Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Nejlepší VPN pro Kanadu 2024 - nejrychlejší a nejlevnější VPN!

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

V moderním světě internetu jsou v každé zemi nevyhnutelné problémy jako internetová cenzura, geografické omezení, vládní kontrola dat, kybernetické útoky spamerů a podobně. A Kanada není výjimkou.

Ačkoli Kanada, poměrně liberální stát v západní části světa, se ještě nepovažuje za zemi s přísnou internetovou cenzurou a nekompromisní internetovou legislativou, Kanaďané čelí geografickému omezením na mnoha webových stránkách, jako jsou Netflix, Hulu, Pandora, HBO a CrunchyRoll. To znamená, že lidé v Kanadě nemají přístup do americké verze těchto webových stránek, které často nabízejí více.

Dalším problémem, kterému mohou Kanaďané čelit, je, že nedostupný přístup k vnitrostátním streamingovým stránkám jako OUTtvGO a Crave TV, které jsou dostupné pouze v Kanadě. Díky těmto skutečnostem spolu s ochranou dat před hackery se v Kanadě pomalu objevuje potřeba dobré služby VPN (Virtual Private Network).

Uživatelé internetu v Kanadě mohou být náchylní k počítačovým útokům hackerů a spammerů, kterým lze snadno zabránit při použití důvěryhodné služby VPN, protože ta zabezpečuje data, která odesíláte nebo přijímáte prostřednictvím internetu. Dalším problémem je, že také státní úředníci se potýkají s mnoha překážkami v oblasti omezení využívání internetu vládou, do té míry, že tito pracovníci používají vlastní osobní zařízení pro přístupu k internetu ke své úřední práci. Tyto aktivity mohou donutit kanadské uživatelé internetu používat služby VPN pro lepší zabezpečení a přístup na web.

Které VPN služby jsou nejlepší pro Kanadu?

Podle tohoto grafu je v Kanadě nejlepších těchto 4 VPN služeb: ExpressVPN, CyberGhostPro, Trust.Zone a Vyprvpn, které nabízejí nejlepší služby z hlediska umístění serverů, rychlosti, nákladů, péče o zákazníky a dalších funkcí.

Ale proč jsou považovány za nejlepší pro Kanadu? Zde je několik důvodů pro top služby:

ExpressVPN je známá svými bleskovými rychlostmi během streamingu a je to také jedna z mála VPN, která dokáže obejít VPN blokování ze strany Netflixu. Mají řadu serverů v Kanadě, které uživatelům umožňují zažít spolehlivé a rychlé připojení kdekoli. ExpressVPN sídlí na Britských panenských ostrovech, takže se nemusíte obávat vládního sledování. Tato VPN služba rovněž umožňuje nejlepší a nejbezpečnější torrenting s neomezenou šířkou pásma. Celkově je společnost ExpressVPN spolehlivá a má skvělé zákaznické služby. Poskytuje také 30denní záruku vrácení peněz, takže stojí za zkoušku.

Nejlepší VPN pro Kanadu

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 78%!
4
9.4 /10
9.4 Naše skóre
Ušetřete 50%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.