Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Jak sledovat 5 řadu Brooklyn 99 odkudkoli

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Po čtyřměsíční přestávce, hodně očekávaná premiéra 5 řady policejního sitcomu Brooklyn 99   proběhla 26. září. Ale pokud nežijete ve Spojených státech, může pro vás být obtížné sledovat tuto novou sezónu.

FOX, stanice vysílající Brooklyn 99, je k dispozici pouze osobám žijícím v USA. Většina obsahu je geograficky blokována kvůli autorským právům a distribučním licencím. Některé internetové služby také omezují přístup pouze uživatelům sídlícím v USA.

Všichni mezinárodní diváci, kteří čekají, až zjistí, jak Jake a Rosa opustí vězení, jsou nyní v rozpacích.

Zatímco poslední čtyři řady jsou k dispozici na Netflixu ve většině zemí, nová sezóna zatím není k dispozici. Nejlepším způsobem, jak obejít toto omezení, je použití VPN. Podívejte se, jak můžete sledovat 5 sezónu Brooklyn 99 odkudkoliv na světě.

Sledujte Brooklyn Nine-Nine Kdekoli s VPN

VPN nebo virtuální privátní síť, je software, který maskuje vaši IP adresu a šifruje vaše data. Umožňuje vám změnit geolokaci a přístup k omezeným stránkám. Můžete si zkontrolovat vaši IP adresu pomocí tohoto nástroje.

Šifrování také umožňuje zabránit získání vašich osobních údajů ze strany webových stránek a webového softwaru.

VPN skryje vaši adresu IP a přidělí vám novou adresu, která vám umožní přístup k obsahu v USA. (Více informací o tom, jak VPN fungují naleznete zde.)

Po instalaci VPN je jednoduše vyberte z rozevíracího seznamu požadovanou polohu a klikněte na tlačítko Připojit. Všechna kouzla proběhnou na pozadí! Po několika sekundách bude vaše IP adresa vypadat, že se nachází v USA.   Tím se vám otevře přístup ke všem americkým streamingovým službám. Jelikož získáte přístup k serverům v různých zemích, můžete odblokovat služby z Kanady, Velké Británie, Německa a mnoha dalších míst!

Sledujte Brooklyn 99 s Hulu

Tento seriál nelze přehrávat živě na webových stránkách společnosti Fox, pokud nemáte amerického poskytovatele kabelových služeb. Ačkoli pro ty, kteří nejsou nijak nespěchají se sledováním nejnovější epizody, je seriál k dispozici po osmi dnech po vysílání.

Pro ty, kteří nechtějí čekat tak dlouho, je seriál k dispozici na Hulu. I když jej nemůžete streamovat živě, Hulu nabízí uživatelům, kteří propojili své kabelové nebo satelitní předplatné se svým Hulu účtem přístup k nejnovějším epizodám Brooklyn 99 jen jeden den po odvysílání premiéry!  (Zástupci společnosti Fox potvrdili, že jednají s Hulu na zařazení živého streamingu, ale to bude nějaký čas trvat.) Nejlepším faktem je, že jsme našli způsob, jak se přihlásit k odběru služby bez americké kreditní karty.

Hulu vyžaduje americký zdroj plateb. Pokud však nemáte přístup k americké kreditní kartě, můžete si objednat Hulu pomocí dárkové karty PayPal.

  1. Přejděte na Paypal.com a zakupte si dárkovou kartu Hulu v obchodě PayPal Digital Gifts.(Doporučujeme zakoupit kartu v hodnotě 50 USD na pokrytí všech nákladů.)
  2. Zapněte svou VPN a změňte vaši IP adresu na americkou.
  3. Přihlaste se k Hulu a zaplaťte předplatné pomocí vaší dárkové karty.
  4. Vychutnejte si sledování nových epizod B99 následující dne po jejich premiéře odkudkoliv z celého světa!

Pokud hledáte způsob, jak sledovat Brooklyn 99 mimo území USA, potřebujete pouze PayPal a spolehlivou VPN, abyste mohli začít!

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování Brooklyn 99 odkudkoliv jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.