Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak sledovat ABC Comedy odkudkoli

Sarit Newman Odbornice na bezpečnost na internetu

Je podzim! A to znamená, že se všechny naše oblíbené pořady jsou zpět. ABC Comedy odstartuje svou středeční večerní sestavu 27. září, a pokud jste fanouškem Moderní rodiny nebo milujete nostalgii 80. let v podobě Goldbergů, pravděpodobně si to nebudete chtít nechat ujít.

Pokud však nežijete v USA, sledování vaší oblíbené komedie v okamžiku premiéry není jednoduché. Většina obsahu je totiž geograficky blokována kvůli autorským právům a distribučním licencím a není tak dostupný pro ty, kteří se nacházejí mimo USA.

Naštěstí jsme našli způsob, jak přistupovat ke všem vašim oblíbeným pořadům a vše, co k tomu potřebujete, je účet PayPal a VPN. Přečtěte si, jak můžete sledovat ABC Comedy živě odkudkoli.

Jak sledovat ABC pomocí VPN

ABC nabízí skvělé živé vysílání svých pořadů, stejně jako širokou knihovnu starších show a epizod, které je možné sledovat na vyžádání. Máte k nim však přístup pouze pokud jste ve Spojených státech. To znamená, pokud nemáte VPN.

Pomocí důvěryhodné VPN neboli virtuální privátní sítě můžete změnit IP adresu a vypadat, jako kdybyste přistupovali na internet z Ameriky. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak VPN fungují a na co byste se měli při výběru zaměřit, podívejte se našeho průvodce pro začátečníky.

Pro přístup k živému vysílání ABC potřebujete VPN, která má vysokou rychlost, neomezenou šířku pásma a umí si poradit s obejitím VPN bloků. Naše top VPN obsahují vše, co potřebujete pro sledování vašich oblíbených show.

Nejlepší VPN pro sledování ABC Comedy

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!

Jakmile máte VPN, ještě nemáte dokončeno.  Zatímco nyní můžete bez problémů přistupovat k webové stránce, stále musíte za obsah zaplatit.

ABC vyžaduje, abyste si vybrali vašeho poskytovatele televizních služeb. Pokud však nemáte amerického poskytovatele kabelové televize (a proč byste měli?), nebudete mít přístup k obsahu,

Naštěstí ABC uznává Hulu jako poskytovatele služeb, a to je naše výhra.

Jak sledovat ABC Comedy s Hulu

Hulu jsou webové stránky založené na předplatném, které nabízejí tisíce televizních pořadů. Mají také partnerství s ABC.

Chcete-li se přihlásit k odběru Hulu, musíte mít americkou kreditní kartu, avšak existuje řešení, jak tento problém vyřešit. Hulu nabízí skvělé online dárkové karty, které můžete zaplatit pomocí PayPal za použití jakékoli kreditní karty.

Postupujte takto:

  1. Přejděte na dárkové karty Paypal a zakupte dárkovou kartu Hulu.
    Doporučujeme zakoupit kartu v hodnotě 50 dolarů na pokrytí všeho, co potřebujete.
  2. Zapněte VPN a zaregistrujte se pro Hulu pomocí dárkové karty.
  3. Přihlaste se na adresu abc.go.com (s vaší VPN stále zapnutou) a klikněte na tlačítko "další poskytovatelé".
  4. Vyberte Hulu jako svého poskytovatele.
  5. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů a vychutnejte si živé vysílání všech vašich oblíbených pořadů!

Můžete také jen sledovat své oblíbené pořady na Hulu, ale budete si muset jeden den počkat.

Můžu ke sledování použít Sling TV?

Pokud jste si přečetli některý z našich dalších článků (jako je ten zaměřený na HBO), víte, že doporučujeme Sling TV.

To proto, že poskytují skvělou televizi, aniž byste potřebovali kabelovou službu (a můžete si zakoupit předplatitelskou kartu pomocí Paypal).

Pokud již máte předplatné služby Sling TV, může být užitečné vyzkoušet sledovat ABC pomocí této služby. Nicméně je to trochu složité.

Sling TV poskytuje přístup k ABC, ale pouze v určitých oblastech. Pokud můžete získat VPN server v Chicagu, Houstonu, Fresno-Visalia, Los Angeles, New Yorku, Philadelphii nebo San Francisku, můžete požádat o přístup k ABC. Ale to je jen první krok.

Poté je třeba přidat službu "Broadcast Extra" a změnit předplatné. Stojí to 5 dolarů měsíčně a budete muset počkat, než Sling TV zkontroluje váš účet a potvrdí vaše předplatné. Celkově je to těžkopádnější, zvláště pokud existuje šance, že váš VPN server vypadne a budete muset přepnout na jiné místo, kde není ABC přístupná.

Doporučujeme zakoupit předplatné pro Hulu, abyste sledovali své oblíbené pořady na ABC Comedy.

Nemohu to sledovat zdarma?

Jste-li počítačové zdatný a víte, jak si najít na internetu cestu kolem, je pravděpodobné, že najdete alespoň jednu webovou stránku, která bude streamovat to, co hledáte.

Nicméně pravděpodobně zjistíte, že kvalita nebude dobrá, budete bombardování reklamami a vyskakovacími okny a vystavujete se virům a malwaru.  Rizika převažují nad penězi, které můžete ušetřit.

Chcete-li sledovat všechny vaše oblíbené pořady v nejlepší kvalitě, je nejlepší použít Hulu. Vše, co potřebujete, je Paypal a spolehlivá VPN. Garantujeme vám, že si užijete večer plný smíchu při sledování středečních ABC premiér.

Mohlo by se vám také líbit:

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování ABC Comedy odkudkoli v 2024 jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
2
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Sarit je zkušenou spisovatelkou v oblasti zabezpečení internetu a editorkou s posedlostí pro správnou gramatiku. Psala pro mnoho společností a opravila mnoho textů, včetně 300-stránkových rukopisů. Je velmi organizována a věří, že každý má právo na online soukromí.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.