Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Jak odblokovat kanály na Roku a sledovat kdekoliv cokoliv

Kate Veale Vedoucí redaktorka

Těšili jste se, jak si nainstalujete přehrávač Roku a zjistili jste, že ve vaší zemi je k dispozici jen omezené množství síťových aplikací? Tak to pro vás máme skvělou zprávu!

Naši odborníci přišli na řešení.

Ukážeme vám, jak využít VPN a jednoduše odblokovat všechny kanály Roku odkudkoliv na světě.

Spousta aplikací Roku je dostupná pouze pro diváky z USA a zbytek světa nechává na holičkách. Za zařízení Roku jste zaplatili stejnou cenu jako Američani (nebo dokonce více), ale přístup máte jen k polovině obsahu.

I kanály, které jsou jinak dostupné po celém světě, jsou nepřístupné. Netflix a Hulu používají geoblokování, a omezují tak obsah, který můžete sledovat, z hlediska vaší polohy. Ve vaší zemi není k dispozici obrovské množství pořadů a filmů.

Pokud vám to zní povědomě, tak je tento rychlý a jednoduchý návod na využití VPN pro Roku právě pro vás. VPN dokáže obejít blokování a zpřístupnit vám obsah všech oblíbených streamovacích služeb a zároveň zabezpečí vaše připojení k internetu a zajistí vám anonymitu.

Velice důležité je, abyste si vybrali tu nejlepší VPN pro zařízení Roku a ujistili se tak, že získáte zabezpečený, neomezený přístup a bezproblémové sledování. V tomto článku zjistíte všechno, co potřebujete vědět.

Spěcháte? Shrnutí nejlepších VPN pro Roku

  1. ExpressVPN - ExpressVPN je nejrychlejší, prémiovou VPN na trhu, takže se nikdy nebudete muset potýkat se zdlouhavým načítáním!
  2. CyberGhost - CyberGhost má jednoduché ovládání a vysokou rychlost. Také nabízí přednastavené profily pro sledování, které automaticky zpřístupní blokovaný obsah a optimalizují vaše sledování.
  3. IPVanish - Bleskurychlá IPVanish funguje v podstatě na každém zařízení, včetně Roku, pokud si ji nainstalujete na router, zabezpečí vaše údaje a obejde blokace.
  4. VyprVPN - VyprVPN využívá patentovanou technologii Chameleon, která bez problému obejde blokace dokonce i na stránkách, které VPN kontrolují.

Odblokujte stránky na svém Roku!

Na co se zaměřit při výběru VPN pro Roku

Geoblokace funguje na základě vyhledání polohy z vaší IP adresy a poté zablokováním jakéhokoliv obsahu, který ve vaší oblasti nemá vysílací práva. Abyste využili celý potenciál přehrávače Roku a získali přístup k blokovaným streamovacím službám, musíte si změnit IP adresu.

Existuje několik způsobů, jak získat novou IP adresu a zamaskovat svou skutečnou polohu, ale použití VPN je zdaleka ten nejbezpečnější a nejsnadnější. VPN dokáže obejít blokování a zároveň zabezpečit vaše připojení k internetu.

Vámi vybraná VPN by měla běžet na vysokorychlostních serverech po celém světě. A ještě důležitější je, aby nabízela servery v USA, protože všechny aplikace Roku jsou dostupné právě tam. Ujistěte se taky, že vámi vybraná služba nabízí neomezenou rychlost přenosu dat.

Nezbytné také je, aby VPN dokázala obejít blokace VPN používané společnostmi, jako je Netflix a Hulu. Tady si musíte dát velký pozor, protože jen velmi málo VPN to opravdu dokáže.

Jak nainstalovat VPN na zařízení Roku?

VPN software nemůžete jen tak nahrát přímo na vaše Roku zařízení, místo toho musíte najít takovou službu, kterou můžete nainstalovat na svůj router. Nemějte obavy, je to mnohem jednodušší, než se zdá, a my pro vás máme připravený podrobný návod, který vás instalací provede.

Za velké plus můžete také považovat, že pokud si VPN nainstalujete na router, zabezpečíte tak všechna zařízení využívající vaše internetové připojení. Měli byste tedy hledat takového poskytovatele VPN, který umožňuje připojení několika zařízení současně.

Další výhody využívání VPN na Roku a všech vašich zařízeních

Ochrana soukromí

VPN šifrování chrání vaše údaje před hackery a dohledem ISP nebo vládních orgánů. Pokud se jakýmkoliv způsobem hackeři nebo vláda k vašim údajům dostanou, šifrování se postará o to, aby byly tyto údaje nečitelné a nikdo tak nemohl sledovat vaši online aktivitu.

Online anonymita

Ty nejlepší VPN využívají špičkové bezpečnostní funkce jako automatické nouzové odpojení a ochranu proti úniku údajů skrze DNS pro zajištění kompletní anonymity, když jste online. Tyto funkce znemožní údajům opustit vaše zařízení v ojedinělých případech, kdy dojde k přerušení připojení k VPN.

Zvolená VPN by také měla dodržovat striktní zásady nulového uchovávání záznamů, aby nebylo možné dohledat záznamy o vaší aktivitě.

