Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.
Reklamní prohlášení

Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

Top VPN pro Ukrajinu 2024: Přístup k Netflixu i Yandexu

Guy Fawkes Aktualizováno dne 11. 9. 2023 Fakta ověřil/a Anneke van Aswegen Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

V dnešní době kybernetických útoků se stále více občanů Ukrajiny obrací na VPN služby za účelem zvýšení jejich soukromí a bezpečnosti. S kybernetickým ​​útokem WannaCry v květnu a Petya útokem v červnu, je pro Ukrajince kybernetická bezpečnost rozhodujícím faktorem. Kromě soukromí – jak před vládou, tak i hackery – VPN umožňuje Ukrajincům odblokovat geograficky omezený obsah, jako jsou americké streamingové stránky Hulu nebo Netflix. VPN také umožňují Ukrajincům přístup k jejich oblíbenému domácímu obsahu jako například Novy TV, zatímco jsou v zahraničí. Z těchto důvodů je zcela zřejmé, proč používání VPN na Ukrajině rychle narůstá.

Proč potřebujete VPN?

Jednou z hlavních obav na Ukrajině jsou kybernetické útoky probíhající v této zemi. Kybernetické útoky cílené na velké společnosti a vlády, jsou stále častějším jevem. Pro zajištění, že jejich životy nejsou narušeny a poškozeny, se Ukrajinci obrátili na VPN. VPN (virtuální privátní síť) zabezpečuje informace, které cestují z vašeho zařízení na internetové servery, a skrývá jejich umístění a identitu.

Kromě nutnosti ochrany před kybernetickými útoky, dalším důvodem využívání VPN je přístup k zakázaným stránkám sociálních médií, jako je Vkontakte a Odnoklassniki (ve vlastnictví Mail.ru) a vyhledávači Yandex. Tyto stránky byly zakázány ukrajinskou vládou v květnu 2017 v reakci na zabrání regionu Krym Ruskem.

VPN změní IP adresu používaného zařízení, což uživatelům umožňuje zvolit IP adresu v zemi, ve které si přejí prohlížet obsah. Kromě toho, pro ty, kteří cestují z Ukrajiny do zahraničí a chtějí mít přístup k jednomu z jejich oblíbených televizních kanálů, jako je například Novy TV, VPN umožňuje zvolit si IP adresu na Ukrajině pro získání přístupu k online televizi. Výběr jiné adresy IP také brání vládě sledovat pohyby uživatele na internetu a zabránit kompromitaci soukromí. Mnoho VPN sítí také nemá zásady týkající se protokolů, což znamená, že při používání jejich služeb nezaznamenávají historii prohlížení. Takže pokud vláda požaduje informace od vaší VPN společnosti, vaše informace nebudou dostupné, což zajistí vaše soukromí.

Která VPN je nejlepší pro Ukrajinu?

Pokud jde o vybrání služby VPN pro Ukrajinu, je dobré vybrat VPN s nabídkou mezinárodních a lokálních serverů. Pokud chcete sledovat obsah v USA, je nutný server v USA. Místní server na Ukrajině je také dobrý, pokud máte v úmyslu cestovat a chcete získat přístup k místnímu obsahu v zahraničí.

Pokud ponecháme výběr serveru stranou, Ukrajinci budou těžit z výběru VPN, které respektují soukromí a neuchovávají žádné záznamy. S ohledem na to doporučujeme ExpressVPN.


Se servery na Ukrajině je ExpressVPN skvělá VPN pro přístup k Yandex nebo Vkontakte. Jejich blesková rychlost je obzvláště důležitá při streamování filmů a televizních pořadů, ať už z Netflixu nebo z televizní stanice Novy TV. Služba ExpressVPN sídlí na Britských panenských ostrovech, takže si můžete být jistí, že vláda nebude moci sledovat vaši činnost. Jejich síť je SSL zabezpečena s 256bitovým šifrováním a nezaznamenává protokoly, takže vaše data zůstanou v bezpečí. Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz.

Stále hledáte nejlepší VPN pro Ukrajinu? Zde je náš seznam top pěti:

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 84%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Projekt vpnMentor byl založen v roce 2014 jako nezávislý web, který hodnotí VPN a řeší témata spojená se soukromím. Dnes náš tým čítá stovky odborníků, autorů, editorů a výzkumníků v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá čtenářům bojovat za svobodu na internetu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní také následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost a Private Internet Access, které mohou být součástí srovnání a hodnocení na tomto webu. Recenze vydané na vpnMentor jsou aktuální k datu jejich vydnání a jejich obsah se drží striktních recenzních standardů, které vyzdvihují nezávislé, profesionální a poctivé poznatky recenzenta s přihlédnutím k technickým možnostem a kvalitám produktu spolu s jeho přidanou hodnotou pro uživatele. Ve zveřejněných žebříčcích a recenzích může být přihlédnuto také ke výše zmíněnému vlastnictví a partnerským provizím, které udržují náš web v provozu. Nerecezujeme kompletně všechny VPN na světě a informace jsou aktuální k datu vydání článku.

O autorovi

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.