Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Nejlepší VPN pro Rusko (BEZPEČNÉ A RYCHLÉ) 2024

Guy Fawkes Fakta ověřil/a Kristina Joshevska Anonymní odborníci na kyberbezpečnost
Aktualizace 2024: Rusko nyní omezilo přístup na Facebook a může zavést omezení pro další sociální sítě (Twitter nebo Instagram). Pokud chcete své účty na sociálních sítích nadále volně používat, doporučuji pořídit si spolehlivou VPN (například ExpressVPN), která má silné šifrování a dokáže obejít firewally.

Plánujete navštívit Rusko nebo jste se do Ruska nedávno přestěhovali a při pokusech o přístup k některým internetovým stránkám dochází k cenzuře? Měli byste vědět, že tato země zavedla řadu opatření a kybernetických zákonů, které řídí používání internetu, stejně jako tok informací v této zemi i mimo ni.

Poskytovatelé internetových služeb a telekomunikační firmy v Rusku jsou pod přísným dohledem řídících orgánů, které monitorují internetové aktivity svých občanů a udržují záznamy po značnou dobu. Jedná se o Zákon o uchovávání dat, který byl zaveden v roce 2016.Ten zaručuje, aby všichni poskytovatelé internetových služeb uchovávali záznamy aktivit svých uživatelů po určitou dobu, takže vláda k nim může mít přístup, pokud bude chtít.

Blokované stránky přístupné pomocí VPN

V Rusku je řada stránek zablokovaných, jako je LinkedIn, který byl cenzurovaný, protože vláda tvrdila, že uchovává uživatelská data mimo zemi. Některé stránky na Wikipedii jsou blokovány, a to jak v angličtině, tak v ruštině, protože vláda zjistila, že tyto stránky obsahují informace o drogách a sebevraždách.

Další webové stránky a IP adresy článků v periodikách, jako je New York Times, jsou v Rusku selektivně blokovány, protože poskytují popisy drog, které jsou v rozporu se zákony. Pro čtení článků na New York Times bez obav ze selektivní cenzury, pokud jste v Rusku, je nejlepší využít VPN služeb.

VPN nebo virtuální privátní sítě jsou jediným praktickým způsobem, jak mohou jednotlivci přistupovat k blokovaným webům uvnitř země a chránit své online soukromí. VPN může pomoci skrýt vaši IP adresu a protokoly, poskytnout šifrování dat a také zajistit vysokou rychlost při používání internetu. Kromě toho vám VPN může pomoci při přístupu na některé stránky, které jsou v Rusku nepřístupné nebo zablokované.

Vzhledem k tomu, že poptávka po VPN je v Rusku vysoká, jak zjistíte, která VPN je nejlepší? Máme pro vás dobré zprávy! Provedli jsme výzkum a sestavili seznamem nejlepších VPN, ze kterých si můžete vybrat a získat nejlepší výsledky.

Zde jsou nejlepší VPN pro Rusko

ExpressVPN - Celkově nejlepší VPN pro Rusko

Nabídka ExpressVPN únor 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

ExpressVPN se umístila na druhé příčce na našem seznamu nejlepších VPN, protože poskytuje nejsilnější síť po celém světě a má úžasné rychlosti. Pokud tak chcete streamovat Netflix nebo jiné stránky, nebudete mít problém. Služba ExpressVPN se také nachází na Britských panenských ostrovech, takže se nemusíte obávat sledování ze strany vlády. Disponuje také skvělou uživatelskou platformou a blogem, kde uživatelé mohou najít tutoriály a veškeré aktualizace. ExpressVPN poskytuje dokonalé online zabezpečení  a 30 denní záruku vrácení peněz.

Nyní máte k dispozici seznam nejlepších VPN sítí, které můžete používat v Rusku, protože vždy najdete dobrý důvod, proč byste měli jednu používat. Neprocházejte internetem nechránění.

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!

Byl tento článek užitečný? Sdílejte jej!

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.