Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Sledujte 2024 NFL sezónu nyní pomocí 4 snadných kroků

James Milin-Ashmore Aktualizováno dne 29. 2. 2024 Fakta ověřil/a Eric Raue Odborník na technologie a autor článků o sportu

Od předsezóny až po Super Bowl se vždycky můžete těšit na NFL zápas na televizních obrazovkách.

Nicméně, jedná se o poměrně drahý sport sledovat na malé obrazovce a někdy může být obtížné najít cenově dostupný sportovní balíček, pokud chcete zápasy sledovat mimo území USA. Nelegální streaming je zpravidla zpomalený a obsahuje celou řadu reklam, avšak existuje snadná alternativa.

S VPN budete schopni udržet krok s veškerou akcí kdekoli na světě. Umožní vám přístup k geograficky omezenému obsahu, ale budete potřebovat slušné rychlosti, abyste mohli streamovat živé akce bez zádrhelů.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít. Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako CyberGhost VPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.

Začněte sledovat TEĎ!

Jak sledovat 2024 sezónu NFL: Rychlý průvodce

Zde je stručný průvodce krok za krokem, který vám pomůže začít s VPN a Sling TV.

  1. Vyberte VPN poskytovatele, který má široké spektrum rychlých amerických serverů.(Doporučujeme CyberGhost!)
  2. Zaregistrujte se a stáhněte si aplikaci pro vaše zařízení. (např. Windows, Mac atd.)
  3. Zvolte umístění serveru v USA pro odblokování služby Sling TV.
  4. Otevřete webové stránky Sling TV a zaregistrujte se.

Pokud potřebujete vytvořit Sling TV účet s VPN, tady je návod, jak si jej můžete vytvořit bez americké kreditní karty.

Proč potřebujete VPN pro sledování 2024 sezóny NFL

NFL pokrytí je často limitováno mimo území USA, takže Sling TV je skvělou alternativou pro řadu místních vysílacích stanic v jiných zemích. Jejich webová stránka může být použita ke sledování řady amerických programů a je budete účtováni na základě měsíční ceny.Sling TV je ideální pro streamování NFL, ale je k dispozici pouze pro uživatele v USA kvůli regionálním omezením. Pro všechny ostatní platforma zobrazí následující chybovou zprávu:

2018 NFL Season - Sling tv

Virtuální privátní síť (VPN) umožňuje zvolit si novou IP adresu, když jste online. Stejně jako poskytuje anonymitu, což znamená, že budete mít přístup k celé řadě obsahu, který byl dříve zablokován kvůli vaší poloze.

A co je nejdůležitější, budete muset zvolit VPN se solidními rychlostmi připojení. Je to kvůli procesu šifrování a může chvíli trvat, než budete odesílat a přijímat data z jejich serveru. Koneckonců nechcete, aby docházelo k ukládání do mezipaměti.

Dobrý výběr serverů umístěných v USA je také nutností, takže budete mít alternativu jen v případě, že Sling TV zakáže některé IP adresy používané VPN poskytovateli.

Zatímco teoreticky můžete používat bezplatnou VPN, většina poskytovatelů omezuje tyto služby. Může to znamenat pomalejší rychlost připojení a / nebo menší počet serverů a v některých případech vás mohou bombardovat reklamami nebo dokonce prodat vaše data třetím stranám. Víte, jak to je - dostanete to, za co zaplatíte.

Dobrou zprávou je, že poměrně hodně špičkových VPN poskytovatelů nabízí bezplatnou zkušební dobu a záruku vrácení peněz, takže si službu můžete vyzkoušet předtím, než za ni zaplatíte. Po skončení zkušební doby můžete vždy požádat o vrácení peněz nebo o přechod na bezplatnou službu - ale jakmile zažijete výhody dobré VPN, můžete se rozhodnout, že budete raději platit za prémiovou službu.

Kromě rychlosti připojení a výběru amerických serverů stojí za to zvážit cenu a uživatelské rozhraní. Při sestavování seznamu nejlepších VPN pro sledování 2024 sezóny NFL odkudkoliv jsme vzali v potaz všechny výše uvedené faktory.

Nejlepší VPN pro sledování 2024 sezóny NFL

Sestavili seznam pěti nejlepších VPN služeb pro sledování NFL v roce 2024. Každá z nich má řadu vysokorychlostních serverů v USA, které lze použít k odblokování Sling TV.

1. CyberGhost

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako CyberGhost VPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.

