Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

3 nejlepší VPN pro Twitch s neomezeným přístupem 2024

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Na Twitch.tv si užijete hodně zábavy, než se někdo rozhodne zablokovat vám přístup.

Tuto platformu můžete využít ke sledování živých přenosů vašich oblíbených her, e-sport soutěží, přenos hudby atd. a navíc můžete v reálném čase komunikovat s nejoblíbenějšími streamery. Problém však nastává, když máte z různých důvodů na tyto webové stránky zablokovaný přístup.

Máme pro vás však dobrou zprávu. Pokud je na vaší obrazovce napsáno Obsah není dostupný, VPN vám rychle a jednoduše pomůže obejít blokaci a dostane vás zpět do hry.

VPN směruje váš provoz přes vzdálený server a pro webovou stránku to vypadá, jako byste přistupovali z jiné IP adresy nebo dokonce jiné země. Díky této záměně vašeho umístění můžete sledovat blokovaný obsah, a navíc bude vaše identita kompletně anonymní.

Přenosové služby jako je Twitch však připravují speciální nástrahy, se kterými si dokáže poradit jen málo VPN. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, které VPN jsou pro Twitch nejlepší a proč.

Nejlepší VPN pro Twitch, krátký seznam

  1. ExpressVPN: ExpressVPN pravidelně mění IP adresy, což znamená, že vás banování IP adres ze strany Twitch TV jen tak neovlivní.
  2. CyberGhost: CyberGhost nabízí přednastavený profil pro odblokování přenosu a umožňuje vám připojit až 7 zařízení současně.
  3. IPVanish VPN: IPVanish má uživatelsky přívětivé rozhraní, se kterým se připojíte k VPN levou zadní, a ta se postará, aby vám ISP při sledování Twitche neomazoval rychlost připojení.

Získat ExpressVPN!

Na co se zaměřit při výběru VPN pro Twitch

První věc, která by neměla VPN pro sledování obsahu chybět, je bleskurychlé připojení. Odblokování platformy Twitch nemá žádný význam, pokud se budou videa sekat a zdlouhavě načítat. Ujistěte se, že VPN také nabízí neomezenou rychlost přenosu dat.

Aby vaše VPN dokázala jednoduše obcházet geoblokace, měla by mít k dispozici rozsáhlou síť serverů v mnoha zemích. Stabilita sítě je také naprostý základ, takže doporučujeme VPN s vyšší jak 99% provozuschopností.

Šifrování na úrovni armády a více VPN protokolů zajistí bezpečí vašich údajů před hackery a ochrání vás před dohledem vlády a ISP. Nakonec vyhledávejte VPN se zásadami nulového uchovávání záznamů, což vám zajistí, že vaše aktivity zůstanou soukromé a anonymní.

Toto jsou nejlepší VPN pro Twitch i s důvodem, proč si to myslíme

1. ExpressVPN

ExpressVPN známá pro extrémně vysokou rychlost, což z ní dělá perfektní VPN pro sledování Twitch TV. Všechny plány nabízí neomezenou rychlost přenosu dat a vaše videa se tak zaručeně nebudou zdlouhavě načítat nebo sekat.

Kromě toho má tento poskytovatel působivé zásady ochrany soukromí a dodržuje striktní politiku nulového uchovávání záznamů, což znamená že neukládá žádné informace o vaší historii prohlížení, využití dat nebo IP adrese.

ExpressVPN také pravidelně zaměňuje IP adresy serverů pro zajištění lepší anonymity a aby vám pomohla s obejitím anti-VPN nástrojů, které by na vás mohl Twitch nastražit.

Přečtěte si o ExpressVPN více na naší stránce s recenzemi a využijte 30 denní záruku vrácení peněz na všechny služby, společně se 7 denní zkušební verzí pro uživatele mobilních verzí.

Nabídka ExpressVPN únor 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

Nabídky ExpressVPN

2. CyberGhost

CyberGhost je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy, včetně Windows, Mac OS, iOS a Android, což z něj dělá skvělou VPN pro sledování Twitche na cestách. Na jedno předplatné si můžete připojit až 7 zařízení současně. Je to pro vás dostatečně vyhovující?

Všechny aplikace navíc mají profily určené pro sledování obsahu s přednastaveným nejlepším možným nastavením. Není tak překvapením, že o jedinečných funkcích CyberGhost se mluví po celém světě VPN.

Velice vstřícná 45 denní záruka vrácení peněz a 7 denní zkušební verze pro mobilní aplikace vám zajistí dostatek času na to, abyste zjistili, že je CyberGhost ideální VPN pro Twitch i další online služby.

Akce únor 2024: CyberGhost aktuálně nabízí slevu 84% na svůj nejpopulárnější tarif! Využijte tuto nabídku a ušetřete ještě více na předplatném CyberGhost subscription.

Nabídky CyberGhost

3. IPVanish

Se svým arzenálem 40 000 IP adres dostupných na více než 2 200 serverech v 75 zemích vás IPVanish dostane hbitě přes blokace, abyste mohli sledovat jakékoliv video i hru na Twitchi, ať už jste kdekoliv.

