Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Chyba Netflixu M7111-5059 - Rychlá oprava 2024

Sarit Newman Aktualizováno dne 11. 3. 2024 Odbornice na bezpečnost na internetu

Obsah Netflixu se na různých místech světa liší a přístup ke globálnímu obsahu z vašeho domova je občas složité. Když se pokusíte připojit pomocí VPN, může se vám místo filmu nebo seriálu, který jste chtěli sledovat, zobrazit chybová zpráva „detekováno proxy". Proxy chyba Netflixu (oficiálně Chyba Netflixu M7111-5059) se zobrazuje ve velmi specifických situacích, ale pokaždé je to pro české uživatele zklamání. Některým lidem se může zobrazit i kód M7111-1331-5059.

Nebojte se! Víme, jak si s tím poradit. Níže   se dočtete, jak obejít proxy chybu Netflixu a jak ji opravit pomocí VPN.

Pokud nemáte VPN, budete si jednu chtít pořídit

VPN nebo virtuální privátní síť vám umožní se připojit k různým serverům po celém světě.

Tyto servery zásadně mění vaši geolokaci a IP adresu, takže si webové stránky myslí, že je navštěvujete z jiného místa.

VPN mohou také chránit vaše soukromí a bezpečnost. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak VPN fungují, klikněte zde.

V ideálním případě byste měli mít přístup ke službě Netflix pomocí jakékoli VPN, ale to není pravda.

Proč nemohu sledovat Netflix pomocí své VPN?

Neexistuje nic více frustrujícího, než si naplánovat na večer sledování Netflixu a zjistit, že film, který se chcete sledovat, je zablokován.

Protože se velké množství lidí z celého světa pokouší získat přístup k celé knihovně Netflixu, Netflix to zachytil.

Společnost přijala silná opatření pro blokování VPN sítí a DNS proxy.

Za přerušení se omlouváme. Zdá se, že používáte blokování nebo proxy. Vypněte prosím všechny podobné služby a zkuste to znova. Pro další informace přejděte na netflix.com/proxy. Kód chyby: M7111-5059

Proxy detektor společnosti Netflix automaticky zablokuje obsah komukoli, kdo používá VPN nebo proxy.

Netflix dokonce často vede černé seznamy známých VPN adres a DNS proxy, podobně jako BBC iPlayer.

To znamená, že i když vaše VPN síť úspěšně přistupuje k Netflixu, nemusí tomu tak být následující den.

Tak co s tím můžete udělat?

Dobrá VPN nebude mít tento problém

Zatímco bychom si přáli, aby každá VPN mohla snadno přistupovat k veškerému obsahu Netflixu, není to skutečností.

Nejlepším řešením je použití osvědčené VPN, která opakovaně obchází VPN blokování Netflixu.

Tyto VPN sítě vám umožní sledovat všechny vaše oblíbené pořady a filmy.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro Netflixu pro 2024 jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!

Samozřejmě neexistuje žádná záruka, že VPN bude fungovat, ale existuje několik VPN poskytovatelů, kteří se znovu a znovu osvědčili.

ExpressVPN má nejlepší pověst pro odblokování celé knihovny Netflixu, ale pokud nechcete za VPN utratit tolik prostředků.

Obě společnosti mají 30denní záruku vrácení peněz a mají vynikající zákaznickou podporu.

Ostatní poskytovatelé, jako je PIA a PureVPN nedokáží odblokovat Netflix a uvádějí to na svých webových stránkách.  Unlocator tvrdí, že "pracuje" na řešení již hodně dlouhou dobu.

Chcete to zkusit zdarma?

Platíte již za předplatné služby Netflix, tak proč byste měli platit za VPN?

Skutečnost je taková, že bezplatné VPN sítě a DNS proxy vám neumožní přístup k Netflixu. I kdyby tomu tak bylo, zaručujeme, že   budete muset stránku několikrát aktualizovat a velmi brzy se budete muset poohlédnout po nové VPN.

Stručně řečeno: potřebujete dobrou VPN. Můžete sledovat své oblíbené pořady, ale pro přístup k nim budete potřebovat dobrou VPN.

Podívejte se na naše nejlepší VPN sítě pro Netflix a budete moci "Netflix and chill", kdykoli budete chtít!

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Sarit je zkušenou spisovatelkou v oblasti zabezpečení internetu a editorkou s posedlostí pro správnou gramatiku. Psala pro mnoho společností a opravila mnoho textů, včetně 300-stránkových rukopisů. Je velmi organizována a věří, že každý má právo na online soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.