CyberGhost je schopná VPN s více než 165 umístěními serverů v USA, které mohou být použity pro sledování NFL pomocí Sling TV. Přichází za přijatelnou cenu, bez velké ztráty, pokud jde o celkovou rychlost připojení.

Mezi výhody patří možnost připojení 7 simultánních zařízení a automatický kill switch, pokud potřebujete vylepšené online zabezpečení, což z ní činí oblíbenou volbu.

Pokud máte zájem o streamování více než NFL, měli byste vědět, že nefunguje s americkým Netflixem, ale je kompatibilní s BBC iPlayerem. Nabízejí standardní 30denní lhůtu pro vrácení peněz.

Nabídka ExpressVPN červenec 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. ExpressVPN

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako ExpressVPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.

ExpressVPN je další skvělou alternativou díky svému úhlednému uživatelskému rozhraní a spolehlivým rychlostem připojení. Navzdory tomu, že je o něco dražší, umožňuje přístup k 13 prémiovým serverům v USA. Je tak snadné najít ten vhodný pro použití se Sling TV a mnozí uživatelé se shodují , že se jedná o jednu z nejrychlejších VPN, kterou lze koupit.

Nabízejí také jednoduchou 30denní záruku vrácení peněz, kterou můžete využít k vyzkoušení služby.

3. PrivateVPN

PrivateVPN by měla být na vašem radaru, pokud hledáte spolehlivého poskytovatele. Její cena je konkurenční a pohybuje se na spodní hranici. Jedná se o skvělou službu, která vám umožní získat ze Sling TV co nejvíce.

Zatímco se jedná o menší společnost, v mnoha směrech odpovídají více známým značkám. Mají vynikající zákaznické služby{/1, stejně jako pevné šifrování, podporu P2P a jejich fanoušci je milují .

PrivateVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, pokud jste nepřesáhli limit 100 GB dat.

4. Hotspot Shield

Pokud potřebujete cenově dostupnou volbu, nemusíte hledat nic jiného než Hotspot Shield. Otevřeně na svých internetových stránkách propagují schopnost odblokovat Sling TV a jsou dobře známí díky bezplatné (podporované reklamami) verzi.

Mezi důvody jejich mnoha pozitivních recenzí patří, že mají více než 2000 serverů po celém světě, přičemž většina z nich je více než dostatečně rychlá pro streamování NFL.

Pokud jde o soukromí, je nutné si pamatovat, že společnost připustila shromáždění "souhrnných údajů" o webových stránkách, které uživatelé navštívili, ale to by nemělo být problém, pokud chcete sledovat zápas ze zahraničí.

Nabízejí 45denní lhůtu pro vrácení peněz, takže budete mít čas, abyste se rozhodli.

Poznámka redakce: Vážíme si vztahu s našimi čtenáři a snažíme se získat vaši důvěru transparentností a poctivostí. Jsme ve stejné vlastnické skupině jako některé z předních produktů recenzovaných na těchto stránkách: Intego, Cyberghost, ExpressVPN a Private Internet Access. To však nemá vliv na náš proces hodnocení, protože dodržujeme přísnou metodiku testování.

Závěrem

Vysoce kvalitní VPN poskytovatel bude schopen zaručit všechny vaše potřeby pro streamování NFL při spárování se Sling TV. Bez VPN služby budete pravděpodobně uvíznutí ve snaze najít bezplatnou variantu, což znamená, že se vystavujete hrozbě malwaru a nekvalitnímu videu. Se Sling TV se budete muset zavázat pouze na jeden měsíc, takže bude snadné zjistit, zda je pro vás dobrou volbou z hlediska dlouhodobého horizontu.

Chcete ušetřit peníze za nákup vaší nové VPN služby? Podívejte se na nejlepší zvýhodněné nabídky zde.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování Kansas City Chiefs vs Tampa Bay Buccaneers odkudkoli jsou…

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
2
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
3
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
4
9.1 /10
9.1 Naše skóre
Ušetřete 77%!

Poznámka redakce: Vážíme si vztahu s našimi čtenáři a snažíme se získat vaši důvěru transparentností a poctivostí. Jsme ve stejné vlastnické skupině jako některé z předních produktů recenzovaných na těchto stránkách: Intego, Cyberghost, ExpressVPN a Private Internet Access. To však nemá vliv na náš proces hodnocení, protože dodržujeme přísnou metodiku testování.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

James Milin-Ashmore je z Londýna a zajímá ho především sport a technologie. Psaní se profesionálně věnuje od roku 2013. Zálibu našel v soukromí a online bezpečnosti a rád hodnotí nejnovější hardware a software.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.