Vyhnete se omezení rychlost ze strany ISP

Pokud máte problém s pomalým připojením, možná je na vině právě váš ISP a VPN pro vás může být řešením. Směrováním vašeho provozu skrze šifrovaný tunel VPN ztěžuje možnost kontroly ze strany ISP, co se týče využití rychlosti přenosu dat.

Ty nejlepší VPN dokonce komprimují data, aby zvýšily rychlost přenosu.

Nejlepší VPN pro Roku a proč se nám líbí

1. ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z nejrychlejších VPN pro Roku – ve skutečnosti je vítězem našeho testu rychlosti! S neomezenou rychlostí přenosu dat a přístupem k 3 000+ serverů v 105 zemích obejdete geoblokace a blokace VPN levou zadní.

Instalace ExpressVPN na váš router je jednoduchá a poskytovatel nabízí dedikované aplikace pro všechny hlavní operační systémy. Jedno předplatné se postará o zabezpečení 8 zařízení současně.

ExpressVPN obsahu bezpečnostní funkce, včetně 256bitového šifrování, automatickým nouzovým odpojením a striktních zásad nulového uchovávání záznamů. Jedinečná funkce split tunneling umožňuje bezpečné brouzdání po internetu, aniž byste ztratili přístup k místním zařízením jako je například tiskárna.

ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz bez jakýchkoliv otázek na všechny své služby a VPN si můžete zdarma vyzkoušet na 7 dní na zařízeních se systémy Android a iOS. Tuto skvěle hodnocenou VPN si tak můžete otestovat před instalací na váš router.

Sledujte obsah s ExpressVPN!

2. CyberGhost

Úchvatné bezpečnostní funkce CyberGhost udrží vaši online aktivitu v soukromí, zatímco prosvištíte skrze blokaci VPN i geoblokaci při přístupu ke všem kanálům i aplikacím Roku.

Celému domu se můžete postarat o zábavu (a ticho při sledování filmového maratonu) díky softwaru pro všechny operační systémy a možnosti připojení až 7 zařízení současně.

CyberGhost nabízí enormní 45denní záruku vrácení peněz na všechny své služby, což jasně vysvětluje, proč je oblíbencem davu.

Sledujte obsah s CyberGhost!

3. IPVanish

IPVanish nabízí všechny funkce, které VPN pro Roku potřebuje a ano, zamaskuje i vaši IP adresu! S touto VPN zažijete kompletní online anonymitu a získáte celkové šifrování pro všechna zařízení, včetně routerů.

Díky snadno použitelnému rozhraní je práce s IPVanish skutečně jednoduchá i pro začátečníky. Dostane se vám bleskových rychlostí a neomezené rychlosti přenosu dat proNeomezený zařízení.

IPVanish si můžete pořídit hned teď díky 30denní záruce vrácení peněz nebo můžete získat o této VPN bližší informace z názorů skutečných uživatelů.

Sledujte obsah s IPVanish!

4. VyprVPN

Technologie Chameleon poskytovatele VyprVPN hravě obejde geoblokaci a anti-VPN software služeb, jako je Netflix. Poskytovatel vlastní síť 700 serverů (které patří výhradně poskytovateli, což je u VPN vzácné) v 70 zemích, včetně USA.

VyprVPN je rychlá a bezpečná VPN, která vám zajistí neomezený přístup ke všem nejlepším aplikacím Roku. A nejlepší je, že si VPN jednoduše nainstalujete na svůj router. Díky bezpečnostním funkcím, jako je šifrování na úrovni armády a NAT Firewall, bude vaše síť téměř imunní na jakékoliv kybernetické útoky.

Vyzkoušejte si tuto inovativní VPN sami díky 3denní zkušební verzi. Musíme vás však upozornit, že tento poskytovatel po skončení zkušební verze v současné době nenabízí záruku vrácení peněz a pokud nebude tato VPN vhodná pro vaše Roku zařízení, měli byste si s jejím zrušením pospíšit.

Sledujte obsah s VyprVPN!

Shrnutí

Pokud žijete mimo USA, mohl by vás výběr aplikací a dostupných kanálů Roku poměrně zklamat. VPN je skvělé řešení, jak odblokovat každý pořad, film a službu z knihovny Roku.

Ty nejlepší VPN vás dokonce dostanou okolo blokace VPN a nabídnou vám tak celkový přístup k omezeným službám, jako je americký Netflix a Hulu. Zároveň VPN chrání vaše osobní údaje a stará se o vaši online anonymitu.

A ještě lepší je to, že ty nejlepší VPN nejsou ani výrazně drahé! Ti nejlepší poskytovatelé nabízí pravidelné výrazné slevy na předplatné, takže se můžete podívat na naši stránku s poukazy, kde najdete ty nejžhavější současné nabídky.

Vyzkoušet ExpressVPN!

Nejlepší VPN pro odblokovat kanály na Roku jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 77%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Kate pro vpnMentor píše a rediguje od roku 2018. Pohání ji vášeň pomáhat lidem chránit se před online hrozbami.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.