Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak sledovat 8. sérii Hry o trůny odkudkoliv

Kate Veale Aktualizováno dne 9. 2. 2024 Vedoucí redaktorka

Válka se blíží a stejně tak i 8. série Hry o trůny.

Všechny epizody budou k dispozici na HBO NOW, ale pokud se nacházíte mimo USA, budete k jejich sledování potřebovat VPN.

HBO používá technologii vyhledávání polohy, a blokuje tak diváky mimo USA. Kvalitní VPN však dokáže vaši polohu zamaskovat a tuto technologii obelstít. VPN také chrání vaše soukromé údaje před hackery a sledováním.

Dále vám ukážeme, jak využít VPN ke sledování 8. série Hry o trůny. A také vám ukážeme pár tipů, jak najít tu nejlepší VPN. Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako ExpressVPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.

Začít sledovat!

Jednoduchý návod: Jak sledovat 8. sérii Hry o trůny

  1. Nainstalujte a nastavte si VPN. ExpressVPN je naší volbou číslo jedna pro HBO!
  2. Připojte se k serveru v USA.
  3. Přejděte na HBO NOW, přihlaste se nebo se zaregistrujte a máte hotovo!

Jak se zaregistroval na HBO NOW mimo USA

HBO po vás bude k dokončení registrace požadovat americkou platební kartu. Použijete-li neamerickou kartu, transakce bude odmítnuta.

Naštěstí můžete místo toho použít dárkovou kartu HBO NOW. HBO doporučuje kupovat digitální dárkové karty na eGifter. Poté můžete tuto dárkovou kartu použít a předplatit si HBO NOW na tomto odkazu.

Proč ke sledování 8. série Hry o trůny potřebujete VPN

HBO NOW využívá IP adresu vašeho zařízení k určení vaší polohy. Pokud se nacházíte mimo USA, zablokuje vám připojení, a vy tak nebudete moci na Hru o trůny sledovat.

VPN představuje nejbezpečnější a nejjednodušší způsob, jak tuto geoblokaci obejít. VPN připojí vaše zařízení ke vzdálenému serveru v oblasti, kterou si zvolíte. Tím skryje vaši IP adresu a bude to vypadat, že se nacházíte v úplně jiné části světa. Musíte se jen připojit k serveru v USA dveře k HBO NOW se vám otevřou dokořán. VPN můžete využít k odblokování obsahu kdekoliv na světě.

VPN navíc šifruje vaše online aktivity, a chrání tak vaše údaje před hackery a sledováním. Vaše údaje budou nečitelné a nikdo nebude schopen zjistit, na co se díváte.

Je důležité si vybrat kvalitní VPN, která neovlivní rychlost ani bezpečnost vašeho připojení. Hledejte poskytovatele s neomezenou rychlostí přenosu datvysokorychlostními servery v USA. Zamezíte tak zdlouhavému načítání a výpadkům.

Vámi vybraná VPN by také měla nabízet aplikace pro všechna vaše zařízení. Pokud chtějí i ostatní členové vaší domácnosti sledovat blokovaný obsah, poohlédněte se po VPN s více připojeními současně.

Co se týče zabezpečení a ochrany soukromí, měla by VPN nabízet 256bitové šifrování, neměla by uchovávat žádné záznamy a také by měla mít automatické nouzové odpojení, které ochrání vaše údaje v případě nenadálého výpadku připojení k VPN.

Nejlepší VPN pro sledování 8. série Hry o trůny

1. ExpressVPN

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako ExpressVPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.

Small assortment of technological devices compatible with ExpressVPN.

ExpressVPN je jednou z nejrychlejších VPN, které jsme kdy testovali, a to se projeví obzvláště při sledování HBO! Díky neomezené rychlosti přenosu datspecializovaným serverům můžete dát sbohem zdlouhavému načítání při maratonu Hry o trůny.

Vybrat si můžete z více než 3 000 serverů v 105 zemích, včetně těch vysokorychlostních v USA.

ExpressVPN však není perfektní volbou jen pro sledování videí. Její nejmodernější bezpečnostní funkce ochrání vaše osobní údaje a zajistí, že zůstanete pořád v anonymitě.

ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz bez kladení jakýchkoliv otázek7denní bezplatnou zkušební verzi aplikací pro Android a iOS. Pokud se chcete dozvědět, co všechno tato superrychlá VPN dokáže, podívejte se na recenze jejích uživatelů.

2. CyberGhost

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako CyberGhost VPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.

graphic of cyberghost 8 apps user interface on different devices like laptops, desktops, and smartphones

Díky obrovské rychlostineomezené rychlosti přenosu dat je CyberGhost oblíbenou volbou uživatelů. Dokonce nabízí servery specializované pro sledování HBO!

CyberGhost vlastní přes 5 700 serverů v 89 zemích, takže můžete sledovat obsah z celého světa. Navíc nabízí i špičkové bezpečnostní funkce, které ochrání vaše osobní údaje při surfování po internetu.

CyberGhost si můžete vyzkoušet bez rizika díky 45denní záruce vrácení peněz.

3. PrivateVPN

privatevpn devices

PrivateVPN je VPN s příznivou cenou nabízející nejmodernější zabezpečeníneomezenou rychlost přenosu dat.

Její ovládání je jednoduché a vhodné pro začátečníky. Sice nenabízí podporu přes živý chat, ale pokud jste nováček může vám VPN nainstalovat člen zákaznické podpory.

Využijte naplno 7denní zkušební verzi30denní záruku vrácení peněz, abyste zjistili, proč si uživatelé PrivateVPN tak váží.

Shrnutí

VPN je nejrychlejším a nejbezpečnějším způsobem, jak sledovat Hru o trůny odkudkoliv na světě.

Kvalitní VPN vám zpřístupní jakýkoli obsah blokovaný na základě polohyochrání vaše připojení před hackery a útočníky.

Pokud stále váháte, kterou VPN si vybrat, doporučujeme ExpressVPN. Můžete si vyzkoušet dokonce zkušební verzi!

Další články

Chcete ušetřit pár těžce vydělaných korun? Náš tým sestavil seznam nejlepších nabídek VPN, které jsou momentálně k dispozici.

Podívejte se, které VPN nás zaujaly – Ocenění VPN roku 2024.

Zajímá vás i něco jiného než bezpečné sledování videí? Podívejte se na nejlepší VPN, které neuchovávají žádné záznamy, doporučované našimi odborníky.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování Hru o trůny odkudkoliv jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Kate pro vpnMentor píše a rediguje od roku 2018. Pohání ji vášeň pomáhat lidem chránit se před online hrozbami.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.