Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší BEZPLATNÉ VPN pro Čínu, které v roce 2024 fungují

Matthew Amos Aktualizováno dne 19. 2. 2024 Fakta ověřil/a Ben Lawson Seniorní editor

Vše, co chcete udělat po příjezdu do hotelu po dlouhém letu, je připojit se na svém telefonu na bezplatnou Wi-Fi a zkontrolovat nové zprávy na WhatsApp nebo e-mailu.

Pokud ale letíte do Číny, nic z toho udělat nemůžete.

Velký čínský firewall zavedl přísné blokace některých z nejrozšířenějších webů a aplikací, jako je Facebook, Gmail, WhatsApp a YouTube(tady se dozvíte, jestli jsou vaše oblíbené stránky blokované To znamená, že použití VPN je během cestování po Číně naprostou NEZBYTNOSTÍ, dokonce i pro tak jednoduché úkoly, jako je vyhledání cesty do nejbližší restaurace na Mapách Google.

Samozřejmě chápeme, že nechcete za cestu utratit hromadu peněz, a proto chcete najít bezplatnou VPN, je ale třeba vybírat s rozumem – obzvlášť v zemi, jako je Čína, která se pořád aktivně snaží zablokovat všechny VPN. Níže najdete seznam nejlepších bezplatných VPN pro Čínu, které ještě nebyly zablokovány a během jejich používání vám nehrozí téměř žádná rizika.

Nezapomínejte: Každá bezplatná VPN má svá omezení. Některé omezují množství dat, počet serverů nebo zabezpečení a jiné skrývají rizika, o kterých se jen tak nedozvíte. Čína není místo, kde si můžete dovolit se riziku vystavovat. Proto doporučuji využít spolehlivou VPN, jako je ExpressVPN. Je rychlá, bezpečná a funguje v Číně.

Důležité. VPN neschválené vládou jsou v Číně zakázány. Neexistují žádné veřejně hlášené případy, kdy by návštěvníci země byli stíháni za používání VPN v Číně, ale dbejte svého uvážení a jednejte opatrně. Kromě toho se doporučuje, abyste si stáhli VPN před cestou, protože mnoho VPN webů a aplikací je blokováno. Kvůli neustále se měnícím čínským předpisům se mohou VPN někdy chovat nevyzpytatelně. Ačkoli jakákoli VPN může dočasně přestat fungovat, VPN na tomto seznamu byly důkladně otestovány a byla prokázána jejich spolehlivost.

Nejlepší bezplatné VPN pro Čínu

Volba redakce: ExpressVPN – Obrovská rychlost, 256bitové AES šifrování a neomezené množství dat. Vyzkoušet si ji můžete bez rizika díky 30denní záruce vrácení peněz.

 1. TunnelBear nabízí funkci GhostBear, která vám pomůže obejít čínský firewall
 2. U Windscribe získáte 10 GB dat měsíčně
 3. U Hotspot Shield získáte 500 MB každý den zdarma
 4. bVPN nabízí 30 minut bezplatného surfování denně
 5. hide.me nabízí uživatelům bezplatné verze 2 GB dat a 3 servery

Je bezplatná VPN tou nejlepší volbou pro cestu do Číny?

Čínská vláda, bere prosazování práva ohledně internetu velmi vážně, což je důvodem, proč potřebujete VPN, která vám zajistí anonymitu a udrží vaše údaje v bezpečí. Bezplatné VPN jsou užitečné na jednorázové použití, ale po celou dobu vašeho pobytu nebudou tak spolehlivé.

Mnoho poskytovatelů bezplatných VPN ohrožuje vaše online bezpečí a nějakým způsobem omezuje brouzdání po internetu. Nedávná studie například ukázala, že největší bezplatné VPN obsahovaly malware spojený s reklamami and 72 % bezplatných VPN obsahovalo sledovací programy třetích stran. Shromážděné údaje byly následně prodány inzerentům, aby mohli ještě více a lépe zahrnout své uživatele cílenými reklamami.

