Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší OPRAVDU BEZPLATNÉ VPN pro Android | 2024

Nicky Hosek Aktualizováno dne 16. 2. 2024 Fakta ověřil/a Emma Ayres Odbornice na kyberbezpečnost

Android je nejpoužívanějším systémem chytrých telefonů s tržním podílem přibližně 81,7 %.

Většina lidí už používá antivirus, ale VPN vám zaručí bezpečnost a ochranu před nezabezpečenými, veřejnými sítěmi Wi-Fi. Díky VPN můžete také sledovat své oblíbené seriály odkudkoliv tak, že změníte svou IP adresu.

Bezplatné VPN jsou stále propracovanější. To znamená, že spotřebitel má předtím, než se uchýlí k placené alternativě, více možností.

Nicméně, pokud chcete rychlost, bezpečnost, zákaznický servis plus všechny doplňkové služby v ceně, stojí za to se podívat na naše nejlepší VPN pro Android – nemusí být zdarma, ale nabízejí nejmodernější šifrování za přijatelné ceny.

V bezplatném světě však stále existuje spousta VPN, které uživatelům Androidu nabídnou konkurenceschopné balíčky.

Volba redakce: ExpressVPN – 30 denní záruka vrácení peněz bez rizika

ExpressVPN je prvotřídní VPN s 30denní zárukou vrácení peněz, takže si ji vyzkoušíte bez rizika. Pokud se vám nebude něco líbit, prostě během 30dnů požádáte o vrácení svých peněz.

Spravuje přes 3 000 serverů v 105 zemích. Všechny jsou optimalizované pro sdílení P2P. ExpressVPN dokáže odblokovat oblíbené streamovací služby, včetně Netflixu a Hulu, a také mezinárodní aplikace v Obchodě Google Play. Připojit lze až 8 zařízení současně a aplikace lze nainstalovat na všechny známé operační systémy.

Naše podrobná recenze ExpressVPNobsahuje výsledky testů rychlosti a zkušenosti uživatelů.

 • Vysoká rychlost pro sledování videí
 • AES 256bitové šifrování, automatické nouzové odpojení a ochrana proti úniku údajů skrz DNS
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Ochrana 8 zařízení současně
 • S čím si poradí: Netflix, BBC iPlayer, Disney+, HBO Max, Vudu, Hulu a další
Nabídka ExpressVPN červen 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

1. CyberGhost — 3denní bezplatná zkušební verze všech prémiových funkcí

Má 11 690 serverů v 100 zemí, které vám bez problémů zpřístupní geograficky blokovaný obsah. Kromě toho nabízí také servery navržené speciálně pro streamování. Během mých testů, jsem mohl snadno odblokovat Netflix, Hulu, Disney+, BBC iPlayer i Amazon Prime Video. To znamená, že i vy snadno najdete server, přes který si pustíte svůj oblíbený seriál či film.

Kromě 3denního bezplatného zkušebního období nabízí CyberGhost také 45 záruku vrácení peněz. To znamená, že můžete vsčchny jeho prémiové funkce testovat ještě déle. Pokud se vám nebude líbit, můžete vždycky požádat o vrácení peněz.

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si naši kompletní recenzi CyberGhost.
 • 45denní záruka vrácení peněz a 3denní bezplatná zkušební verze pro Android
 • Neomezená šířka pásma a vysoká rychlost na optimalizovaných serverech, které nejsou zahlcené.
 • Zásady bez záznamů, 256bitové AES šifrování, a automatický kill switch k ochraně vašeho soukromí.
 • 11 690 serverů v 100 zemích, se kterými získáte přístup k geoblokovanému obsahu
 • 7 připojených zařízení současně
 • Dokáže odblokovat: Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a další
Akce červen 2024: CyberGhost aktuálně nabízí slevu 84% na svůj nejpopulárnější tarif! Využijte tuto nabídku a ušetřete ještě více na předplatném CyberGhost subscription.

