Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

4 nej firemních VPN v roce 2024 – bezpečí a spolehlivost

Kate Veale Aktualizováno dne 1. 3. 2024 Vedoucí redaktorka

Online únik dat představuje neustálou a nebezpečnou hrozbu pro vaše podnikání. Únik důvěrných informací zákazníků, ať už úmyslný nebo jako výsledek kybernetického útoků, může mít katastrofické důsledky.

V roce 2018 se všechny oči zaměřují na počítačovou bezpečnost a předcházení úniku dat je nyní důležitější, než bylo kdy předtím. Pokud vaše firma nepoužívá VPN síť, všechny vaše důvěrné údaje jsou zranitelné vůči hackerům a počítačovým zločincům a nikdy nevíte, kdy mohou pracovat pro konkurenci.

VPN je nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak chránit data vaší firmy a chránit síť před počítačovou kriminalitou, narušením ochrany soukromí a malwarem. Tím, že tunelujete síťový provoz prostřednictvím zabezpečeného připojení k vzdálenému serveru, VPN šifruje vaše data a prakticky znemožní hackerům v přístupu.

Rozdíl mezi službou VPN pro osobní a firemní účely

Ať již kvůli omezením účtu, spolehlivosti serveru nebo snadnému použití, většina osobních VPN sítí jednoduše nesplňuje požadavky firemního světa. Existuje mnoho výhod použití foremní VPN služby.

Spolehlivost serveru: Osobní VPN propojují tisíce uživatelů na jediný server. To může snížit rychlost připojení a dokonce způsobit přetížení serveru. Firemní VPN poskytne vaší firmě dedikovaný server, což vede k vyšším rychlostem a vyšší spolehlivosti, než mohou veřejné servery nabídnout.

Dostanete také vyhrazenou IP adresu, aby vaši zaměstnanci mohli přistupovat k vašemu serveru z libovolného místa na světě. To je skvělé pro firmy s více kancelářemi nebo vzdálenými zaměstnanci.

Vícenásobná zařízení: Pokud máte stovky zaměstnanců, je nepraktické spoléhat na VPN, která umožňuje připojit pouze půl tuctu zařízení. Firemní VPN umožňují, aby se všichni ve vaši sítí připojili najednou, aniž by se museli zřizovat více účtů.

Správa: Téměř každá firemní VPN nabízí softwarovou sadu, která vám umožňuje řídit připojení uživatelů a nastavení pro celou společnost a nevyžaduje nutnost je měnit pro jednotlivá zařízení. Vytvoření administrace je mnohem efektivnější u firemních VPN sítí a mnoho poskytovatelů nabízí buď nepřetržitou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nebo specializovaného správce sítě, který bude pro vás pracovat.

Škálovatelnost: Firemní VPN se mohou podle potřeby měnit. Jejich flexibilní povaha jim umožňuje vyvíjet se s neustále se měnícími potřebami vašeho podniku.

Co hledat u VPN pro vaše podnikání

Pro zajištění optimální bezpečnosti a rychlosti zvolte VPN, která nabízí šifrování vojenské třídy, rychlé připojení a neomezenou šířku pásma.V yhněte se VPN sítím, které udržují záznamy o připojení, a zvolte poskytovatele s přísnými pravidly žádných protokolů. Tyto záznamy mohou obsahovat citlivé informace, jako je skutečná IP adresa, která se může snadno dostat do nesprávných rukou.

Budete potřebovat VPN s vyhrazeným IP serverem, abyste zabránili přetížení a zpoždění a umožnili svým zaměstnancům přihlásit se ze vzdálených míst. Ujistěte se, že váš vybraný poskytovatel provozuje servery poblíž vašeho fyzického umístění pro optimální rychlost. Čím dále jsou servery, tím pomalejší bude vaše připojení.

Pokud máte zájem o změnu virtuální polohy, vyhledejte VPN se servery v regionu, který vás zajímá. Připojení k serveru v jiném regionu bude maskovat umístění vašeho zařízení a bude vypadat, jako kdybyste byli na jiném místě, což je ideální pro provádění průzkumu trhu nebo srovnání.

Pro optimální vysokorychlostní výkon zvolte poskytovatele VPN s prokázanou stabilitou a bezpečností. Přečtěte si o podrobné analýzy čtyři nejlepších VPN pro firmy.

