Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší VPN pro streamování filmů – rychlé a levné

Guy Fawkes Aktualizováno dne 12. 2. 2024 Fakta ověřil/a Eric Raue Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Streamování je široce považováno za oblast, ve které má řada VPN služeb co zlepšit, a to zejména pokud se jedná o vysokou kvalitu videa, špičkové rychlosti a nenápadný provoz (bez žádných nepříjemných reklam). Na jedné straně VPN musí nabídnout širokou šířku pásma, protože streaming filmů, zejména s přidaným zpomalením VPN, může být výzvou.

Na druhou stranu VPN musí odblokovat obsah a bez námahy obcházet zeměpisná omezení. Nejde jen o funkce; VPN se musí neustále přizpůsobovat měnícím se zákonům a předpisům různých zemích.

Poskytnutí těchto příležitostí uživatelům je neustálou bitvou se streamingovými společnostmi a jen vybrané z nich projevily svou zdatnost při vypořádání se s neustálými blacklisty a dalšími omezeními, jejichž cílem je vyloučit VPN jako spolehlivé řešení pro zablokovaný obsah.

Na trhu však existuje spousta solidních VPN služeb, které vám umožní streamovat vaše oblíbení filmy nebo televizní pořady. Tyto sítě VPN s každou novou regulací neustále aktualizují své služby, takže si můžete být jisti, že budete moci obejít VPN blokování Netflixu nebo BBC iPlayeru. Díky těmto VPN sítím máte zaručenou nepřetržitou filmovou noc. I když popcorn a dobrá nálada jsou na vás!

1. ExpressVPN - Nejlepší rychlosti streamování

Nejnovější nabídky ExpressVPN 2024: S touto aktuální nabídkou získáte s ročním předplatným 3 měsíce úplně zdarma! Není úplně jisté, kdy tato nabídka skončí, takže nejlepší bude, když se podíváte na stránku s nabídkami, jestli je pořád k dispozici.

ExpressVPN je jedna z mála služeb, která zůstává spolehlivou volbou i po letech a zároveň poskytuje vynikající funkčnost za rozumnou cenu. Nejdůležitějšími atributy jsou: uživatelsky přívětivé rozhraní, zásady nulových protokolů a některé z nejrychlejších rychlostí internetu.  Ve skutečnosti je ExpressVPN jedním z jediných poskytovatelů VPN, který zlepšuje výkon a zvyšuje počet serverů s vysokou šířkou pásma.

Pokud jde o streamování videa, ExpressVPN je všestranný a trvalý, zejména pokud jde o obejití VPN blokování ze strany Netflixu. Služba ExpressVPN také nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže se můžete rozhodnout, zda je tato VPN pro vás ta pravá. Stručně řečeno, ExpressVPN je skutečně výkonná služba pro streamování videa.

2. IPVanish - Spolehlivý a silný

Se stovkami serverů po celém světě a pověstí skvělé flexibility a vysokých rychlostí, IPVanish činí video streaming procházkou růžovým sadem. jejich prioritou číslo jedna je zajištění soukromí a nečiní žádné kompromisy, což dokazuje jejich odchod z Ruska poté co právní předpisy prakticky znemožnily zachování politiky nulových logů. Nicméně, tam, kde je IPVanish k dispozici, dokáže obejít neomezené množství bloků. Rozhraní IPVanish by si zasloužilo určitou aktualizaci, protože není stejně uživatelsky přívětivé jako jiné služby. Celkově je IPVanish stále skvělá VPN pro streamování.

3. TunnelBear - Spolehlivá a dostupná VPN

TunnelBear je určitým unikátem na VPN scéně - hlavně proto, že kromě zcela bezplatné služby nabízí velmi spolehlivou placenou verzi. S jejich 500MB limitem (1GB, pokud se zapojíte do šíření na Twitteru), bezplatná verze aplikace TunnelBear není moc vhodná pro streamování.

Přesto je to skvělá volba pro obejití geografického blokování. Jedná se o jednu z mála služeb, která neměla žádné trvalé problémy s připojením k Netflixu, což je samo o sobě úspěchem, vzhledem k tomu, jak tvrdě Netflix v poslední době šlape na paty VPN. Rychlosti jsou vhodné pro streamování, ačkoli specializované servery s vysokou šířkou pásma jsou něco, co zde nenajdete. Stručně řečeno, TunnelBear je dobrá a cenově dostupná VPN pro streaming filmů, avšak není nejlepší.

4. TorGuard - Specializováno na ochranu dat

Služba TorGuard, která není nijak spojena s projektem Tor nebo TorBrowser, je zaměřená především na poskytování lepší ochrany soukromí uživatelům, kteří často vyhledávají stahování torrentů. Je však velmi podceňována, pokud jde o video streaming. Torrenting obecně vyžaduje pevné připojení k internetu a společnost TorGuard se snaží zabránit značnému poklesu šířky pásma, což je nepřímo skvělé pro sledování televizních pořadů nebo filmů.

Získáte také spoustu doplňků – například vyhrazenou IP adresu a přístup k 10Gbitové síti – samozřejmě za předplatné. TorGuard není zařazen na tomto seznamu výše z důvodu, že získáte vše, co potřebujete pro streamování na populárních platformách, jako jsou Netflix, Amazon a Hulu, ale pravděpodobně budete muset investovat do několika vylepšení. Dobrou zprávou je, že nabízí 7denní záruku vrácení peněz po předplatném za předpokladu, že jste během této doby nepoužili nadměrné množství pásma.

Pokud hledáte nejlepší VPN zde jsou naše nejpoužívanější VPN sítě

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.0 /10
9.0 Naše skóre
Ušetřete 67%!
4
6.6 /10
6.6 Naše skóre
Ušetřete 70%!

A co bezplatné služby?

Naše rada je, že pro vysoce kvalitní streaming potřebujete dobrou VPN službu. Žádná bezplatná VPN není vybavena potřebnými funkcemi, a pokud tvrdí, že je, vezměte to s určitou dávkou nedůvěry a proveďte výzkum. Nejlepším řešením pro vysoce kvalitní streamingové zážitky je vybrání spolehlivého poskytovatele VPN, jejichž aktivity a zákazníci mluví za ně.

Přihlašování k placené VPN je dnes mnohem dostupnější a díky propagačním kódům a speciálním nabídkám můžete získat spoustu služeb, které splní vaše očekávání.  S bezplatnými VPN sítěmi budete s největší pravděpodobností muset čelit řadě reklam a vyskakovacích oken, nemluvě o rizicích ochrany soukromí, kterým se vystavujete. S tím, jak levné VPN dnes mohou být, není žádný důvod, proč si jednu nepořídit, a pokud chcete mít nejvyšší kvalitu streamingu, měli byste určitě investovat do VPN služby, která stojí za to.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.