Co je ale na těchto zjištěních to nejznepokojivější, je to, že místo toho, aby tyto bezplatné VPN vaši online identitu chránily, dělaly přesný opak. A to může být v Číně velice nebezpečné.

Navíc bezplatné VPN značně omezují využití dat a zpomalují rychlost připojení. Určitě nechcete strávit svůj pobyt v Číně tím, že budete čekat, až se vám načte Gmail.

Volba redakce: ExpressVPN – blesková rychlost a neomezená data

 • Vysoká rychlost
 • 3 000 serverů po celém světě
 • AES 256bitové šifrování, automatické nouzové odpojení a ochrana proti úniku údajů skrz DNS
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Ochrana 8 zařízení současně
 • S čím si poradí: Netflix, BBC iPlayer, Disney+, HBO Max, Vudu, Hulu a další
 • Kompatibilní s: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Linux, routery, Apple TV a další

ExpressVPN je prémiová VPN, která nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže si ji vyzkoušíte bez rizika. Připojte se v Číně a zjistíte, jestli to to pravé pro vás. Pokud ne, požádejte během prvních 30 dní o vrácení svých peněz.

Tato VPN funguje v Číně spolehlivě. Má servery v USA, Hongkongu, Japonsku a Singapuru, které dokáží obejít Velký čínský firewall. Stačí se k těmto serverům připojit a získáte v Číně nejvyšší rychlost. Celkově vlastní 3 000 serverů v 105 zemích. Pro odblokování Netflixu a Hulu se připojte do USA, pro BBC iPlayer nebo ITV Hub do Británie.

ExpressVPN je jedna z nejrychlejších VPN na trhu. Ať už se připojíte kamkoliv, získáte bleskovou rychlost ideální pro sledování videí, hraní her a brouzdání po internetu. Kromě toho nabízí i neomezené množství data, takže se můžete dívat na své oblíbené pořady bez jakýchkoliv omezení.

O zabezpečení se stará 256bitové šifrování, ochrana proti úniku údajů skrz DNS a automatické nouzové odpojení. Díky tomu zůstanete v anonymitě, i pokud vám připojení vypadne.

ExpressVPN také neuchovává naprosto žádné záznamy. Vaše aktivity nebude moct nikdo sledovat a servery NoSpy zajišťují, že jsou všechna data po restartu smazána.

ExpressVPN využívá maskované servery, které fungují v Číně, které skryjí fakt, že používáte VPN. Skrývají vaši IP adresu a potom to vypadá, že jste připojeni normálně přes svého ISP. To znamená, že je tu menší šance, že vás objeví a zablokují.

Zároveň budou chráněna všechny vaše zařízení, proto ExpressVPN umožňuje připojení až 8 zařízení současně. Pokud byste potřebovali pomoct, obraťte se jejich živý chat dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na naši recenzi ExpressVPN obsahující všechny výsledky průzkumů a testování.

Nabídka ExpressVPN červen 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

Nejlepší VPN pro Čínu

Pokud stále chcete v Číně využít bezplatnou VPN vyberte si jednu z našeho seznamu. Všechny tyto VPN otestovali naši odborníci a ujistili se, že dokážou obejít Velký čínský firewall bez ohrožení vašeho soukromí a bezpečnosti.

A nezapomínejte! Webové stránky všech VPN jsou v Číně blokovány, takže si ji nezapomeňte stáhnout a nainstalovat ještě před příjezdem.

1. TunnelBear – funkce GhostBear pro obcházení blokací

TunnelBear využívá k obejití Velkého čínského firewallu svou funkci GhostBear. Tato jedinečná funkce přidává další vrstvu online zabezpečení zakódováním veškeré vaší komunikace a chrání tak vaši identitu.

Bezplatná verze vám nabídne 500 MB dat za měsíc, ale díky silnému šifrování a bezpečnostním funkcím je TunnelBear skvělou bezplatnou volbou pro Čínu.