4 nejlepších VPN sítí pro firmy

1. ExpressVPN

Špičková osobní VPN služba společnosti ExpressVPN je také skvělá volba pro malé firmy. Se špičkovými bezpečnostními funkcemi, jako je šifrování vojenské třídy a automatický kill switch, není divu, že je to nejlépe hodnocená VPN. Ve skutečnosti je to také náš šampión rychlostních testů!

Nabízí aplikace téměř pro každou platformu, 24/7 zákaznickou podporu prostřednictvím live chatu a 30 denní záruku vrácení peněz na všechny své služby. Uživatelé systému iOS a Android budou moci využívat další 7 denní bezplatnou zkušební verzi nových služeb.

Nabídka ExpressVPN červen 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. TorGuard

Výkonná VPN služba společnosti TorGuard nabízí vaší firmě neomezené rychlosti a šířku pásma na více než 3 000 serverech v 50 zemích. Balíček můžete upravit tak, aby vyhovoval velikosti vaší firmy, s možnostmi pro 12 připojení a šifrovaných e-mailových účtů. Vlastní účty zahrnují vyhrazený server, až 30 vyhrazených IP adres a nepřetržitý přístup k administrátorovi VPN.

Díky snadno použitelným aplikacím pro všechna zařízení budou vaše data chráněna 256 bitovým šifrováním v každém okamžiku. Můžete také použít funkci Stealth k odblokování regionálního obsahu v online podnikových aplikacích, jako je Skype, pro neomezený globální přístup.

TorGuard nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi a 7 denní záruku vrácení peněz, abyste se mohli sami přesvědčit, proč ji zákazníci hodnotí tak kladně.

3. Hotspot Shield

Chraňte až 10 zařízení současně s podnikovou VPN služby Hotspot Shield. S velmi vysokými rychlostmi, neomezenou šířkou pásma a bohatými bezpečnostními funkcemi je to oblíbená volba pro online zabezpečení.

Šifrovací protokol Hotspot Shield s 256 bitovým šifrováním a přísné zásady bez logování uchovávají vaše údaje soukromé a bezpečné a mohou být snadno spravovány v celé společnosti pomocí vlastní konzoly. Poskytuje zákazníkům nepřetržitou technickou podporu a výjimečnou 45 denní záruku vrácení peněz na firemní účty.

4. Perimeter 81

Díky neomezenému počtu serverů a vyhrazených IP adresa vyžádání je Perimeter 81 ideální volbou pro firmy všech velikostí. Jednoduché Cloud aplikace a konzola pro správu webových stránek se snadno používají, a pokud narazíte na potíže, budete mít přístup k prioritní zákaznické podpoře 24/7.

Vaše data budou zabezpečena pomocí šifrovacích protokolů vojenské úrovně a automatické ochrany Wi-Fi.Navíc, její politika bez logů zajistí, že vaše informace nikdy nespadnou do nesprávných rukou. Služby Perimeter 81 můžete vyzkoušet bez rizika s 30 denní zárukou vrácení peněz, abyste si sami ověřili, proč uživatelé říkají skvělé věci o této špičkové VPN.

Závěrem

S využitím kombinace špičkových bezpečnostních protokolů a vyhrazených serverů budou ty nejlepší VPN chránit vaše podnikání před hrozbou úniku dat a počítačovými útoky. Tyto funkce pomáhají udržovat dobrou pověst vaší firmy a vyhýbat se právním důsledkům úniku dat.

Budete také moci využít virtuální IP adresu k dokončení průzkumu trhu a odblokování regionálních funkcí online obchodních nástrojů po celém světě. Navíc, vyhrazená IP adresa umožní vašim zaměstnancům přístup k vašemu serveru odkudkoliv na světě. Mnoho poskytovatelů nabízí funkce pro snadnou obsluhu, jako jsou správci VPN a prioritní podpora 24/7, aby zajistili, že vaše VPN zkušenosti jsou co nejlepší.

Další informace o kybernetické bezpečnosti pro vaši formu naleznete v našem Kompletním příručce kybernetické bezpečnosti.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Kate pro vpnMentor píše a rediguje od roku 2018. Pohání ji vášeň pomáhat lidem chránit se před online hrozbami.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.