Uživatelský přívětivé aplikace vám ulehčují připojení a můžete je na jedno předplatné využívat až na Neomezený zařízeních současně! Neomezená rychlost přenosu dat a rychlost vám zajistí, že už se nikdy nemusíte potýkat s omezováním rychlosti.

IPVanish samozřejmě udržuje vaše data a zařízení zcela v bezpečí, díky šifrování na úrovni armády a spolehlivému nouzovému odpojení, které přeruší přenos dat, kdykoliv dojde k výpadku připojení.

Není tak divu, že uživatelé hodnotí IPVanish velice pozitivně. Sáhněte po 30 denní záruce vrácení peněz a vyzkoušejte si službu bez rizika.

Akce IPVanish únor 2024: Najít platné akce IPVanish je dost těžké, proto mě tahle hodně překvapila! Tady získáte slevu 77% na předplatné IPVanish! Sleva se uplatní automaticky (není třeba žádný kód).

Nabídky IPVanish

Proč potřebujete VPN, pokud sledujete Twitch

VPN představuje nejbezpečnější a nejjednodušší možnost obejití blokace služby Twitch TV. Tady je seznam hlavních důvodů, kvůli kterým může být váš přístup na Twitch omezený a jak vám s nimi mohou VPN pomoci.

Geoblokace

Některá videa na Twitchi jsou rozhodně kontroverzní, a tak se několik zemí s přísnou cenzurou internetu rozhodlo na tento „problematický obsah“ zareagovat blokací celé platformy.

K tomu dochází například v Číně, která obvykle preventivně blokuje webové stránky s rostoucí popularitou ze západu. Na Twitch se také nedostanete v Rusku, kvůli celoplošnému blokování konkrétních IP adres patřících společnostem Amazon a Google.

Navíc je některý obsah blokovaný na základě polohy ze strany samotného Twitche kvůli problémům s licencemi. TwitchPresents například navázal spolupráci s Crunchyroll za účelem vysílání pořadů licencovaných pouze v Evropě a Americe.

V některých oblastech, jako je Indie také zjistíte, že si nemůžete zaregistrovat Twitch Prime, což je prémiové členství, které nabízí bonusové hry a exkluzivní herní obsah.

Po připojení na server v zemi jako je USA nebo VB, kde je Twitch bez omezení dostupný, VPN odstraní blokaci ze strany vlády a zároveň všechna regionální omezení na konkrétní obsah.

Blokace sítě

V některých případech se na webové stránky Twitche nedostanete ani když se nacházíte v zemi, kde je povolený. K tomuto problému většinou dochází, když se snažíte na Twitch dostat ze sítě v kanceláři nebo na vysoké škole.

Mnoho zaměstnaneckých a vzdělávacích institucí blokuje přístup na herní platformy a webové stránky jako je Twitch, aby nerozptylovaly zaměstnance a studenty od práce.

Krása VPN tkví v tom, že šifruje váš provoz a směruje ho přes vzdálený server, což je proces známý jako VPN tunneling. Místní síť se tak nikdy nedozví, jaké stránky navštěvujete, takže se neaktivuje blokace a vy se tak bez problému na Twitch dostanete.

Banování IP

Pokud je vaše IP adresa jakkoliv spojována s porušením smluvních podmínek, pak se Twitch postará o to, abyste se na platformu nedostali. Občas se stane, že je tímto banováním IP adres zasažen i naprosto nevinný člověk.

Pokud například bydlíte s někým, kdo Twitch také využívá nebo pokud vaši IP adresu využil hacker pro nelegální aktivity, mohli byste nést následky jejich chování.

Nová IP adresa, kterou naštěstí po připojení na VPN server dostanete vám umožní začít od znovu.

Omezování rychlosti ze strany ISP

Vzhledem k tomu, že Twitch je velice náročná služba na data s miliony uživatelů sledujících hodiny a hodiny videí, nemají ho ISP příliš v lásce.

Jako daň za vysoké vytížení serverů mohou ISP schválně poskytovat pro Twitch nižší rychlost připojení, zatímco všechny ostatní stránky ponechají bez omezení, což není nic jiného než nekalé omezování rychlosti. Ztráta internetové neutrality znamená, že bude toto omezování stále častější.

Pokud však využíváte VPN, potom váš ISP nemůže sledovat, které stránky navštěvujete. Pokud váš poskytovatel neví co děláte, potom vám za to nemůže omezovat rychlost.

Shrnutí

Blokování na základě polohy, blokace v místních sítích, banování IP adres, a dokonce omezování rychlosti ze strany ISP se může postavit mezi vás a sledování oblíbených her i streamerů na Twitch TV. Vysoce kvalitní VPN je však vše, co k vyřešení těchto problémů potřebujete a zároveň získáte neomezený přístup z celého světa.

Překvapivě jsou ty nejlepší nástroje pro odblokování obsahu zároveň ty nejlepší nástroje pro ochranu vašeho soukromí, zajištění bezpečnosti vašich zařízení před hacknutím a malwary a zároveň k udržení anonymity při brouzdání po internetu nebo torrentování. Podívejte se na náš shrnující návod všeho, co pro vás může VPN udělat.

Vyzkoušet ExpressVPN!

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.