jsou více stabilní, když je síť běží na TCP protokolu, na rozdíl od výchozí UDP. Takže pokud se vaše připojení prokáže jako nestabilní, dobrý test odstraňování závad je přepnutí protokolu.
 3. Nedostatečná intenzita signálu / zahlcení sítě: Vzhledem k tomu, že VPN služby umožňují uživatelům připojit se ke vzdáleným serverům, je snadnou chybou si myslet, že podmínky místní Wi-Fi nejsou důležité. Bohužel, výkonnost vašeho Wi-Fi připojení přímo ovlivňuje spolehlivost VPN připojení. Slabý signál pravděpodobně způsobí, že vaše připojení poklesne kvůli nadměrným ztrátám dat. Kromě toho velké využití internetového připojení – jako to, co se vyskytuje v kavárnách, na letištích a rušných knihovnách – může také způsobit nestabilitu vašeho VPN připojení.

Kolik VPN sítí nabízí kill switch?

V posledních letech stále více VPN společnosti začalo nabízet kill switch. Ty zahrnují:

 • Private Internet Access
 • HMA
 • AirVPN
 • IPVanish
 • VyprVPN
 • ExpressVPN
 • PureVPN
 • SwitchVPN

Buffered - nenabízejí funkci kill switch.

Je funkce kill switch automaticky aktivní?

Ne vždy. V řadě případů chcete-li aktivovat VPN kill switch, budete muset jít do nastavení aplikace a aktivovat tuto funkci.

Například VyprVPN poskytuje dialogové okno, ve kterém si uživatelé mohou přizpůsobit své možnosti funkce kill switch.

vyprvpn-kill-switch-settings

Kromě funkcí zapnutí a vypnutí dialogové okno umožňuje uživatelům vybrat situace, kdy bude kill switch fungovat. Aplikace nabízí Aplikační úroveň (přepínač bude fungovat při spuštěni VyprVPN a připojení se nezdaří) nebo Systémovou úroveň (pokud jste přihlášeni k VyprVPN ale aplikace není spuštěna). Uživatelé mohou také aktivovat blokování sítě LAN, když je kill switch aktivní.

Naopak, kill switch funkce ExpressVPN pod názvem Network Lock se aktivuje ve chvíli, kdy kliknete na tlačítko "connect".

Kdo je nejvíce zasažen problémy se spolehlivostí VPN sítě?

Selhání připojení má závažný dopad na lidi, kteří používají VPN síť pro stahování torrentů.

Tito uživatelé zůstat ve spojení s jejich VPN pro dlouhé časové úseky a nemusejí být před svými počítači, aby museli reagovat na výpadky spojení. Pokud jejich služby nenabízejí kill switch nebo není-li jejich kill switch aktivován mohou být vystaveni sledování jejich IP adres přes veřejné připojení, aniž by si to uvědomovali.

Pro zmírnění tohoto rizika uživatelé stahující torrenty obvykle vyhledávají jedno z následujících dvou řešení:

 1. Použití klienta Vuze BitTorrent: Tato end-to-end softwarová aplikace udržuje lehkou stopu, nezpomaluje počítač a rychle stahuje torrenty. V posledních verzích klienta Vuze může být vázáno na VPN připojení. To může být výhodné v případě nespolehlivého VPN. Spíše než směrování OS zpět do směrování paketů přes veřejnou IP síť, Vuze se bude i nadále pokoušet směrovat tyto pakety přes VPN. Torrenty nebude úspěšně staženy, avšak pakety nebudou procházet přes veřejnou síť.
 2. Ruční konfigurace nastavení brány firewall: Pro uživatele, kteří se nechtějí spoléhat na třetí strany, mohou ručně na konfigurovat nastavení firewallu OS pro blokování stahování v případech, kdy se VPN připojení nezdaří. To platí zejména pro počítače se systémem Windows. Například Private Internet Access odpojí stahování torrentů v případě, že nastavení brány firewall systému Windows není správně nakonfigurováno.

Existují jiné způsoby k ochraně proti odpojení?

Kromě integrovaných kill switch funkcí existuje několik možností třetích stran na ochranu vašeho soukromí a vaši IP adresy, pokud spolehlivost sítě VPN není stabilní. Dva nejpopulárnější jsou VPNetMon a VPN Watcher.

VPNetMon zamezuje nezabezpečené připojení, pokud vašeho VPN připojení selhá. Tento bezplatný program třetí strany jednoduše zavře vybrané aplikace při selhání VPN připojení. Mnoho uživatelů si oblíbilo tento program, protože nevypne celý připojení k internetu; zavře pouze přednastavené programy, které by mohly komunikovat IP adresy přes nechráněné připojení.

VPN Watcher je další populární nástroj pro monitoring VPN spojení. Stejně jako VPNetMon, tento program zabraňuje kontrolovaným aplikacím odesílat jakékoliv data do sítě v případě nezdárného VPN spojení. Současná cena je 9,95 USD.

Shrnutí: Záruka připojení VPN je životně důležitá pro ochranu uživatele

Zatímco uživatelé používají VPN služby z různých důvodů, všichni si cení své soukromí. V případě neúspěšného připojení je IP adresa uživatele vystavena sledování. To je důvod, proč je spolehlivost sítě VPN tak významná.

Zejména pro ty, kteří spoléhají na konstantní připojení, ať už pro stahování torrent či získávání informací, je ochrana identity důležitá. Pro tyto uživatele je výběr VPN společnosti, která nabízí kill switch, rozhodující.

Na druhé straně mnoho dnešních špičkových VPN společností ví, že pokud je IP adresa uživatele odhalena díky odpojení sítě, ztratí podíl na trhu. Proto nabízejí kromě 99,9 % spolehlivosti také funkci kill switch.

Vyberte si VPN, která zahrnuje funkci kill switch:

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!

Poznámka redakce: Vážíme si vztahu s našimi čtenáři a snažíme se získat vaši důvěru transparentností a poctivostí. Jsme ve stejné vlastnické skupině jako některé z předních produktů recenzovaných na těchto stránkách: Intego, Cyberghost, ExpressVPN a Private Internet Access. To však nemá vliv na náš proces hodnocení, protože dodržujeme přísnou metodiku testování.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

 • John Norris
 • John Norris Odborník na technologie a autor článků o sportu

John Norris působil jako technický spisovatel, novinář a instruktážní designer před tím, než se v roce 2013 zaměřil na technologické blogování. I přesto, že se primárně zaměřuje na otázky digitální bezpečnosti a ochrany osobních údajů, mezi jeho zájem patří jakákoliv technologická oblast, která může obohatit životy lidí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.