Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak sledovat TBS mimo území USA

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Pokud jste fanouškem komedií, pravděpodobně TBS patří mezi vaše oblíbené kanály. Jeden z veteránů společnosti Time Warner, tento kanál od konce šedesátých let zajišťuje, že diváci obdrží každodenní dávku smíchu a dobré nálady.

Sitkomy a jejich opakování jsou jedním z hlavních důvodů, proč je TBS natolik oblíbeným. Pořady jako   Family Guy, Přátelé, Seinfeld a Teorie velkého třesku spolu s pozdní noční talk show Conan lákají miliony diváků, aby si každý den vychutnali dobrou komedii.

To však není vše, co TBS nabízí — pomocí VPN můžete sledovat celovečerní filmy, řadu sportů, profesionálních zápasů, a dokonce i Esports!

Bohužel tato stanice není dostupná po celém světě a mnozí nemají přístup k tomuto geograficky omezenému obsahu.

Naštěstí existuje možnost, jak si vychutnat TBS, i když se ocitnete mimo podporované lokality. Zde je návod, jak vám VPN pomůže sledovat vaše oblíbené pořady.

Sledujte TBS kdekoliv s VPN

VPN nebo virtuální privátní sítě, můžete změnit IP adresutak aby vaše připojená vypadalo, že se nacházíte na jiném místě, což   vám poskytne přístup ke geograficky blokovanému obsahu.

Služba VPN vám nejen umožní vychutnávat si zahraniční obsah specifický pro určitý region, ale i díky šifrování a zásadám nulového protokolování udržuje vaše online aktivity chráněné a anonymní. Pokud jste nováčkem v oblasti VPN a chcete se dozvědět více o tom, jak je užitečná při všem každodenním jednání na webu, podívejte se na našeho průvodce pro začátečníky.

Samozřejmě, že ne všechny VPN na trhu fungují. Je vhodné   provést výzkum a zjistit, kteří poskytovatele skutečně stojí za to. Náš níže uvedený seznam doporučených VPN sítí byl otestován a všechny tyto VPN služby vám umožní odblokovat geograficky omezený obsah.

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
2
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
3
9.0 /10
9.0 Naše skóre
Ušetřete 50%!
4
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 83%!

Jak sledovat TBC pomocí VPN

Pokud již máte účet a předplatné kabelové televize, a právě cestujete nebo pracujete mimo oblasti, ve kterých je TBS dostupná, je její sledování stejně jednoduché jako spuštění VPN a výběr americké IP adresy. Tímto způsobem můžete zachytit veškeré oficiální živé televizní vysílání TBS.

Pokud však nemáte amerického kabelového operátora a nemáte žádné možnost si předplatné pořídit, pak narazíte do zdi:

Jak vidíte, pro přihlášení musíte vybrat poskytovatele televizních služeb, kterého nejspíše nemáte.

Existuje však způsob, jak to obejít, a to je Sling TV.

Sledujte TBS přes Sling TV

Sling TV je oblíbená televizní platforma, která zahrnuje nesčetné množství amerických televizních kanálů – nabízí tři různé balíčky a TBS je součástí všech. Problém geografického blokování je bohužel přítomen také zde, ale jak jsme již vysvětlili, VPN se o to postará.

Další věc, kterou musíte vzít v úvahu, je, že budete potřebovat americkou kreditní kartu, abyste si mohli objednat Sling TV.

Pokud nemáte americkou kreditní kartu, můžete tento požadavek obejít zakoupením dárkové karty Sling TV. Existuje několik míst, kde si ji můžete pořídit včetně PayPal.

Jak získat přístup ke Sling TV pomocí PayPal

  1. Zakupte si dárkovou kartu Sling TV z PayPalGifts:

    Obvykle si můžete vybrat mezi dárkovými kartami v hodnotě 25 dolarů, 50 dolarů a 100 dolarů – pokud je TBS vše, o co máte zájem, 25 dolarů je ideální pro měsíční přístup ke Sling TV.
  1. Po obdržení údajů o dárkové kartě ve vašem e-mailu jednoduše přejděte na stránku dárkové karty Sling TV, ale ujistěte se, že máte svou VPN nakonfigurovanou na místo v USA nebo k ní nebudete mít přístup.
  1. Zadejte číslo dárkové karty a přihlaste se:

A nyní jste připraveni sledovat TBS přes Sling TV! Nezapomeňte, že máte také přístup k více než dvaceti dalším kanálům!

Přístup k TBS mimo území Spojených států bez příslušných poskytovatelů kabelové televize nebo kreditní karty je o něco složitější, ale s menší dávkou vynalézavosti jej lze získat. Díky této příručce a spolehlivé VPN můžete být ujištěni, že sledování TBS je možné v každém koutku světa.

Nejlepší skutečností je, že si dnes můžete pořídit špičkovou VPN za pár drobných – na oplátku získáte neomezený přístup k obsahu, který znáte a milujete navzdory geografickému blokování, s garantovanou bezpečností a bezproblémovým připojením. Nyní je čas vychutnat si některou z vašich oblíbených komedií!

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.