2. TunnelBear - Obcházejte VPN blokace s GhostBear

Zatímco roztomilý design nemusí některým uživatelům vyhovovat, TunnelBear nabízí inteligentní službu s působivou rychlostí a jednoduchým ovládáním. Jejich bezplatná verze je omezena na 500 MB měsíčně, takže pokud využíváte velké množství dat, možná budete muset přejít na prémiový plán nebo hledat jinde. Podívejte se, co o TunnelBear říkají samotní uživatelé.

 • Vysoká rychlost
 • Servery ve 20 zemích
 • 256bitové šifrování

3. Windscribe - 10 GB dat každý měsíc zdarma

Windscribe nabízí až 10 GB přenesených dat měsíčně zdarma. Díky zabudovanému blokování reklam můžete procházet weby, aniž by vás obtěžovaly nabídky k nákupu nebo vás rozptylovala vyskakovací okna. A co je nejlepší, s Windscribe se dostanete i na Netflix (rychlost ale nemusí být tak závratná). Pořád si nejste jisti, zda je to to pravé pro vás? Zjistěte, co o Windscribe říkají samotní uživatelé.

 • Vysoká úroveň šifrování
 • 10 GB přenesených dat měsíčně
 • Zabudované blokování reklam

4. Hotspot Shield - 7denní zkušební verze prémiových služeb

Pokud hledáte bezpečný přístup na internet, Betternet je přesně pro vás. Nabízí kompletní šifrování, které vás ochrání před hackery. Nemusíte nic platit a můžete využívat takovou rychlost připojení, jakou chcete (pokud vám nevadí reklamy). Podívejte se, co o Betternet říkají samotní uživatelé.

 • Zobrazuje reklamy
 • Výměnou za sledování videí nabízí služby VPN
 • Jedna z nejlepších aplikací VPN v obchodě Google Play

5. Proton VPN - Servery v USA a Japonsku

Proton VPN uvedlo integrovanou aplikaci pro Android letos v lednu a uživatelé jsou z ní nadšení. Aplikaci vytvořili tvůrci služby ProtonMail, pro které je nejdůležitější bezpečnost. Rychlost bezplatné verze je bohužel velice nízká, ale pro základní služby zcela dostačující. Přečtěte si, co o Proton VPN říkají samotní uživatelé.

 • Spojení ve 3 zemích
 • Neomezené procházení webu
 • Neuchovává záznamy

6. FinchVPN - Dělá brouzdání po internetu bezpečným

Bezplatná verze FinchVPN podporuje PPTP a OpenVPN. Procházení webu s touto VPN je díky šifrování bezpečné, ale uživatelé bezplatné verze jsou omezení množstvím přenesených dat (3 GB měsíčně) a mají přístup pouze k bezplatným serverům. Pokud neplánujete sledovat videa, 3 GB budou naprosto dostačující. Podívejte se, co o FinchVPN říkají samotní uživatelé.

 • OpenVPN
 • 3 GB přenesených dat měsíčně
 • Obstojná rychlost

Služby VPN nabízí mnoho společností, ale většina z nich je placená. Pokud chcete být chráněni před hackery a ušetřit peníze, zkuste bezplatnou VPN. Uvedené VPN vám zajistí bezpečí, a navíc vám nebudou účtovat ani halíř.

Každá z nich má však svá omezení, ať už mluvíme o službách nebo množství přenesených dat. Nejlepšího výsledku dosáhnete, když vyzkoušíte několik aplikací a získáte tak maximální počet dat a serverů.

Pokud hledáte kompletní zabezpečení a menší investice vám nedělá problém, podívejte se na nejlepší VPN pro Android.

Nejlepší VPN pro Android, které si můžete vyzkoušet zdarma díky záruce vrácení peněz...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.0 /10
9.0 Naše skóre
Ušetřete 67%!
4
9.4 /10
9.4 Naše skóre
Ušetřete 72%!
5
9.3 /10
9.3 Naše skóre
Ušetřete 86%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Původně londýnská novinářka, Nicky nyní působí na volné noze a nachází se na farmě v Jižní Africe. Mezi výcvikem koní píše plynulé, inteligentní články o kybernetické bezpečnosti s kreativitou a vkusem.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.