Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Jak sledovat živě Eurovision Song Contest 2019 ZDARMA

Kate Veale Vedoucí redaktorka

Připravte se na výkonové balady, blesková světla a pyrotechniky – Eurovize je zpět!

64. semifinále soutěže Eurovision Song Contest se bude konat 14. a 16. května a velké finále se bude konat 18. května v izraelském Tel Avivu.

Ale nemusíte čekat na konečná vystoupení, abyste si mohli vychutnat tuto akci. Eurovize již nyní nahrává zkoušky a hudební videa na svém oficiálním YouTube kanálu. Zde také můžete sledovat předchozí velké finále.

Obyvatelé zúčastněných zemí budou moci sledovat velké finále na místních televizních sítích. Diváci z mimoevropských zemí mohou sledovat každý podivný, divoký a emocionální okamžik Eurovize na BBC iPlayer, doplněný veselým komentářem Grahama Nortona.

BBC používá geobloky, aby zabránila divákům z jiných zemí streamovat své pořady. Pokud tedy žijete mimo Spojené království, budete muset k odblokování iPlayeru použít VPN.

Jak sledovat Eurovizi: Rychlý průvodce

  1. Vyberte VPN s britskými servery. ExpressVPN je naše nejlepší volba pro streamování BBC iPlayeru.
  2. Nainstalujte si VPN aplikaci a připojte se k serveru ve Velké Británii.
  3. Vytvořte si nebo se přihlaste k vašemu BBC iPlayer účtu.
  4. Postupujte podle odkazů na BBC One stránce Eurovision, abyste mohli tuto soutěž streamovat.

Začněte sledovat nyní s ExpressVPN

Jak vytvořit účet BBC iPlayer ze zemí mimo Velké Británie

1. Navštivte BBC iPlayer a klikněte na přihlášení.

2. V dolní části stránky klikněte na možnost registrovat a postupujte podle pokynů.

3. Zadejte své osobní údaje, ale nezapomeňte nastavit zemi svého bydliště na Velkou Británii a použijte britské poštovní směrovací číslo jako například E1 6AN. Poté stiskněte tlačítko registrovat. Následně budete automaticky přihlášeni.

Proč potřebujete VPN ke sledování Eurovize

BBC iPlayer využívá technologii geolokace, která zabraňuje divákům mimo Velké Británie streamovat jejich obsah. Pro obejití tohoto geobloku a streamování Eurovize budete muset použít VPN.

VPN zakryje vaši IP adresu, aby si iPlayer myslel, že streamujete z Velké Británie. Můžete ji také použít k streamování dalších geograficky blokovaných služeb, jako Netflix, Hulu a HBO GO.

Dobrá VPN bude také šifrovat váš internetový provoz, aby vás chránila před hackery, trackery a špióny. Pro co nejlepší zabezpečení používejte pouze VPN, které nabízí 256bitové šifrování, přísné zásady protokolování a automatický kill switch.

Pro rychlé streamování s vysokým rozlišením vyhledejte poskytovatele, který nabízí neomezenou šířku pásma na vysokorychlostních serverech ve Velké Británii. Budete také potřebovat VPN, která má aplikace pro všechna vaše zařízení. Více současných spojení je skvělým bonusem, pokud se snažíte udržet celou domácnost zabavenou nebo vlastníte několik zařízení na ochranu.

Nejlepší VPN pro sledování Eurovize na iPlayer

1. ExpressVPN 

ExpressVPN Devices

ExpressVPN je nejrychlejší VPN na trhu, což z ní dělá skvělou volbu pro streamování.

Provozuje více než 3000 serverů v 160 globálních lokalitách, včetně sedmi britských měst. Mezi její špičkové bezpečnostní funkce patří 256bitové šifrování, přísné zásady nulového protokolování a automatický kill switch.

Poskytuje aplikace pro všechny hlavní platformy, včetně směrovačů a inteligentních televizorů. Navíc můžete současně připojit až tři zařízení.

ExpressVPN nabízí 24/7 zákaznický servis prostřednictvím online chatu, pokud máte nějaké dotazy, nebo si můžete přečíst recenze jejich zákazníků a dozvědět se více. Nabízí 30denní záruku vrácení peněz u všech svých plánů, stejně jako 7denní zkušební verzi zdarma pro uživatele Android a iOS.

Zobrazit zvýhodněné nabídky ExpressVPN

2. CyberGhost

graphic of cyberghost 8 apps user interface on different devices like laptops, desktops, and smartphones

CyberGhost se může nepozorovaně plížit kolem geobloků iPlayeru, tak aby vám přinesl všechny akce z Eurovize. Jejich vysokorychlostní připojení a neomezená šířka pásma eliminují ukládání do vyrovnávací paměti, zatímco jejich zabezpečení vojenské úrovně udržuje vaše data v bezpečí.

CyberGhost provozuje globální síť více něž 3700 serverů, včetně 331 ve Velké Británii. Dokonce má optimalizované servery pro iPlayer!

Nabízí snadno použitelné aplikace pro téměř každé zařízení a pomocí jednoho účtu můžete zabezpečit až sedm zařízení. Není tak divu, že CyberGhost je tak populární volbou!

Vyzkoušejte si tuto VPN s jejich 24hodinovou bezplatnou zkušební verzí a bohatou 45denní zárukou vrácení peněz. Pro uživatele operačních systémů Android, iOS a Windows jsou k dispozici také bezplatné 7denní zkušební verze.

Zobrazit zvýhodněné nabídky CyberGhost

3. PrivateVPN

PrivateVPN devices

PrivateVPN je uživatelsky přívětivá služba se špičkovými funkcemi zabezpečení a rychlým připojením.

Nabízí snadné nastavení a používání, takže je ideální pro začátečníky ve světě VPN. I když neexistuje žádná podpora prostřednictvím chatu, můžete si nechat nainstalovat VPN software na vaše zařízení prostřednictvím vzdálené pomoci, pokud potřebujete.

Využijte maximálně 7denní bezplatnou zkušební verzi a 30denní záruku vrácení peněz, abyste si ji vyzkoušeli, nebo si přečtěte recenze jejich zákazníků, abyste se dozvěděli více.

Zobrazit zvýhodněné nabídky PrivateVPN

Závěr

Eurovizi můžete sledovat odkudkoliv na světě na BBC iPlayeru pomocí vysoce kvalitní VPN.

Důvěryhodná VPN bude také chránit vaše osobní informace před hackery, útočníky a špióny. Všechny služby na našem seznamu bezpečně odemknou iPlayer bez ohledu na to, kde žijete.

Stále si nejste jistí, která VPN je pro vás nejlepší? Doporučujeme ExpressVPN pro snadné, vysokorychlostní streamování.

Sledujte s ExpressVPN TEĎ!

Další články:

Chcete ušetřit část svých těžko vydělaných peněz? Naši odborníci sestavili seznam nejlepších zvýhodněných nabídek VPN dostupných současné době.

Chcete vidět, co nabízí americký Netflix? Tyto nejlepší VPN vám mohou pomoci!

Chcete-li chránit více zařízení, podívejte se na nejlepší VPN sítě pro více připojení.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro sledování Eurovision Song Contest jsou...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 85%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

Kate pro vpnMentor píše a rediguje od roku 2018. Pohání ji vášeň pomáhat lidem chránit se před online hrozbami.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.