Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak zrušit předplatné HMA A získat zpět peníze

Georgii Chanturidze Aktualizováno dne 14. 3. 2024 Fakta ověřil/a Aleksandra Kovacevic Seniorní autor

HMA je skvělá multiplatformní VPN s jednou z největších sítí serverů na světě. U tohoto poskytovatele jste však omezeni z hlediska úprav a samotná cena je vyšší než průměrná.

Co tedy můžete dělat, když se po otestování rozhodnete, že HMA není VPN pro vás?

HMA Nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete zrušit předplatné a požádat o vrácení peněz. Zásady vrácení peněz mají však svá omezená, na které se můžete podívat níže.

V tomto článku najdete kroky, které musíte udělat, abyste zrušili předplatné HMA a získali zpět své peníze.

Rychlý návod na zrušení HMA a žádost o vrácení peněz

Tady je krátké shrnutí procesu vrácení peněz u HMA. Všechny podrobnosti najdete dále v článku.

  1. Přejděte na stránky hidemyass.com a přihlaste se ke svému účtu.
  2. Zrušte předplatné.
  3. Najděte stánku nápovědy How to apply for a refund (jak požádat o vrácení peněz) a klikněte na odkaz I want to request a refund (chci zažádat o vrácení peněz).
  4. K žádosti o vrácení peněz využijte kontaktní formulář.
  5. Odpovězte na e-mail, peníze obdržíte během 24 hodin.

Nezapomeňte však, že po zrušení předplatného HMA nebude vaše připojení chráněné a vaše údaje tak budou vystaveny možnému sledování ze strany ISP, hacknutí, dohledu vládních orgánů a shromažďování dat třetích stran. Také ztratíte přístup k blokovaným službám, jako je Netflix.

Vaším dalším krokem tak bude najít novou VPN, která bude splňovat vaše požadavky. Jednou z takových námi doporučovaných alternativ je ExpressVPN díky její skvělé rychlosti, bezpečnosti a rozsáhlé síti serverů.

ExpressVPN je favoritem uživatelů po celém světě, který nabízí velké úspory a plnou 30denní záruku vrácení peněz.

Získat ExpressVPN!

Jak získat peníze zpět od HMA: Podrobný návod krok za krokem

Je důležité se zmínit o několika omezeních 30denní záruky vrácení peněz ze strany HMA. Abyste získali zpět všechny peníze, musíte splnit tyto podmínky:

  • zrušit předplatné během prvních 30 dnů,
  • během těchto 30 dní nesmíte v síti převést více než 10 GB dat,
  • službu nesmíte využít více než 100x.

Pokud překročíte některé ze zmíněných omezení, ještě stále vám může HMA nabídnout částečné vrácení peněz. Budete muset postupovat podle níže zmíněných kroků a doufat v nejlepší.

Proces zrušení předplatného je přímočarý, ale pro žádost o vrácení peněz budete muset využít kontaktní formulář. Také byste se měli u svého poskytovatele plateb (např. PayPal) ujistit, že jsou automatické platby zrušené.

Tady se můžete podívat, jak celý proces funguje a co vás během něj potká.

Krok 1

Přejděte na stránky hidemyass.com a přihlaste se na účet prostřednictvím údajů zvolených při registraci.

hma refund (1)

Krok 2

Jakmile se přihlásíte, budete přesměrování na stránku Manage Your Account (správa vašeho účtu). Posuňte se dolů na Your HMA! License (vaše HMA! předplatné) a klikněte na Cancel Subscription (zrušit předplatné).

hma refund (2)

Krok 3

Mělo by se vám objevit vyskakovací okno, které po vás chce potvrzení, že si opravdu přejete předplatné zrušit. Pro potvrzení klikněte na Yes (ano).

hma refund (3)

Krok 4

Předplatné a pravidelné platby jsou nyní zrušeny. Dalším krokem je zažádat o vrácení peněz. Nahoře na stránce klikněte na záložku Help (nápověda) a do vyhledávacího panelu napište refund (vrácení peněz). Klikněte na How to apply for a refund.

Tak se dostanete na stránku pro vrácení peněz. Klikněte na odkaz I want to request a refund (chci zažádat o vrácení peněz).

hma refund (4)

Krok 5

Vyplňte v kontaktním formuláři požadované údaje a přidejte zprávu, že žádáte o vrácení peněz. Klikněte Submit (odeslat). Obratem by vám měla dorazit automatická odpověď, ve které je napsáno, že žádost byla přijata.

hma refund (5)

Nejde tak úplně o „bez jakýchkoliv otázek“, ještě zbývá jeden krok!

Teď už je hotové téměř vše. Během 24 hodin jste obdrželi e-mail, ve kterém po nás žádali uvedení důvodu, proč se chystáme odejít a zároveň o číslo původní objednávky. Číslo objednávky najdete v uvítacím e-maily, který jste obdrželi při registraci.

Po zaslání čísla objednávky a důvodu bylo vrácení peněz zpracováno během dne. Jako důvod nemusíte uvádět nic zvláštního. My jsme jednoduše napsali, že jsme se rozhodli, že službu nepotřebujeme.

Najděte si novou VPN a chraňte své připojení

Jakmile obdržíte zpět peníze od HMA, nezapomeňte si založit účet u jiného poskytovatele, který lépe splní vaše požadavky týkající se soukromí, bezpečnosti a přístupu k obsahu. ExpressVPN momentálně nabízí velké slevy na předplatné, takže je právě skvělá doba k otestování naší VPN číslo 1.

Níže najdete několik dalších nejlepších VPN, které jsme testovali. Všechny jsou skvělou náhradou za HMA a více se o nich dozvíte na stránce s recenzemi.

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Georgii Chanturidze je zkušeným autorem vpnMentor s přehledem o VPN, cloudových službách a nástrojích proti malwaru. Pečlivě zkoumá a testuje služby pro čtenáře vpnMentor a poskytuje cenné a přesné informace.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.