Další informace o TunnelBear najdete v našípodrobné recenzi.

2. Winscribe – 10 GB dat měsíčně

Windscribe nabízí působivých 10 GB dat měsíčně zdarma na neomezeném počtu zařízení. Tato služba je ideální pro sledování pořadů na Netflixu a procházení sociálních sítí. Zvládne i práci s P2P torrenty.

Má také zabudovaný znamenitý ad-block a neuchovává žádné záznamy, čímž chrání vaši online identitu i při cestování po Číně.

Nicméně bezplatná verze vám umožní přístup pouze k 10 umístěním serverů. A jelikož spousta bezplatných uživatelů bude tyto servery využívat, může to zapříčinit pomalé připojení.

Co si ostatní uživatelé myslí o Windscribe, zjistíte v podrobné recenzi.

3. Hotspot Shield – 500 MB dat každý den

Bezplatná verze HotSpot Shield vám nabídne 750 MB dat denně, což není dostatečné pro sledování pořadů, ale stačí to na kontrolu e-mailu nebo projíždění sociálních sítí. V bezplatné verzi se můžete připojit jen k jejich americkému serveru, což může zpomalit vaši rychlost připojení.

Výhodou ale je, že je zajímá vaše soukromí a bezpečnost. HotSpot Shield nabízí 128bitové and 256bitové šifrování a také zabudované nouzové odpojení, které zajistí, že vaše data budou v bezpečí i při výpadku připojení.

Další informace o HotSpot Shield najdete v podrobné recenzi.

4. bVPN – 30 min surfování denně zdarma

bVPN funguje v Číně normálně díky rozmanitým metodám „mlžení“(obfuscation), včetně tzv. Smoke Tunnel – mnohotvárný tunel, který vzdoruje hloubkové analýze paketů. Tato VPN není úplně tak zadarmo, ale nabízí 30 minut bezplatného užívání denně.

Je efektivní a její ovládání je jednoduché. Také nabízí kvalitní šifrování a možnost výběru mezi protokoly TCP a UDP. TCP se používá pro vyšší úroveň šifrování a UDP vám poskytne rychlejší připojení.

Co si ostatní myslí o bVPN zjistíte v podrobné recenzi.

5. hide.me – 2 GB dat a 3 servery

Hide.me je skvělou bezplatnou VPN, která vám nabídne 2 GB dat měsíčně a spolehlivé zásady ochrany osobních údajů, které ochrání vaše data. VPN sídlí v Malajsii, neuchovává žádné záznamy o připojení a podporuje protokoly, které ochrání vaše údaje online.

Nevýhodou bezplatné verze Hide.me je, že si můžete vybrat pouze mezi 3 servery, které ne vždycky dokážou obejít Velký firewall ve všech oblastech Číny.

Co si o Hide.me myslí ostatní uživatelé, zjistíte v podrobné recenzi.

Shrnutí

Není žádným překvapením že kvůli přísným zákonům cenzury v Číně budete při svém pobytu i pro sebe jednodušší využívání internetu potřebovat VPN. Ať už budete projíždět Facebook, psát si s rodinou nebo příteli přes WhatsApp nebo kontrolovat zprávy na Gmailu. Pokud budete internet využívat jen minimálně, postačí vám bezplatná VPN, která ale bude mít svá rizika a omezení. Na druhou stranu, pokud hledáte opravdu spolehlivou VPN na cestování po Číně, nejlepší volbou je ExpressVPN.

Nejlepší prémiové VPN pro Čínu v roce 2024…

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
3
9.0 /10
9.0 Naše skóre
Ušetřete 50%!

Mohlo by se vám líbit:

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Matthew Amos se celý život zajímá o technologie. Žije ve městě Boise ve státu Idaho (USA). Dříve pracoval jako vedoucí autor článků o marketingu na univerzitě v Montaně. Nyní pracuje na volné noze a soustředí se na vytváření obsahu o technologiích a kyberbezpečnosti.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.